Vodafone OneNet (firemni tarify) - monitoring

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jannk 12. 12. 2018 16:44

Maji bezni uzivatele OneNet (tj zamestnanci firmy, ktera ma OneNet) moznost si prubezne nejak kontrolovat provolane minuty a spotrebovana data?
https://onenetsamoobsluha.vodafone.cz/ je zjevne jen pro administratory
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 12. 12. 2018 17:29

Zdravím, mám OneNet a jsem jako uživatel, mohu se bezproblémů přihlásit a zkontrolovat základní věci, např. minuty, data, a co je vše aktivní k tarifu. Ale nemohu měnit libovolně veškerá nastavení, pouze jen některá. Ostatní věci jen přes admina. Ovšem některé firmy přistup ani jako uživatel nepovolují.
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod martin_brno 12. 12. 2018 17:44

No u nás se nepřihlásíme. Vše jde přes Admina.
martin_brno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiproko 12. 12. 2018 17:48

nemám problem,vstoupit do samoobsluhy,je tam vyučtováni i kontrola dat + provolaných minut..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 12. 12. 2018 19:43

Ok, dík. Podle mě je náhled na útratu nutný, tj to bude muset HR ještě domluvit ... administrace je jasná.
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 12. 2018 19:43

Je to normálně funkční i pro uživatele. Kdo tam nemá přístup si ho muže na přihlašovací stránce sám vytvořit. Na to Admina nepotřebuje, pouze nebude moct spravovat služby. Tohle záleží na nastavení Adminem (OneNet spravuji naší firmě).

-- 12. 12. 2018 18:44 --

Jen škoda, že aplikace OneNetu krom přesměrování neumí vůbec nic. Ani tu blbou útratu nebo čerpání neukáže. A běžná Můj Vodafone App s tím nespolupracuje.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 12. 12. 2018 20:58

Také vše jen přes admina.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannk 12. 12. 2018 21:19

kdyz to mate jenom pres admina - jak lidi vi, kolik jim zbyva dat? volani chapu, to lidi neresi, volani funguje porad dal, ale zustat nekde na cestach bez dat mi prijde jako dost prusvih ... ?
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 12. 12. 2018 21:38

Spotrebu dat poznam posle statistiky v mobilu + chodi sms při spotrebe 75% a 90%
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 12. 12. 2018 21:49

no nejake vlastni aplikace jsou pro vetsinu lidi (netechnickych) zcela nerealne, stats v mobilu taky, protoze to nenajdou (a nema cenu mi psat, ze to je jednoduche, to je zkusenost.) Ale aspon ty sms.
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 18. 12. 2018 10:26

Zákazníci OneNet s datovým tarifem získávají 2 Gb na vánoce extra :-)
Obrázek
melipa
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků