Nové tarify T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 23. 8. 2019 06:45

tak skoda ze nejde mit ten nejlevnejsi datovy balicek bez hlasu,
nechapu je.meli dat fakt volnost,ne kazdy potrebuje tolik dat.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod radim 23. 8. 2019 07:18

A proč? To je právě ta skulinka, kterou vyplní někdo jiný, ať už oligopolník nebo virtuál.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 8. 2019 07:23

standavfr píše:Co to je za progres? V okolních státech jsou už nějaký dva roky maximálně na půlce. Za mě je to prostě k smíchu, nebo k pláči.

Ty myslíš v okolních státech jako je Polsko, že?

Protože v Rakousku je to za 45€
V Německu je to za 80€.
Obojí přímo obdobný tarif u T-Mobile AT a T-Mobile DE


Taky bych to bral levnější, ale to tady nikdy nebylo. Jsme druhá nejdražší země v Evropě. Nemůžeme najednou být jako okolní státy. Tedy Polsko.

Podle mě super je, že to je bez smlouvy a kombinovatelné.
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_oma
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 23. 8. 2019 07:47

radim píše:A proč? To je právě ta skulinka, kterou vyplní někdo jiný, ať už oligopolník nebo virtuál.


já to beru tak, že bych mohl mít 1 opa,kde bych měl pořešeno vše a né 2 opy. :-) :-[
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 8. 2019 07:50

To by bylo moc nevýdělečné a jednoduché :-)

Zajímavé je, že průměrně se stáhlo na hlavu 12 GB, tak nám dali tarif za pětistovku s 1,5 GB :hm
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 8. 2019 08:21

Ipanema píše:
standavfr píše:Co to je za progres? V okolních státech jsou už nějaký dva roky maximálně na půlce. Za mě je to prostě k smíchu, nebo k pláči.

Ty myslíš v okolních státech jako je Polsko, že?

Protože v Rakousku je to za 45€
V Německu je to za 80€.
Obojí přímo obdobný tarif u T-Mobile AT a T-Mobile DE


Taky bych to bral levnější, ale to tady nikdy nebylo. Jsme druhá nejdražší země v Evropě. Nemůžeme najednou být jako okolní státy. Tedy Polsko.

Podle mě super je, že to je bez smlouvy a kombinovatelné.
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_oma


V Rakousku a Německu je jen T mobile? 1150 je pořád o dost míň než 1575 nebo snad ne?
Nic supr na tom nevidím, vidím jen snahu ojebat českého zákazníka.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 8. 2019 08:38

To ano, nevidím na tom žádný booom, jak to bylo u O2 u Revoluce na Václaváku. Jen pokud srovnám německý a rakouský T-Mobile s obdobným tarifem, tak je to dobrá cena. To uznejme.

Ruku na srdce. Já nečekal, že budeme mít po neomezeném létu nějaký booom tarif. Vy snad jo???

Pokud to srovnám s Polskem, tak je to špatně. Chápu. Často se pohybuji v Polsku a kdo také, tak ví, že by v Polsku volat nechtěl. Tak to prostě je. Jsem tam ob měsíc na víkend minimálně. Ceny super, ale volání a datování je jak někde na stromu. Jak vyjedete z města, jste s mobilem v háji. Doslova.

V červenci jsem byl v Energyalandii a síla signálu 3 čárky a internet H+. Takže jestli toto, tak to opravdu nechci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 8. 2019 08:48

Ještě jsi zapomněl na Slovenský Telekom, za rovný litr. Litr bych akceptoval, ale tohle... Ke kvalitě sítě, týká se tedy O2, Č.B.nedaleko centra 3g, v části Thomayerovky v Praze 3G,vesnice na Vysočině 3G.Ono to není tak slavné jak se nám snaží namluvit.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 8. 2019 09:00

Kde je na Slovensku neomezený tarif a ještě s neomezeným internetem? Stejný tarif jako bude v ČR od září nemají žádný. Jedině v kombinaci tarif Áno M za 20€ za neom hlas + SMS a k tomu platit denně 4,99€ za neom. internet. To výjde ale v součtu měsíčně dráž.

(No každý operátor má něco. Mě tedy překvapilo taky, že kamarád s O2 si u mě doma musí stoupnout k oknu, aby volal. A to bydlím v Brně. Uprostřed místnosti má plný signál, ale nedovolají se mu.... Ale jistě zase jiný operátor toto má horší jinde.)
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 23. 8. 2019 09:21

V nových tarifech je cena: 3,50 Kč za min. a 1,50 Kč za SMS, tarifikace je: 60+60. Touto tarifikací se celkem výrazně (cca. o 1/3) zkracuje užitek volných minut...
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 23. 8. 2019 14:53

Souhlasím s Ipanemou a Josefem. Podle mě je to pozitivní posun, na české poměry určitě. Víte, dřív jsem se taky nechával zmasírovat určitou naštvaností, kterou navíc umocňovali redaktoři svými články. Nemyslim, že neomezený internet je standard u všech evropských operátorů, ale zase chápu, a je to tak normální, že se vždycky budeme porovnávat nebo vzhlížet k těm lepším/levnějším/výhodnějším. Obecně každý rád se ohání spíš tím, co kde mají levnější, než že to je jinde dražší.

Mně se třeba zdá docela dobrý i ten neomezený tarif + 1,5GB dat za 524. To není nic světobornýho, to šlo vyhádat na retenčním před dvěma lety. Dle vlákna o retencích T-Mobilu se dá ukecat flat + 10GB za 499 korun, což je super. Ale ne každýmu to na retenci dají. Všimněte si, že ceníkové ceny tarifů klesají. Ještě před dvěma lety tu bylo u O2 FREE 200, což byla neomezenka + 200MB dat za 499 korun. Takže přátelé, leze to dolů, pomalu, ale leze.

Co vidím jako problém, je to, že neexistuje u velké trojky paušály za 200-300. Ty nejnižší jsou dost drahé. Ale jinak si nemyslím, že každý potřebuje neomezená data. A argumentovat Finskem a Polskem není fér, ideální by bylo si z každé země vycucnout to, co nám vyhovuje (někde mají levnější auta, dětské zboží a tak). A vždycky bude někdo nespokojený. Spíš je to o ochotě lidí, kolik chtějí platit. Nechci se nikoho dotknout, ale závisláci v diskuzích na Mobilmánii fakt nejsou většinová populace, ceny by mohly být nižší. Ale někomu může přijít drahý i flat s 10GB za 499. Já třeba data nepotřebuji, stačí mi volání a SMS. Pro mě byl a je neomezený internet v mobilu víceméně jen mediální masáž. Kolik z vás by ho opravdu nutně potřebovalo? A kolika z vás by se jenom líbil? Skoro 1 600 je dost, ale 1 300 s omezenou rychlostí už jde. Časem to bude klesat, uvidíte.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 23. 8. 2019 17:55

200-300 mas prepaid, co resit?
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 8. 2019 08:01

Jo argumenrovat tím že v Německu jsou tarify dražší a co napsat třeba souvislosti že průměrná mzda v ČR je na 1/3 té německé takže kdyby byly paušály v těchto dvou zemích stejné tak opět naše obyvatele to bude stát 3x víc? A když už tady byla zmínka o Polsku tak tam je NA PŘEDPLACENCE možnost NEOMEZENĚ vše VČETNĚ DAT za 20 zlotých tj cca 130kč (A2 Mobile). Je jasné že polské sítě budou daleko více přetížené protože v ČR nejsou levná data až tak lehce dostupná. Ani cenově a když ano tak to není oficiální nabídka velké trojky.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod d.d.t33 24. 8. 2019 10:39

Argumentace s nemeckem o tom ze tam maji trikrat vetsi penize nez zde muze jen hlupak.Ano maji se lepe,maji vice penez ale zkuste jit k holici nebo objednat instalatera atd.,vcetne rodinne vecere a muzu pokracovat dale.taky by se mi libilo mit tarif s 10gb za ty 320kc co platim ale co nadelam.Nejlepsi na tom je ze bych klidne i priplatil ale nic neni v nabidce.Ale hlavne brat v potaz jen tri zeme polsko,italii a tusim i finsko z cele evropy je trosku nesmyslne
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 24. 8. 2019 17:36

Jasne to mas pradu ale klidne za 460kc mohli dat neomezene volani sms a 10Gb dat. To neni v porovnani s Polskem Italii nebo Finskem zadna hitparada a spokojenych byla vetsinaTo datove neomezeno nic neresi to je pro par lidi ale ten zbytek co predstavili je za ty ceny nepouzitelnej.Takze se zase budem na retencich handrkovat jak na trzisti.
Tielk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků