Přechod k Vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rmann 29. 11. 2019 10:12

Ahoj, chci se zeptat, existuje nějaká telefonní linka u Vodafone, pokud bychom k nim chtěli přejít, ale chtěli bychom paušál, který se nabízí jenom určité skupině občanů? Teď nemyslím ty se správnou barvou kůže, ale spíš věk - týká se to paušálu "Tarif 60+". Rodičům ještě 60 není a jediný způsob je potom využít prarodiče a napsat paušál na ně. Na prodejně jsme si dohodli, že by to takhle šlo - napsat na prarodiče. Nastavením jim ten tarif vyhovuje, nepotřebujou neomezené volání ani neomezený internet. V česku neexistuje paušál pro normální lidi, za normální cenu (ano, vím, že to všichni víme). Tenhle jediný by jim vyhovoval z nabídky všech. Je to všechno kvůli T-Mobile, který se na nás vykašlal a nenabídl nic než Magentu i po vyžádání ČVOP. Nestojí o zákazníky co jsou u něj 10let+
Díky
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod radim 29. 11. 2019 12:02

Žádná taková linka neexistuje. Já jsem to vždy dělal tak, že jsem zavolal na normální infolinku a přímo se zeptal, co mi můžou nabídnout, když k nim přejdu.
Pro lidi s malou spotřebou služeb tu jsou virtuálové. A proč to vlastně řešíš, když to teda napíšete na prarodiče? A co je vlastně na tom tarifu tak výhodného? Za tři stovky nic moc teda, to jsou lepší nabídky.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod Rmann 29. 11. 2019 14:56

Bylo by lepší to napsat na přímo než přes někoho, proto se ptám.
Radime, dokážeš teda poradit jiný paušál v téhle cenové hladině se stejnými nebo lepšími parametry? U jednoho čísla je nutnost neomezených SMS, u druhého by stačilo co nabízí ten paušál od Vodafone
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 29. 11. 2019 15:08

Nebylo by lepší se vykašlat na Vodafone a využít pro paušál třeba Emtéčko? Tarif Mini a je klid? Nastavit Inkaso a nemusí se rodiče vůbec o nic starat.
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 12. 2019 10:34

Pokud nesplňují věk tak o-mobil má za 350 neomezenku pro volání i SMS a je to bez smlouvy na dobu určitou výpovědní lhůta 1 měsíc nebo zkus dát poptávku na šedivku na tomto fóru. A koukám že ČEZ mobil má za 300 neomezené volání +2000 SMS to je taky celkem zajímavá cena. Platí prvních 12 měsíců a je pro všechny tak na rok vystaráno.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Rmann 3. 12. 2019 13:34

Emtéčko jsem se díval, ten tarif není asi v ničem lepší než co má ten Vodafone pro důchodce. To už je možná lepší mít přímo kredit někde.

Ten ČEZ mobil vypadá zajímavěji :tleskani

díky
Rmann
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 12. 2019 17:02

Záleží na tom kam všude volají pokud to bude jen v rámci rodiny a známých tak se vyplatí se všemi domluvit na tom Emtéčku pak má prakticky neomezené volání a SMS mezi sebou za necelé 4 koruny měsíčně/sim.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 3. 12. 2019 17:11

hauzz píše:Pokud nesplňují věk tak o-mobil má za 350 neomezenku pro volání i SMS a je to bez smlouvy na dobu určitou výpovědní lhůta 1 měsíc nebo zkus dát poptávku na šedivku na tomto fóru. A koukám že ČEZ mobil má za 300 neomezené volání +2000 SMS to je taky celkem zajímavá cena. Platí prvních 12 měsíců a je pro všechny tak na rok vystaráno.

Vím, že to sem nepatří, ale celkem by mě zajímalo, co by na to jejich logo řekl Microsoft :D
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 12. 2019 17:35

Jo taky už mi to říkal kolega postižený mrkvosoftem :-) dobrý postřeh i když trošku OT
hauzz
Junior