Šedí operátoři - poptávka tarifů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 6. 2020 11:20

Tak neomezenka nejlevněji za 300 ofiko za 240 je nově na retenci T-mobile a ty chceš za 150-200? To těžko šedivky se málokdy jen přiblížil]y retenčním nabídkám ale v 99,99 % to netrumfly tak ti budu držet palce. Jinak okolo dvou stovek nejvíc minut vychází stará Tesco karta 2x kredit a musí se dobíjet na pokladně Tesco ale za 220 Kč nabízí až 372 minut.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod radim 1. 6. 2020 11:35

Hodně specifický požadavek. Naprostá většina tarifů má sto dvě stě minut a pak rovnou flat, nic mezi tím. Gomobil má 300 minut za 300 Kč, pak 1,50 Kč/min. Do konce června mají dvojnásobek kreditu, kde pak minuta na předplacence vychází na 0,95 Kč/min., tak třeba ten měsíc počkat, jestli to neprodlouží. Ale než to takto nějak furt hlídat a počítat, kilo bych přidal a pořídil za 300 rovnou flat a může volat, jak chce. Sečti si posledních co nejvíce faktur (15-20) a udělej si průměr - o kolik je nižší než těch 300, jestli to má cenu řešit.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pytlak227 1. 6. 2020 12:53

hauzz píše:Tak neomezenka nejlevněji za 300 ofiko za 240 je nově na retenci T-mobile..... Jinak okolo dvou stovek nejvíc minut vychází stará Tesco karta 2x kredit a musí se dobíjet na pokladně Tesco ale za 220 Kč nabízí až 372 minut.

Bohužel číslo není u Tmobile, takže se na jejich retenci nedostanu a s operátorem tesco mobile jsem si teď dopsal, a nic vhodného ze současné nabídky mi nenabídnul. Díky .

-- 1. 6. 2020 12:58 --

#radim pokud nic jiného neseženu, tak to tak dopadne. Nejraději bych neomezenku od T-mobile
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mulik 1. 6. 2020 13:14

Našla by se nějaká nabídka na tarif pro 2 SIM, které jsou momentálně u O2 ve skupině ČD-Telematika. Za volání v O2 a na drážní čísla,1,5GB dat, SMS za 1,1,-Kč a ostatní volání za 1,9,-Kč platím měsíčně 278,- Kč bohužel mi nestačí data, rád bych neomezený tarif, mám možnost k Vodafonu kde nabízí neomezenku za 692,-Kč/SIM (mám UPC internet). Dost nad tím uvažuji ale jestli by byla i lepší varianta určitě budu rád ;-)
mulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 1. 6. 2020 18:34

Sežeň si třetího a máš to za 599...což je už lepší a nemusíš koukat na data. Je sice pravda, že tady chodí jen takový, co by si pro korunu nechali provrtat koleno, ale snad se někdo rozumný najde.
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 6. 2020 23:42

pytlaku koukni do vlákna Retenční nabídky T-mobile tam je přehled i přetahovacích nabídek (akviziční) T-mobile nabízí na 3 měsíce 50% slevu na vybrané tarify. To stojí za pokus párkrát zkusit rozumného operátora ne?
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Coudy87 2. 6. 2020 00:44

Poptávám datově neomezený tarif s rychlostí min. 50Mb/s, ideálně však i bez omezení rychlosti.

V pripade atraktivni nabidky, mohu prevest dalsi sluzby jako jsou 2 obycejne mobilni tarify, internet v Praze v panelaku a internetovou televizi..
Coudy87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zagy 2. 6. 2020 00:55

Coudy87 píše:Poptávám datově neomezený tarif s rychlostí min. 50Mb/s, ideálně však i bez omezení rychlosti.

V pripade atraktivni nabidky, mohu prevest dalsi sluzby jako jsou 2 obycejne mobilni tarify, internet v Praze v panelaku a internetovou televizi..

Dobrý den, můžeme zkusit nabídku od O2 - máte k dispozici nějaké IČ, na které by se to dalo případně napsat?

Děkuji, Alex
702192109
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod pytlak227 2. 6. 2020 07:06

hauzz píše:pytlaku koukni do vlákna Retenční nabídky T-mobile tam je přehled i přetahovacích nabídek (akviziční) T-mobile nabízí na 3 měsíce 50% slevu na vybrané tarify. To stojí za pokus párkrát zkusit rozumného operátora ne?

Vlákno už dlouho sleduji a už jsem tak začal. Dostal jsem nabídku neomezenko + 1,5GB za 356. Takže budu zkoušet znova - třeba se zadaří.
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 11. 6. 2020 22:36

Prosím, nedokázal by někdo dopomoci k FLAT tarifu (neomezené volání a SMS) a 1GB nebo i trochu více dat, za cenu do 400Kč včetně DPH za jednu SIM? Aktuálně pro jednu SIM, pokud by to byl problém tak bych k tomu připojil ještě i jedno druhé číslo, které má aktuálně flat + 500 MB za 450, což je dnes už taky docela bída.
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod suram 11. 6. 2020 22:56

suram
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 11. 6. 2020 22:59

Jde to pod 300 i bez závislosti na firmě.
viewtopic.php?p=12606604#p12606604
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drahysa 12. 6. 2020 21:34

Poptávám 2x flat s +/-10 GB pro každé číslo, síť z T-Mobile.
jandrahy@seznam.cz

Děkuji za nabídky
drahysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sector_1 12. 6. 2020 22:26

Raziel-CZ píše:Jde to pod 300 i bez závislosti na firmě.
viewtopic.php?p=12606604#p12606604

To je naprosto bozi, rad bych tu pretahovaci nabidku od TM za 263, ale pak mi na TM rekli, ze to je jen cena po sleve 50 % na prvni 3 mesice. Pak jsem si spocital, ze pokud ted platim u O2 380,- a Vam dam 1200, - ( ale opet, je to cena jen na prvni 3 mesice?) za vyjednani tak se mi to vrati az za 10 mesicu :D Skoda, no.
Sector_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 12. 6. 2020 22:58

@Sector_1: Možná bych doporučil přečíst si nejen téma, ale v těm také odkaz do článku. Sleva 50 % je přatahovací na tři měsíce, kdy poté se dá vyjednat pokračování, anebo sleva 60 %. Nicméně pokud jste si teprve založil profil a je toto Váš první příspěvek zde jen proto, abyste napsal, co jste napsal, pak je to o něčem jiném a Vaše pohnutky chápu...
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka