Samoobsluha T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziki 1. 7. 2020 11:13

Tak teďka už by T-Mobile omluvilo jen to, kdyby se jednalo o masivní a koordinovaný hackerský útok, ale jestli toto všecko způsobilo jedno vypadlé diskové pole, tak je to jen ukázkový příklad naprostého diletantství. Nejedná se přeci o nějakého low-cost garážového virtuálního operátora, ale velkého nadnárodního provozovatele s nadprůměrnými cenami, doslova slepice snášející zlatá vejce pro mateřskou společnost, takže bych očekával, že klíčové systémy bude mít zálohované a přepnutí na zálohu bude otázkou v řádu maximálně několika hodin.
Jinak jsem zvědavý, jak se k této situaci T-Mobile postaví, až systémy konečně rozjede. Já si chtěl 30.6. pořídit Internet v mobilu na rok (12x1GB/499Kč) a jen kvůli tomuto účelu jsem úplně novou simku dva dny předtím také dobíjel, ale jestli už mi T-Mobile neumožní ten internet aktivovat, tak bych aspoň ocenil, kdyby mi vrátil plnou částku za kredit zpět, poněvadž mi ta Twist karta bude jinak úplně na nic a tu částku nehodlám nechat jako příspěvek T-Mobilu na nové disky :-/
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 1. 7. 2020 11:27

hauzz píše:bububu ruský šmejdi bububu čínský Huhlavej... Vy ste fakt k pláči. Proč se vsichni tolik bojí Huhlaveje? Protože má 5G nesrovnatelně levnější než konkurence (zejména konkurenční firmy z US) a to se US loutkovodičům co tahají za provázky (nejen) ve vládách Trojmoří nelíbí zejména ale hlavně proto že do systémů Huhlaveje nemá Direct Access NSA chápete? Nebude dovoleno... A ty tupé offce jen papouškují mainstream...Bububu! Pozor zlí Rusové!
Omlouvám se za OT ale už jsem to nevydržel.



*********************Jen komouši jako ty, jsou k pláči!! Bylo to myšleno ironicky, ale na to ty nemáš mozek....
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 1. 7. 2020 13:07

slepice snášející zlatá vejce pro mateřskou společnost


Ona i ta matka mela problemy, viz nedavne vypadky na burzach ve stredni Evrope. Tam ale o nejakem odskodneni nepochybuji.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 7. 2020 14:47

Kryplíku neříkej mi komouši nikdy jsem jím nebyl a nikdy jsem je nevolil. Jestli jsi to myslel ironicky tak ok divil by ses kolik mladejch to ale myslí naprosto vážně. Těžko jim však něco takového můžeme vyčítat když je necháme indoktrinovat školstvím a nasáklými neziskovkami tak veškerými médii zkrátka nonstop všudypřítomná propaganda. Pak se nemůžeme divit tomu co se děje v US a za pár let se ty samé procesy překopírují i k nám. Ovce jsou ovce...
Ale zpět k tématu. Proč myslíte že zlatá vejce (opové v ČR) vykazují tolik let po sobě rekordní přesuny výdělků do svých matek? Nejlepší výdělky ze skupiny? Nejen že se necháme jak ty ovce holit do hola ale taky že někde jinde ušetří třeba na záloze nekritických systémů ne? Tady se ovšem hoši trochu přepočítali tak doufejme že se toho už jen tak nedočkáme.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 1. 7. 2020 14:51

K těm datům zdarma, co teď běží po dobu poruchy: Připojila se mi simka, na které běží 13. "udržovací" měsíc od posledního dobití (loni v červnu jsem dobíjel a aktivoval 12x1 GB), tj. je už neaktivní (nejde z ní volat, kredit 0 Kč, data neaktivní), ale data na ní jedou. Alespoň tedy v USB modemu. - Ale možná to s tou poruchou nesouvisí, nevím, to jsem jenom tak zkoušel, bo jinou nemám po ruce. Jestli nechcete být překvapení, kolik vás budou nakonec data "zdarma" stát, a handrkovat se pak s operátorem, zkuste data zapnout na nějaké staré simce, která už je stejně na vyhození. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 1. 7. 2020 18:30

No já naštěstí stihl tu akci u Bleskmobile, za pár kaček 22,5GB za hubičku oproti těm šíleným předraženým datum u T-mobile, uvidím, jak se k tomu postaví až to někdy zprovozní, když nebude nějaké rozumné kompenzace a dohoda na retenčním na nové lepší smlouvě, tak bude pápá T-mobile. Takové předražené služby a nefunkční si můžou strčit někam.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2020 15:12

Bacha DATA UŽ ZPOPLATŇUJÍ DLE TARIFU! Kdyby aspoň dali vědět přes apku. Jen strohá zpráva na Twitteru a na FB... Kdyby se někdo v diskuzi nezeptal tak se ani neobtěžovali tuto zprávu ohledně ukončení dat zdarma sdělit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 5. 7. 2020 13:22

ziki píše:Já si chtěl 30.6. pořídit Internet v mobilu na rok (12x1GB/499Kč) a jen kvůli tomuto účelu jsem úplně novou simku dva dny předtím také dobíjel, ale jestli už mi T-Mobile neumožní ten internet aktivovat,


Po neúspěchu na Twitteru T-Mobile, kde T-Mobile Erich nabízel vrácení poloviny kreditu poté, co si koupíme Internet v mobilu na rok 12x1GB za 998 Kč,
jsem byl včera úspěšný na 800737373. Slečna mi prvně navýšila sama kredit a poté objednala to na rok. Na dvou SIM.

(Ještě byl na jedné z nich trochu problém klasicky s automaticky aktivním Internetem na den "zdarma", ale nakonec se nám (mně) ho povedlo společně (byl jsem rychlejší, ale v apce to taky nešlo) zrušit -- tak si ho případně zrušte ještě před voláním na zákaznickou linku.)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod ... 30. 1. 2024 20:43

Uz cca od 12 hod. samoobsluha stale nefunguje.
:-(
Naposledy upravil ... dne 31. 1. 2024 09:44, celkově upraveno 2
...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hany53 31. 1. 2024 09:06

Stale nefunkcni ...
Hany53
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2024 09:23

Mají tam hlášku: "Omlouváme se, ale tuto aplikaci jsme na chvíli vypnuli. Od 31.01.2024 08:29 do 31.01.2024 10:00 jsme odstavili systémy, aby si oddechly a mohly pak fungovat líp."
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ... 31. 1. 2024 09:44

Rano kolem 1 hodiny fungovala, stihl jsem dobit. Ted to nejde. :D
Vcera tam meli tu samou hlasku s vcerejsim datem a casem 15 az 18 hod., ktery pak prodlouzili na 15 az 23 hod.
...
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků