Karta do mobilu (CZ)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvo 26. 4. 2005 12:57

Poradte mi prosim nejaku predplatenu kartu do mobilu v Cechach.

Najdolezitejsie je pre mna:

1. Dlhy cycklus povinneho dobitia. kartu budem pouzivat len obcas ked budem v cechach na par dni. Nechcem kartu co treba dobijat kazdy mesiac aby "nezdochla".

2. Cena.

3. GPRS. Toto nie je az take dolezite, takze az na poslednom mieste. Ale celkom by ma potesilo keby som mohol obcas precitat nejaky mail.

Nevyznam sa v ponukach ceskych mobilnych operatorov a velmi sa mi nechce studovat vsetky mozne ponuky. Ak viete aj o nejakej stranke kde je to vsetko zhrnute a porovnane tak sem s tym.

Vopred vdaka.
dejvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 26. 4. 2005 13:04

mohl bych ti doporucit, nebo spis poradit EUROTEL GO, docela priznive ceny, pokud by se ji pouzival jen obcas a vydrzi celkem dlouho, myslim ze snad 12-13 mesicu.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jeňýk 26. 4. 2005 13:40

andre píše:vydrzi celkem dlouho, myslim ze snad 12-13 mesicu.

Hmmm, vydrží dokonce 18 měsíců, ale pozor: je nutno z ní každé 3 měsíce uskutečnit alespoň 1 placený odchozí hovor! :hm

Takže, ač bych T-Mobile jinak nikdy nikomu nedoporučoval :twisted:, tak má platnost kreditu 12 měsíců, aniž by si vynucoval jakékoli používání Twist karty 8)

Oskar má pro Tebe asi krátký interval = 6 měsíců :( (pokud tedy nebudeš dobíjet naráz horentní sumy - od 1200 Kč - tam je to tuším 10 měsíců :|)
Naposledy upravil Jeňýk dne 26. 4. 2005 22:14, celkově upraveno 1
Jeňýk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mario 26. 4. 2005 15:22

No záleží na co budeš tu SIMku používat... Možná by nebylo špatné mít paušál třeba od Oskara za 50Kč měsíčně, nebo třeba pokud nebudeš moc volat tak tarif Odepiš za 10Kč měsíčně...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mario 26. 4. 2005 15:23

Platební kartou si můžeš paušál předplatit, a nemáš tam pak žádné omezení... Hlavní nevýhoda je volací záloha pro cizince asi 5000Kč. Takže by bylo lepší to napsat na někoho v ČR...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 26. 4. 2005 20:48

Bych ti asi poradil Eurotel GO.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod syrrius 26. 4. 2005 20:53

podle me to je jedno dneska jsou ceny u vsech operatoru skoro stejne
jen t-mobile má platnost kreditu 12 měsícu takze asi doporucim tenhle jinak nevim
Er.Ga 628_Alc.Ot maxdb_Nok.3210_Nok.3310_Nok.3315_Nok.7110_Nok.5510 Nok.6210_Nok.3300_Nok.7250_Nok.3650_Nok.N-gage_Nok.6260_Nok.9210 Nok.6230i_SE.W810i_LG.Chocolate_SE.W880_SE.C902_Nok.E50_Sam.Star_Nok.E90....
syrrius
Junior

Odeslat příspěvekod Gloe 26. 4. 2005 21:18

2 Syrrius: Eurotel GO 18 mesicu.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jeňýk 26. 4. 2005 22:16

Gloe píše:2 Syrrius: Eurotel GO 18 mesicu.

OPAKUJI: je nutno z ní ale každé 3 měsíce uskutečnit alespoň 1 placený odchozí hovor!!! :( :x :? :shock: :roll: :pozor2
Jeňýk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 26. 4. 2005 23:23

[quote="Jeňýk"tje nutno z ní ale každé 3 měsíce uskutečnit alespoň 1 placený odchozí hovorz/quote] Oficiálně stačí jednou za tři měsíce cokoliv placeného (i SMS), ale prakticky to je Eurotelu jedno (nevyžaduje to)... Takže i když si budu muset uříznout prsty, doporučím v tomto případě Eurotelí Gou :nenapadne

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jeňýk 26. 4. 2005 23:58

[quote="Já Osobně"tOficiálně stačí jednou za tři měsíce
Jeňýk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 27. 4. 2005 08:44

[quote="Jeňýk"t... tak mi, moc Tě prosím, ukaž to Tvé OFICIÁLNĚ někde na jejich webuc/quote] Přetrhutím nálepky jsi souhlasil s podmínkami, které byly na zadní straně krabičky s Go kartou. To žes je nečetl, je tvůj problém :lol:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 27. 4. 2005 14:52

2 Jenyk: Prdlajs, staci poslat jen sms, nebo se jen pripojit na Eurotel-live apodob.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom-cz 27. 4. 2005 20:48

Asi bych doporučil zlatou střední cestu, T-Mobile. Oskar by taky nebyl špatnej, ale musíš dobít každých 6 měsíců. Eurotel je na můj vkus drahej, ale když budeš CZ kartu používat občas tak tě to tolik nebude bolet (zase ale musíš alespoň 1x za 3 měsíce někomu zavolat).
Srovnání předplacenek jednou za čas vychází na http://www.mobilmania.cz, takže použij hledání.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Petr T. 28. 4. 2005 01:34

[quote="Já Osobně"tPřetrhutím nálepky jsi souhlasil s podmínkami, které byly na zadní straně krabičky s Go kartou. To žes je nečetl, je tvůj problém :lol:

Já Osobně 8)//quote]

No tak zrovna na zadní straně krabičky s Go kartou moc povzbudivé informace nejsou:

5. SIM kartu umožňující předplacení služeb je možno užívat po doplnění finančních prostředků na úhradu poskytovaných služeb (dále jen prostředky) na účet účastníka u Eurotelu, a to po dobu tří měsíců od posledního doplnění prostředků, není-li v návodu na užívání služeb, v balíčku se SIM kartou umožňující předplacení služeb nebo v aktuální nabídce Eurotelu uvedena doba delší. V průběhu této doby může účastník prostředky doplňovat, platnost SIM karty umožňující předplacení služeb se při každém doplnění prodlouží na tři měsíce od posledního doplnění prostředků, resp. na dobu uvedenou v návodu služeb nebo v aktuální nabídce Eurotelu. Nedoplní-li účastník prostředky po dobu delší než tři měsíce, může Eurotel poskytování služeb zastavit. Nevyčerpané prostředky Eurotel nevrací. ...

Tedy tu např. není nic o 18 měsících ...
Petr T.
Junior

Další stránka