Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 6. 2019 15:20

Nasim za dobiti som musel zapnut.
Karta zadarmo
Aktivovana cez infolinku
SMS neviem, prislo ich viac a vymazal som ich. Je to mozne, ale neviem.
Dobil som cez aplikaciu. Platil som Curve kartou
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 29. 6. 2019 16:17

hauzz píše:Já myslím že by nestačilo dobít 300 protože mají akci 100 Kč bonus za dobití od 400. To se ti zkombinovalo se 100kč z SMS a máš těch 200 bonusu navíc. Někdo tu psal že 100 dávají za nabití na značkové prodejně může to někdo potvrdit že i za 300 nebo 200 dostal 100 navíc bez toho aby dostal SMS s nabídkou 100kč za dobití?


To je možné, taky mě to napadlo, že je to za výši dobití ta stovka navíc. Takže ještě štěstí, že jsem nedobil jen 300, to bych měl 400 a na roční net by to nestačilo. :-) Dobře to dopadlo, všechno fachčí, já jsem spokojený. :tleskani
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 6. 2019 17:18

Ta druhá stovka je nejspíš za další akci, která probíhá do konce června a vztahuje se na první dobití twistu. Takže se zřejmě náhodně sešly tyto dvě akce, 100 bonus při dobití za 400 a další 100 za jakékoliv (min 200?) první dobití nově aktivované twistky...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 29. 6. 2019 21:26

Bonusy za dobití jsou následující:

Do konce roku je za každé první dobití v měsíci skrz aplikaci Můj T-Mobile odměna 25 %, tedy maximálně 250 Kč měsíčně, protože maximální jednorázové dobití v aplikaci je 1000 Kč.

Do konce července je za dobití skrz web, prodejnu anebo z vyúčtování alespoň ve výši 400 Kč odměna 100 Kč. Lze to tak využít až třikrát, tudíž za 1200 Kč (po 400 Kč) lze získat 300 Kč bonusového kreditu.

Na některé nové SIM karty je ještě speciální odměna za jakékoli dobití 100 Kč, třeba na ty z Billy.

Je možné, že existují i nějaké další varianty, ale s těmito jsem se osobně setkal.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2019 09:20

V tomto případě se mu spíš započítal ještě jeden bonus : na jejich stránce mají uvedeno u ochutnavkových SIM s 10 Kč kreditem při dobití do 30 dní (předpokládám od aktivace) bonus 100 Kč. Protože tu 100 od 400 nedávají přes aplikaci. Takže u 10 Kč karet lze při nabití 400 Kč dostat 200 Kč bonus buď přes aplikaci (tam je to 25% za první dobití v měsíci) nebo na prodejně T-mo nebo na webu (letní odměna za dobití od 400) musí se dobít do 30 dní od aktivace.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 6. 2019 20:53

Chtel bych se zeptat toho cloveka nebo tech lidi, co tady nekolik stranek zpatky ve vlaknu psali, ze se jim na Twist karte zasilane zdarma Tmobilem podarilo v aplikaci rozchodit neomezena letni data, aniz by cokoli dobijeli a utraceli, jestli jim ta data jeste stale bezi. To by me fakt dost zajimalo.
To se tedy podarilo aktivovat datovy balicek, aniz by byl dostatecny kredit nebo jak?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2019 21:39

Zase tak nepozorný čtenář nejsem ale nejlevnější způsob tu psali na Twist Online kde je 200 Kč úvodní kredit (dá se sehnat i za 39kč) tu převedli na lince na standardní Twist aktivovali měsíční data po 100 (twist 100) a mají na 2 měsíce data unlimited. Takže za 39 ne na kartě zdarma kde je 10Kč.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod postcd 30. 6. 2019 21:53

hauzz píše:Twist Online ... tu převedli na lince na standardní Twist

ano, ale viděl jsem i více než jeden komentář, kde zase psali že jim na lince řekli že převod není technicky možný, takže ta Twist Online asi není příliš jistý způsob jak si zařídit neomezený net.
Lepší je sehnat klasickou hlasovou (kde je na balení uvedena cena hovoru a SMS).
postcd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 7. 2019 20:11

Kolik už máte spotřebováno neomezených mobilních dat ?
V Samsungu - Nastavení - Použití dat - Mobilní data (lze si nastavit limity posuvnýma linkama v grafu, kdy to má vypnout, pokud nejsou k dispozici neomezená data). Mě to zatím vychází tak na cca 1GB/den, takže tak 50 nebo 100 GB/měsíc by bylo asi dostačující (bez dlouhých filmů apod.).
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 1. 7. 2019 21:13

uplne dostacujici je tak 250GB na osobu, pro rok 2019.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 21:50

ja u Emtéčka spotřebuji až 20GB měsíčně ale tady se rozšoupnu trochu více :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 7. 2019 05:49

No a odhadem na kolik asi?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 2. 7. 2019 08:55

Ja to zatim vidim tak na 15 GB mesicne. Ale mozna, ze se rozhybu :-)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 2. 7. 2019 10:07

Mi nějak haprovala wi-fi, tak jsem musel hru stáhnout přes hotspot, tak jsem asi za 3 hoďky sosnul 80 giga, ale to je výjimka. Jinak si myslím, že víc jak 5-10 giga měsíčně nedám.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 2. 7. 2019 10:57

Spike26 píše:Ja to zatim vidim tak na 15 GB mesicne. Ale mozna, ze se rozhybu :-)

To jsou hrozné porce dat. :D Ale ono když se jedou filmy na online tv, youtube, atp., tak to lítá. Se T mob. bude divit, až to shrnou po prázdninách, kolik to celkem bylo.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků