DATAMÁNIE aneb 100 GB dat od O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 4. 8. 2020 10:40

jameslont píše:Proč tedy reagujete na dotaz?? Moc nechápu Váš příspěvek. Chcete jen světu sdělit, že vůbec nic nevíte? Vy jste fakt profíci. :tleskani :tleskani :lol: :lol:

Není třeba být na kolegyni hned hrubý ;-) Reagovala, protože jste se ptal a protože zrovna na váš dotaz narazila dříve než já. Dopředu se skutečně nedá nikdy říct, jestli příští akce bude nějak souviset s tou právě probíhající, protože dopředu podmínky teprve ladíme. Opravdu neradi bychom vám tady napsali, že se to neovlivní, pak dojde k jinému rozhodnutí při plánování akce a ve výsledku by objednání současné tu příští ovlivnilo.
Můžu vám tak tady jen přidat svůj osobní názor, pokud o něj stojíte. Domnívám se, že případné další akce s tou současnou souviset nebudou a nemělo by tak dojít k tomu, že by kartu nešlo objednat.
Naposledy upravil opasino dne 4. 8. 2020 11:48, celkově upraveno 1
Důvod: Původní příspěvek už. jameslont jsem odstranil, protože byl nevhodný. Zde však ponechám, aby to dávalo smysl.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod mj03tsa 4. 8. 2020 10:41

Mně má dorazit až odpoledne, ale aktivaci provedu až po vypršení dat u Kaktusu. Stejně jsem teď většinou na WiFi a data využiji až od září.
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 4. 8. 2020 10:56

je na obalu datum, do kdy aktivovat?
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod tomd 4. 8. 2020 11:00

Asi si nerozumíme.
Teď mám v modemu SIM 50Gb/měsíc. Pokud vyčerpám víc, data se hodně zpomalí, ale nic víc neplatím. Mohu si přikoupit FUP, ale nedělám to. Zhruba s tím nějak vyjdu. V každém případě neplatím nic navíc, když vyčerpám 50GB a o nic se nestarám.
Pokud SIM vyměním za tuto 100GB, budu po vyčerpání 100GB automaticky platit 15Kč na den, dokud se neobnoví po 30ti dnech balíček?
To je ten problém, nejsem schopen každý měsíc něco hlídat, nebo vytahovat SIM z modemu.
Navyšovat nad 100GB nepotřebuji, jen nechci "neplánovaně" platit pokud vyčerpám.
Jako náhrada stávající SIM to moc user friendly není, i když finančně je to mnohem výhodnější.
Tomas
tomd
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 4. 8. 2020 11:05

Chápu. Ano, po vyčerpání byste platil 15 Kč na den. Tomuhle však zamezit nejde - jedině tak, že byste zkrátka dobíjel jen jednou měsíčně 300 Kč, aby nemohlo dojít ke stržení 15 Kč. V Moje O2 byste také našel možnost pro pravidelné automatické dobíjení, abyste se o to nemusel starat.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod polda 4. 8. 2020 11:08

Jak jednoduché, že !?!
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mj03tsa 4. 8. 2020 11:08

tomd píše:...

Nebo v modemu zablokovat LTE rozhraní při překročení určitého objemu dat. To by nešlo?
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 4. 8. 2020 11:36

Ale vždyť to je jednoduché. Nastavím automatické dobíjení 300 kč z účtu v bance na každého 10 dne v měsíci a pokud data projedu dříve, tak se prostě 15 kč nestrhne, protože nemá z čeho.
imaster
Junior

Odeslat příspěvekod Krles1 4. 8. 2020 11:37

Ja mam potvrzeni objednavky z minuleho utery 19:48 a zatim ani informace o expedici :( potreboval jsem to uz na tenhle tyden :(
Krles1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 4. 8. 2020 11:38

Nick Cave píše:tak jsem také dostal esmesku od PPL s dobírkou 300kč

Ty si taky musíš koupit všechno, že jo?? :D :D
Huawei P9 lite mini - a stále maká
Felda, Octa, Sup
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skytecone 4. 8. 2020 11:44

Pokud vyčerpam 100GB drive, nez za mesic a data dal pouzivat nebudu, tak se mi zadnych 15Kc nestrhne.
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 4. 8. 2020 11:45

Zásilku jsem obdržel, zajímavé balení sim. Příloha vysvětlující leták. Předvolba 606xxxxxx. Zasíláno z centrály O2 Olomouc.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 8. 2020 11:49

lumík930 píše:je na obalu datum, do kdy aktivovat?

nikde nic nevidím, ale obecně platí, že by se měla aktivovat do roka, tj. do doby konce platnosti SIM karty
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 4. 8. 2020 11:56

Došlo mne docela dobře zapamatovatelné číslo - xxx 342 332. Škoda ze místo 4 není 3.
Mirek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka