Vánoční nabídky českých operátorů (2015)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 10. 2015 18:28

O2 - Sleva na iPhony a další mobily až 3 000 Kč

T-Mobile - Půl kapra, slevy a TV zdarma

Vodafone - Lepší než loni, lepší než konkurence


--- původní příspěvek ---

Tak letos (2015) zatím bída co ? :D No snad aspoň Vodkafone dá data zadarmo jako lóni. 8-)
Naposledy upravil Fíla dne 12. 11. 2015 00:59, celkově upraveno 7
Důvod: doplněny odkazy
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 29. 10. 2015 19:59

Očekávám, že Vánoční nabídky budou nejdřív v listopadu. Eště vydržať chalani! :D
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 10. 2015 05:05

S tím ať se jdou vycpat :-D
My co máme virtuála, jsme si ten správný vánoční dárek nadělili již dříve sami 8-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod da--ve 30. 10. 2015 13:16

Data zdarma od Vodafone by se hodila, jako pred rokem, to bylo dobre.
da--ve
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 31. 10. 2015 17:38

Slevy s upisy na roky dopredu dostaneme :-)
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 11. 2015 08:21

"Ondra Podsedník Zdravím, mohl bych se zeptat, jestli bude zase neomezený mobilní internet po dobu svátků?

To se mi líbí · Odpovědět · 15 hod

Vodafone CZ

Vodafone CZ Hezké odpoledne, Ondro,
určitě se můžete zeptat Emotikona smile A já vás poprosím ještě o pár dnů strpení, protože naši vánoční nabídku odhalíme příští týden. Díky, Ondra"

Že by ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 4. 11. 2015 12:02

Z toho nevyplývá absolutně nic.

Každopádně pokud by ta akce byla podobná té loňské, dalo by se využít předplacenek s nulovým kreditem a 150 MB dat? Nebo by ten nulový kredit dělal právě problém?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 4. 11. 2015 14:01

Skoro bych se vsadil, že Vodafone letos nabídne opět něco zajímavého s daty. Buďto vypne počítadla FUP (třeba na měsíc / dva), nebo navýší limity. Spíše bych to viděl na něco dočasného, ale zajímavého v oblasti internetu. Volání a SMS se to nejspíše týkat nebude.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 11. 2015 15:57

Připravujeme pro vás vánoční překvapení! Emotikona wink A protože nechceme nic podcenit, musíme zároveň o víkendu 6. až 8. listopadu provést i pravidelnou aktualizaci systémů. To znamená, že od pátečních 18 hodin dočasně nepůjde samoobsluha Můj Vodafone. Ale nebojte, na volání, SMSky a připojení k internetu to nebude mít vliv. Děkujeme za pochopení
-----
Ladislav Polický A dárečky budou? Emotikona smile

To se mi líbí · Odpovědět · 8 min
..

Vodafone CZ

Vodafone CZ Zdravím Ladislave,
brzy vám tady na Facebooku prozradíme více. Jak ale obrázek napovídá, určitě se máte na co těšit Emotikona smile Tomáš"
o<:)

https://www.facebook.com/vodafoneCZ/pho ... 12/?type=3
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 4. 11. 2015 18:46

Asi bude opravdu u Vodafone nějaká akce s datama, o víkendu kvůli tomu upgradují systémy.
www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spolecnost ... vodafone4/
strzm.zahalka
Junior

Odeslat příspěvekod MySam 4. 11. 2015 22:20

Dle mého ruší službu zvětšení datového balíčku od 6.1. tak že navyšovat data nebude. Spíše zaplatíme víc... :(
Asi vypovím zdarma smlouvu.

Od 6. 1. 2016 se mění účtování dat po vyčerpání základního datového objemu (FUP) vašeho tarifu. Účtování dat po vyčerpání základního
datového objemu je zpoplatněno podle ceníku. Více informací najdete na: http://tam.je/datanaplno . Pokud vám toto nastavení nevyhovuje, je
možné odstoupit od smlouvy bez sankce.
MySam
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 5. 11. 2015 00:53

Ale tak jestli správně chápu citaci z odkazovaných stránek:
Jestli vám vyhovuje bezplatné zpomalení připojení po vyčerpání dat, bude to stále možné. Vaše aktuální nastavení (pokračování plnou rychlostí / zpomalení) zachováme.

Tak se zase až tak moc neděje, nebo ano? Pořád půjde serfovat tak, jak nyní. Jen o to budu muset aktivně projevit zájem, ne? (Což je rozdíl oproti současnému stavu, kdy nic dělat nemusím, resp. si sám musím dokoupit data.) Teda snad to půjde zakázat jen jednou a ne při každé aktivaci/obnovení balíčku.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 11. 2015 14:30

2 MySam takže by se na základě tohoto dala vypovědět datová SIM Vodafonu co mám na 2 roky přes tarifomat (smlouva o poskytování zvýhodněných podmínek)?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MySam 5. 11. 2015 17:40

ka-spel Asi by mělo jít vypovědět... Zkusím to taky. Mám malý datový balík a to mi vadí.

Letadlo Ano půjde surfovat super pomalou rychlostí po vyčerpání dat. :( Kdyby asoň bylo omezení např na 200kb... 16kb je málo. :(
MySam
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 11. 2015 04:13

Dnes jsem slyšel, že Vodafone zprovozní sledovanitv.cz aby ten se ten fup rychleji vyčerpal a byly automatické obnovy dat.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků