O2 TV Go

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 7. 2015 23:50

Při nákupu mobilu v zimě letošního roku byl přibalen k telefonu dárek ve formě poukázky na měsíc užívání O2 TV GO..Aktivoval jsem někdy v průběhu března a dodnes mám aktivní přehrávání aktuálně běžících filmů či pořadů, včetně nějaké zpětné doby..co jsem pochopil to je placená verze už.. Je někde chyba v systému? O2 nepoužívám, přihlašovací údaje byly specifické na voucheru a tudíž mě nemají ani jak dohledat.. :-D
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 20. 7. 2015 09:09

A s čím máš problém? Potřebuješ to zrušit? Chodí sem samozřejmě i zaměstnanci O2, tak snad se ti to chlubení nevymstí ;)
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Šimeček 20. 7. 2015 09:47

Zdravím,
může se jednat o chybu aplikace. Mohu záležitost prověřit. V případě zájmu mne kontaktujte pomocí: http://www.o2guru.cz/guru
Petr, O2 Guru
Petr Šimeček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 7. 2015 11:02

Šlo mě spíše o radu, jestli to je normální jev a zda-li mě nenaskakují někde virtuální O2 peníze.. apku používám max. ke čtení programu, jestli jsem přes to někdy něco sledoval, tak to bylo snad 1x...
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav87 10. 5. 2019 15:12

Dobrý den seká se mi obraz v o2 tv zpětné zhledunti operátor mi řekl že chyba v modem tp link td w9960 funguje dobře ale nevím mobil je v pořadku modem je v pořadku ale ten je aplikaci ale nevím jak jim to mám dokazat že nevymišlim odinstalovat a ninstalovat ale neomohl ani restart ani vřejný wifi funguje na mobilní data funguje nastavení router mám 2/1 vyvojař je o2 czech republic a.s. domací wifi funguje nejde v telefon samsung galaxy j5 2017 přehrat zpětné zhleduti prosím o poimoc Děkuji za odpověd Vojtíšek
Miroslav87
Kolemjdoucí