Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iguka 21. 9. 2019 21:41

kde to vidíš těch 3,2 gb u vodafone za 99,- Kč, nemůžu se na to nikde na stránkách proklikat.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 22. 9. 2019 09:44

Už se to tu probíralo na jiných fórech. Na předplacenku si dáš balíček 1,2 GB + neomezené SMS v síti a k němu máš v aplikaci Můj Vodafone další 2 GB. Stojí 199 Kč, ale jako student to máš za polovic. Není to samozřejmě jedna konkrétní nabídka, která na tebe blikne na jejich webu. Je to skládačka, která se musí poskládat z více zdrojů, respektive z celého jejich ceníku. Ale funguje.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 22. 9. 2019 10:34

super, díky

edit:
https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... l31YmbqZgc

už jsem si ho objednal na syna, opravdu nic výhodnějšího není, a když budu potřebovat, jde k němu aktivovat i denní nebo měsíční videopass
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 22. 9. 2019 14:16

Díky! Vezmu si to přes ségru, dual sim mám. Zkusíme rovnou dvě simky i pro ni.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 9. 2019 19:20

Šlo by to uzavřít i na mého 3letého syna? :-D Teoreticky dle podmínek by to jít mělo...
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 9. 2019 21:36

bonus pro nové sim je 10%, později by se to mělo navýšit

nebo má někdo prosím detailnější přehled jaké bonusy za dobití vodafone předplacenky lze získat? různé kombinace automatického dobití nebo aplikace atd. zkrátka jak z toho vytěžit co nejvíc
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod suram 23. 9. 2019 04:07

iguka píše:super, díky

edit:
https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... l31YmbqZgc

už jsem si ho objednal na syna, opravdu nic výhodnějšího není, a když budu potřebovat, jde k němu aktivovat i denní nebo měsíční videopass

Stačí jim nadiktovat nějaké smyšlené rodné číslo, nebo chtějí dokládat rodný list?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 23. 9. 2019 05:57

Smyšlené rodné číslo bych nikde nediktoval, ani kdyby to stačilo. Tím si koleduješ leda o velký problém. Např. můžes trefit číslo skutečného člověka. To podle mě za nějakou stovku absolutně nestojí.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 23. 9. 2019 07:20

suram píše:Stačí jim nadiktovat nějaké smyšlené rodné číslo, nebo chtějí dokládat rodný list?


To nevím, jak je to při přímém objednání z webu, já to musím přehodit z obyč předplacenky na tu Kartu 26 a musím na prodejnu, kde si chtějí ofotit občanku, přes telefon to nešlo změnit.

mojmax píše:Šlo by to uzavřít i na mého 3letého syna? :-D Teoreticky dle podmínek by to jít mělo...


Student je podle jejich ceníku 6-26 let, tj. od první třídy základky.


tomasvlasak píše:bonus pro nové sim je 10%, později by se to mělo navýšit


"Pokud jste s námi méně než 3 měsíce, je bonus 10 %, pokud déle než 3 měsíce, je bonus 20 %." Tolik ceník.
Ale na webu jsem někde zahlédl, že při dobití od 250 Kč tam je taky ještě nějaký bonus a možná bude něco i za dobití z té jejich špehovací aplikace. Zatím nemám prakticky odzkoušeno.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 23. 9. 2019 10:45

Stačilo nahlásit na infolince rodné číslo a jméno, nic dalšího po mně nechtěli. Rozhodně bych si žádné číslo nevymyšlel, určitě na to mají program, jestli není rodné číslo chybné, navíc se můžete trefit do existujícího čísla. Jednu předplacenku jsem měl doma, takže jsem doma na pobočku nemusel, i tak si myslím, že jde sim objednat po telefonu. Dobil jsem si si hned 250 kč přes tu jejich apku a dostal jsem 20% extra kreditu navíc, ale mám tam to číslo 6 let. Pod 3 měsíce existence čísla, je to 10% zpět, jestli jde ještě něco získat nějak navíc, tak to nevím.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 23. 9. 2019 12:02

mám to aktivováno, ale nikde v appce nevidím ty další 2GB dat. To se tam objeví, až spotřebuji základní balíček, nevíte? měl jsem tam jako dárek 500MB dat, ale podle tohoto https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... i-muj-vod/ by se tam měl objevit do 48 hodin od aktivace.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 23. 9. 2019 13:41

Tak už vím, jak to je, tím, že jsem si zapnul ten balíček jen na jednorázovou dobu jednoho měsíce, tak jsem dostal jen 500MB dárek, abyste dostali 2GB, tak si musíte zapnout balíček s automatickou obnovou, tak at nedopadnete jako já :)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 23. 9. 2019 13:45

Ano, to je v podmínkách těch bonusů, je to tam tučným písmem hned nahoře: jednorázovky 500 MB, FIX (což je obnovovací (trvalo mi asi 10 minut, než jsem zjistil, co je varianta FIX)) mají 2 GB. Akorát nevím, kde se ty varianty vybírají, asi to někde u té aktivace bude.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 23. 9. 2019 13:48

ty varianty jsou v appce, dá se na to proklikat, je to pod sebou, jenže já jsem si řekl, že si to zapnu jen jednorázově a pak se uvidí :)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 23. 9. 2019 18:58

Pripadne jeste je celkem dobra nabidka t mobile 2GB za 149,50kc plus Emtecko 1,5GB u 2 simkace a mate 3,5GB.-) pro ty,co nesezenou na RC nebo jim neni 26 a mene.
marvy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků