Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reliks 23. 7. 2019 18:27

Přesně tak. Stejně sem to měl já o víkendu. Prostě vydržet a zítra aktivovat znovu neomezená data.
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 23. 7. 2019 20:02

Nesmysl, balíček neomezená data mi šel aktivovat i před tím, než se obnovil internet 400 MB. Také mi vypršel o den dříve.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod TooMooX 23. 7. 2019 20:36

Takže očividně se jim zadrej jejich kompjutr jak to psali na novinkách :-( Tak snad brzy stáhnou ITaka z dovolený aby to znova nahodil. Sranda že síť jim v pohodě stíhá ale servery si osefovat neumí.
Nebo přišli faktury ze zahraničí za data a radši to odstavili než jim prodatujeme i vánoční odměny:-)
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 7. 2019 22:33

T-Mobile slaví, jeho Neomezené léto již využívá přes 650 tisíc uživatelů
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/t-mo ... -uzivatelu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TooMooX 24. 7. 2019 02:50

Tak už jim to jde. Právě aktivovano. Obnovil se balíček 400MB a neomezené data zmizeli z aktivních balíčku. Dole ve speciálních se opět objevil balíček neomezene data - aktivovat.

To volání v siti mám pořád v aktivních a Pozastaveno. Čekající na dobití kreditu. Deaktivace je u něj stále šedá. Tak hold Sim rozhodně nebudu dobíjet...
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviloctopus 24. 7. 2019 07:19

Poznatky: Twist internet na měsíc 400 MB k obnovení mělo dojít 24. 8. a Neomezená data na léto měla expirovat 23. 8. např. ve 12:27 -- po 12:27 šla Neomezená data na léto opět v samoobluze na webu aktivovat, je to v záložce služby - internet.

Když je u Twist internet na měsíc 400 MB třeba napsáno, že k obnovení dojde 24. 8. 2019, tak to znamená, že se balíček automaticky obnoví hned po půlnoci 24. 8. Nikoliv až v konkrétní okamžik během dne (třeba 14:41), kdy došlo přesně k jeho aktivaci nebo snad až v 23:59.
eviloctopus
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 7. 2019 08:43

Neomezená data jsou hit, podzim by měl přinést nové tarify

https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 7. 2019 12:35

No lidi na to nalákali, teď ještě aby s nima ................... . Třeba v článku zmiňovaná nabídka Vodoucha je hrozně složitá na podmínky, to zákazníci nechtějí.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod motty2057 25. 7. 2019 13:24

No nevím jak u někoho jiného, ale moje 400 data skončily v sobotu, vypnul jsem obnovu a jen obnovil neomezená data a ty stále jedou .....
motty2057
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gifter 25. 7. 2019 15:32

Dnes jsem byl náhodou v Bille v Blansku a měli tam hromadu SIM karet T-Mobile stále v akci za 99,90 Kč. Rok expirace 2022. Tím pádem to asi závisí na zájmu v okolí.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 26. 7. 2019 08:05

ahoj,chci se vas zeptat.chapu to spravne,ze kdyz koupim v
bile tu twistkuza 99kc s tarifem s namiv siti plus 100kc za prvni
dobiti,tak dobijet nebudu muset nic a hned mi na tom tarifu pujdou aktivovat data na leto neomezene?dik
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 26. 7. 2019 08:10

Opakovani je matka moudrosti, takze pro lenocha jeste jednou - ano, nemusis dobijet, je tam 200Kc, staci zakoupit balicek 400MB/mes a pak ta neomezena data pujdou aktivovat.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TooMooX 26. 7. 2019 10:17

Chorvatsko Paklenica, každéj druhej Čech a i tak to jede na pláži 20/7Mbits (4 čárky signálu)
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 26. 7. 2019 11:55

TooMooX píše:Chorvatsko Paklenica, každéj :druhej Čech a i tak to jede na pláži 20/7Mbits (4 čárky signálu)


Super!!! Jet na dovolenou a následně být na ní celé dny vyčapený na internetu je opravdu vrchol lidské inteligence a projev totální degenerace!!!

PS: A kolik je tam Moraváků nebo Slezanů ty "každéj druhej českej" Čecháčku z Čech, kterému je čeština absolutně cizí?
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod baja.ja 26. 7. 2019 12:13

Zdenek.Moravia píše:
TooMooX píše:Chorvatsko Paklenica, každéj :druhej Čech a i tak to jede na pláži 20/7Mbits (4 čárky signálu)


Super!!! Jet na dovolenou a následně být na ní celé dny vyčapený na internetu je opravdu vrchol lidské inteligence a projev totální degenerace!!!

PS: A kolik je tam Moraváků nebo Slezanů ty "každéj druhej českej" Čecháčku z Čech, kterému je čeština absolutně cizí?

Ale to je přece v pohodě. Někdo si čte knížku, někdo časopis, někdo v mobilu. Myslím, ze je to naprosto v pořádku.
baja.ja
BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků