DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rmrf 2. 8. 2020 07:19

rmrf
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 2. 8. 2020 13:06

lumík930 píše:Došla, už jsem se ptal - stačí číst předchozí příspěvky.

Zatím jsem od nikoho neslyšel, že by už kartu dostal. Ani tady ve vlákně to nikdo explicitně nepotvrdil.

Pokud narážíš na příspěvek od KrylP, tak ten se IMHO týkal jiné objednávky a chtěl jím pouze demonstrovat, že O2 rozesílá upozornění v případě odeslání zboží.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 2. 8. 2020 14:36

Přesně tak...bylo to na dotaz, zde přijde informace před doručením pošty, protože někdo tvrdil, že neposílají email a SMS. Pro informaci, mě se doposud na základě objednávky nikdo neozval!!!
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 2. 8. 2020 14:44

Karlučo píše:Dotaz na Guru O2: Je pravda dle vyjádření Vaší infolinky, že těch 100 GB/měsíc lze prodloužit (opakovat) dobitim kreditů 300 Kč pouze 3x a následně funguje Sim jen na volání a SMS? Ptám se, jelikož pán na infolince vypadal celkem nejistě, jakoby to právě studoval z papírů..a zde jsem tuto info zodpovězenou neviděl.


Zdravím,
to je nesmysl. Tím pádem by konzultant nepřímo tvrdil, že je platnost karty omezená na tři měsíce (3x prodloužení balíčku po 300 Kč). Nabídka ale takhle omezená není, takže jste se buď nepochopili, nebo jste neobdržel správnou informaci.
Omlouvám se, pokud došlo k nedorozumění.

-- 2. 8. 2020 15:50 --

Izibia píše:Začíná mi to připomínat vlákno "Smartall.cz: Obchod zmizel, peníze fuč?" :D

Vážně se nikdo nediví, že datamanie.cz má vlastní doménu a nevyužívá o2.cz?

...


Dobrý den,

někdo by se toho mohl chytnout, tak pro jistotu zareaguji i na tohle.
Jde samozřejmě o náš web. Souhlasím s tím, že je v dnešní době dobré být stále ve střehu. Vzhled stránky jsme se snažili udělat maximálně jednoduchý pro všechny zájemce. Dá se říct, že designově odpovídá naší druhé nabídce předplacené karty portálu simzdarma.cz, která funguje už několik let.

-- 2. 8. 2020 15:54 --

KrylP píše:Přesně tak...bylo to na dotaz, zde přijde informace před doručením pošty, protože někdo tvrdil, že neposílají email a SMS. Pro informaci, mě se doposud na základě objednávky nikdo neozval!!!


Jestli vám nepřišel prozatím žádný email s potvrzením objednávky ani nic podobného a je to už déle než 24 hodin, pravděpodobně objednávka není zpracovaná. Vzhledem k prvotním potížím se to skutečně mohlo stát. V takovém případě bude nutné objednávku opakovat.
Kdyby to ale bylo tak, že jste objednávku potvrdil, ale od té doby se nic neděje, vydržte, prosím. Začátkem týdne budeme karty postupně doručovat.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod mikemiky 2. 8. 2020 15:47

Tak mne mail nepřišel taky asi 30 hodin, pak přišla SMS, že mám vydržet, že toho je hodně, že email určitě přijde a poté potvrdit objednávku. Navíc mám v objednávce že zasílají přes českou poštu, Tady jsem četl, že ostatním zasílají ppl, tak jak to Tedy je?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 2. 8. 2020 16:19

Já objednával včera. Okamžitě přišel mail

Už jen pár kliků a předplacená karta s hromadou dat je na cestě.
Klikněte prosím na odkaz níže, ať víme, že jste to vy.
Odkaz bude platit následujících 48 hodin. Tak to nepropásněte.
Hezký den,
Datamánie.cz


Po dokončení objednávky přišel mail

Gratulujeme, stihli jste to.
Objednaná SIM karta vám dorazí do týdne.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Izibia 2. 8. 2020 16:24

Miroslav Trčka píše:Vzhled stránky jsme se snažili udělat maximálně jednoduchý pro všechny zájemce.

Pro všechny zájemce ten web asi ideální není. Jinak byste tady nemusel vysvětlovat základní informace o tarifu.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 2. 8. 2020 17:19

Pro pana Trčku...potvrzení emailu došlo snad za 5 minut, s tím nebyl problém. Spíše je s tím, kdy se tohle celé monstrum pohne, protože, se muselo počítat s velkým zájmem! Ale teď jak vidím, všichni koukají jak péro z gauče a diví se, že lidi jsou nervní z doby po kterou je plno zmatků a informace o zásilce skoro po týdnu nikde, prostě amatérská příprava...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 2. 8. 2020 17:45

mikemiky píše:Navíc mám v objednávce že zasílají přes českou poštu, Tady jsem četl, že ostatním zasílají ppl, tak jak to Tedy je?

Pravděpodobně z kapacitních důvodů začaly využívat i ČP. Objednávky ze začátku týdne mají uvedeno doručení kurýrem PPL.

Izibia píše:Pro všechny zájemce ten web asi ideální není. Jinak byste tady nemusel vysvětlovat základní informace o tarifu.

Mohly by tam zapracovat sekci FAQ, kde budou zodpovězeny nejčastější dotazy. Materiálu se přes týden sešlo určitě dost.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 2. 8. 2020 18:01

Už na stránku alespoň přidali podporu ve formě chatu :)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poustevnak 2. 8. 2020 20:15

KrylP píše:Přesně tak...bylo to na dotaz, zde přijde informace před doručením pošty, protože někdo tvrdil, že neposílají email a SMS. Pro informaci, mě se doposud na základě objednávky nikdo neozval!!!

Jelikož je to odesláno od "MojeO2" předpokládám že jste již zákazníkem O2.
Novým zájemcům o tuto SIMku to přijít nemusí, ale každopádně na Datamánii je jasně napsáno:

- SIM kartu Vám bude doručovat kurýr společnosti PPL
- Bude Vás kontaktovat na telefonní číslo, které jste uvedli do objednávky
- Kontakt očekávejte během 5 pracovních dnů
- V případě změny adresy doručení SIM karty, sdělte změnu adresy přímo kurýrovi společnosti PPL

Zítra to bude pro mnohé již 5. pracovní den, tak uvidíme jak se ledy pohnou :)

Izibia píše:Začíná mi to připomínat vlákno "Smartall.cz: Obchod zmizel, peníze fuč?" :D ...


Nevšiml jsem si, že by na Datamanii byla možná platba předem. Zde by došlo "jen" ke ztrátě osobních dat :-|
poustevnak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Izibia 2. 8. 2020 22:34

@poustevnak:

Jde to i bez platby předem. Věřte zkušenému podvodníkovi :)

Izibia píše:Začíná mi to připomínat vlákno "Smartall.cz: Obchod zmizel, peníze fuč?" :D ...
...
...
Přesto bych už v procesu objednávek uměle simuloval "problémy", aby si na ně lidi zvykli, a až jim přijde nefunkční karta, aby to považovali za podobnou "chybu", která se časem vyřeší
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Trčka 3. 8. 2020 10:53

mikemiky píše:Tak mne mail nepřišel taky asi 30 hodin, pak přišla SMS, že mám vydržet, že toho je hodně, že email určitě přijde a poté potvrdit objednávku. Navíc mám v objednávce že zasílají přes českou poštu, Tady jsem četl, že ostatním zasílají ppl, tak jak to Tedy je?


Doručujeme přes PPL, Česká pošta se zatoulala v potvrzujícím emailu - to už řešíme, aby se nestávalo.
Miroslav Trčka, Guru pro Social Media, O2
Miroslav Trčka
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Skytecone 3. 8. 2020 14:11

Chtel jsem se zeptat pana Miroslava Trčky:
V zari bude zase jina (vyhodna) nabidka na nejake predpalcene karty. Bude mozne si ji ojednat, pokud nyni budu mit 3ks aktualní 100GB karty, nebo uz mam naporad vybrano?
Doufam, ze se omezeni 3ks vztahuje vzdy na jednu akci a u dalsi bude zase moznost 3 ks.
Dekuji za informace
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jameslont 3. 8. 2020 16:53

Mají udělat tarif, kde by si zákazník došel na pobočku a měl to za chvilku aktivní. Stejně to objednáváte na konkrétní jméno a adresu a stejně je balíček rekurentní, tzv. že se neustále obnovuje. Je to už to samé jak paušál bez závazku. Nechápu pořád tu pointu...Má to samostatnou stránku, nikdo o té nabídce neví ani zaměstnanci O2 a simky chodí akorát kurýrem. Navíc to nikdo nemá,ale přitom jsou prý hrozně vytížení a přehlceni objednávkami. No prostě profi nabídka od profi operátora.
jameslont
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků