Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Searss 26. 6. 2019 15:28

tvle, to je sjezd kolenovrtů tady :-D chápu řešit cenu tarifu, ale jednorázově simkarty?
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 26. 6. 2019 16:07

Tak mě se podařilo aktivovat neomezený internet na prázdniny za 39 Kč. Již dříve jsem si zakoupil na mobilprovas.cz 20 datových "Twist SIM karta Online" s kreditem 200 Kč. Zavolal jsem na bezplatnou linku T-Mobilu jestli by z ní nešla udělat normální karta i s hlasovým tarifem. Do půl hodinky jsem měl neomezený internet na měsíc. Strženo 99 Kč. Takže dalších 101 Kč mi zbylo na další měsíc.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod radim 26. 6. 2019 16:18

Jinak pokud to někdo počítáte přesně na den, kdy co aktivovat, aby to vyšlo přesně, tak pozor na to, že všechny balíčky jsou na 30 dní (ne na kalendářní měsíc), ale červenec i srpen mají 31 dní, tj. 2 dny rozdíl.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob 26. 6. 2019 16:40

sténly píše:Já jsem dnes koupil kartu Twist za 150,- Kč s kreditem 200,- Kč v trafice Geco, u nás měli poslední.

Jen je na ní balíček neomezeného volání na 4 týdny do T-Mobile, který se musí zrušit, protože se jinak po 4 týdnech obnoví za 149,- Kč.

neobnoví - když tam nebude dostatečný kredit
200-99=101

-- 26. 6. 2019 17:43 --

Searss píše:tvle, to je sjezd kolenovrtů tady :-D chápu řešit cenu tarifu, ale jednorázově simkarty?

Když to mají v jednom krámě za kilo a v druhém za dvě kila ... Nebudu brát jednu ...
A beru to trochu jako srandu
Bob
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 26. 6. 2019 17:09

myslel jsem ze touto dobou uz budu tak na 250GB, ale zatím mam 26GB od 20.6 zas takove terno to není pro me asi.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 26. 6. 2019 18:03

vormen píše:taky jsem koupil na poště normálně za 200, nechápu tuhle honbu kvůli desetikorunám. jsme tak blbej národ, že se nám nedá nikdy ničím zavděčit, pořád nám to bude málo...


Souhlas, mluvíš mě z duše.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob 26. 6. 2019 18:06

evelista píše:myslel jsem ze touto dobou uz budu tak na 250GB, ale zatím mam 26GB od 20.6 zas takove terno to není pro me asi.

Pokud někdo nechce úmyslně stahovat filmy tam a nazpátek, koukat na HD video na minidispleji, hodinu péčka před spaním ... tak nijak opravdu extrémní číslo neprotočí.
Já si to aktivuju napůl ze srandy, ze zvědavosti, kolik dat dám (aniž bych se choval extrémně), podporu TM, že to zkusil a znamení Vodafonu, u kterého na dva měsíce vypnu data zatím na dvou simkách
Bob
Junior

Odeslat příspěvekod DrumSession 26. 6. 2019 21:49

PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milbust 27. 6. 2019 03:14

holusa píše:Lze vyuzit tuto akci i s nove zakoupenou s twist sim karta online predplaceny internet kredit 200kc? Dekuji za radu viz https://www.mobilprovas.cz/detail/88898 ... redit-200/

Já jsem ji využil. Měl jsem z dřívějška nakoupený větší počet, tak jsem zavolal na T-Mobile, zda jde z této datové SIM vytvořit normální. Bez problému na ní zapli i hlasové služby, aktivovali datový balíček za 99 Kč a bylo to. Takže nutno zavolat na T-mobile (nelze v samoobsluze) a poprosit operátora o změnu datové SIM na normální.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 27. 6. 2019 05:03

Bob píše:
Spike26 píše:Bazos, aukro, sbazar. Vsude je toho mrte kolem stovky. Jinak teda kdyby sis precetl prispevek o dva nad tebou, tak nepises uplne to same a neptas se zbytecne :-)

připočtu poštovné a budu na dvou stovkách

Uz jsem jich koupil 5. Posledni jsem kupoval za 90+19 postovne. Dalsi byly za 20 postovne.
Pro ostatni, nevim proc bych kupoval neco za 200 kdyz je to jinde za 100 na par kliknuti s dorucenim domu.
Naposledy upravil Spike26 dne 27. 6. 2019 07:58, celkově upraveno 1
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 27. 6. 2019 07:00

Bob píše:Já si to aktivuju napůl ze srandy, ze zvědavosti, kolik dat dám (aniž bych se choval extrémně), podporu TM, že to zkusil a znamení Vodafonu, u kterého na dva měsíce vypnu data zatím na dvou simkách


A kde to ukazuje, kolik už člověk spotřeboval dat? V samošce to nemůžu nikde najít.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MICKI2701000 27. 6. 2019 08:03

Ahojte, ja sem vcera tu sim v Bille teda koupil za 2 kila ale udajne kdyz dobiji tak mi daj kilo navic tak ja nevim.
MICKI2701000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 27. 6. 2019 08:06

Minuly tyden byla uplne ta sama karta v akci za 100, proto tu ted placou...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 6. 2019 09:18

Mě to omezování rychlosti připomíná hospodu na mýtince od Cimrmanů, vždycky chtěl hospodu ale chodili mu tam lidi. Je to takové hezké české.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 27. 6. 2019 09:34

MICKI2701000 píše:Ahojte, ja sem vcera tu sim v Bille teda koupil za 2 kila ale udajne kdyz dobiji tak mi daj kilo navic tak ja nevim.


Zkus prodejnu T-Mobile, tam dostaneš asi i 200. Za 400 Kč máš neomezený internet do konce prázdnin a pak dalších 10 měsíců 500 MB měsíčně a ještě ti kilo zbyde. Tj. za 33 Kč měsíčně, z toho první dva měsíce neomezeně, to mi na zdejší poměry přijde hodně dobré (kdo si vystačí s těmi 500 MB).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků