Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2019 22:33

Balíček 400MB se sám obnoví, pokud je kredit a pro neomezený internet je potřeba jej mít aktivní
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2019 01:15

Možná stačí mít balíček 400 MB aktivní jen v okamžiku aktivace neomezeného internetu, jak to popsal motty2057. Balíček 400 MB se neobnoví, ale neomezený internet jede dál celý měsíc od aktivace.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 7. 2019 01:28

a není to totéž? protože ten 400MB balíček je stejně aktivní celý měsíc současně s neomezeným internetem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 29. 7. 2019 05:53

Chtěl jsem zrušit obnovení balíčku TWIST 400 a zapnout místo něho TWIST STO, jenže když je využívána zároveň letní akce na data, tak to prostě nelze deaktivovat, protože to píše, že jsou aktivní neomezená data, ačkoli ty skončí o něco dříve než balíček.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2019 06:14

Zrušit obnovení balíčku 400 MB půjde až vyprší balíček neomezená data, většina to tu má den před koncem balíčku.

Nick: Není to totéž, vždyť to psal. Datový balíček 400 MB mu skočil, protože vypnul obnovu a neomezená data mu jedou dál. Aktivovat si je musel po zrušeni obnovy balíčku 400 MB, ale ještě před jeho vypršením.
motty2057 píše:No nevím jak u někoho jiného, ale moje 400 data skončily v sobotu, vypnul jsem obnovu a jen obnovil neomezená data a ty stále jedou .....
suram
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 29. 7. 2019 07:48

suram: a kde se da teda vypnout ta obnova?
mam tam jen deaktivaci.

me konci datovy balicek 400MB o
den pozdeji nez ta neomezena data.dival sem se na to
Naposledy upravil marvy dne 29. 7. 2019 07:58, celkově upraveno 3
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2019 07:53

To je ono ne?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 29. 7. 2019 08:19

gifter píše:Nesmysl to není, protože úplně to stejné se mi stalo dneska ráno. Neomezená data skončila v 7:45, balíček 400 MB je do zítra a po kliknutí v aplikaci na neomezená data se nic nestane a internet jede z těch 400 MB.


Tak problém je v tom, jak má T-Mobile udělanou aplikaci. Pokud člověk klikne na aktivaci neomezených dat na hlavní stránce, tak se nic nestane, ale musí kliknout na + (plusko) a úplně dole se to dá aktivovat znovu, takže by to šlo nejspíš i včera bez prodloužení balíčku na dalších 30 dnů, ale to už nevyzkouším, takže nemůžu potvrdit.

Za toto má u mě T-Mobile mínus, protože pán na zákaznické lince okamžitě věděl, kde je problém a že to na úvodní stránce nefunguje. Řešit to ale nikdo nebude.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 29. 7. 2019 08:35

suram píše:Zrušit obnovení balíčku 400 MB půjde až vyprší balíček neomezená data, většina to tu má den před koncem balíčku.

To jsem si myslel, ale to prostě nejde ani po skončení neomezených dat, protože to stále hlásilo, že neomezená data jsou aktivní, ačkoli již přišel email o jejich ukončení a v přehledu už nebylo nekonečno dat.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2019 09:40

Tak možná vyčerpat těch 400 MB? Já mám za to, že tam nabídka na zrušení obnovy v této situaci byla. Nevím už jestli v android appce nebo webové samoobsluze.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod krothgu 29. 7. 2019 15:37

marvy píše:suram: a kde se da teda vypnout ta obnova?
mam tam jen deaktivaci.

me konci datovy balicek 400MB o
den pozdeji nez ta neomezena data.dival sem se na to



Já měl neomezená data aktivovaná k balíčku Twist STO, situace podobná. Neomezená data jsem znovu aktivoval přes plusko v aplikaci, zrušení obnovy v aplikaci nejde, ale eSeMeSkou podle této stránky to šlo:

https://www.t-mobile.cz/podpora/prvni-p ... rtou-twist

Poslal jsem STO D na 4603, vzápětí přišla odpověď
Dobry den, zrusili jsme automatickou obnovu balicku Twist STO u cisla 730xxxxxx. Po vyprseni platnosti Vam ho jiz nezapneme. Vas T-Mobile.
Aplikace teď hlásí Twist STO do 29.7. 23:59 a neomezená data do 28.8. 13:13
jsem zvědavý jestli zítra data pofrčí...
Přílohy
Screenshot_2019-07-29-17-11-25-025_cz.tmobile.oneapp.png
krothgu
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 29. 7. 2019 16:17

krothgu: tak podle tech kodu co uvadis se jedna o deaktivaci automaticke
obnovY balicku,ne ze o deaktivaci skuzby jako takove.
tak to zkusim poslat pro muj balicek,ale nerad bych prave prisel o neomezenena data, aby mi nevypnuli vse.


Jak se ti podarilo stahnout tu novou apku muj t mobile,me to nabizi apku se starym designem.?
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod krothgu 29. 7. 2019 17:30

marvy: však je to jen takové škádlení systémů T-mobile, "kolenovrtačský sport", zda neomezená data půjdou dál i bez obnovení balíčku za 99,- (či 100,-).
Předpokládám, že to zítra utnou, tak normálně znovu aktivuji balíček DATA400 nebo STO a k tomu opět zapnu neomezená data. Ty jdou IMHO aktivovat neomezeně-krát, podmínkou je jen do 31.8. (kdy akce stejně končí).

Aplikace je normálně z obchodu Play, instalovaná na konci června na android 7, verze 5.2.20.2
krothgu
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 29. 7. 2019 17:36

me google play nabizi verzi 4.3.2.8.asi ze mam stary telefon.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 29. 7. 2019 19:56

je zajimavy ze dost lidi ma problem s pre paid telefonnim cislem v krasne barevne samosce :D.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků