Sim karty zdarma (s kreditem atd.)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 10. 2014 21:02

Průběžně aktualizovaný článek :arrow: SIM karty zdarma – kde objednat a jak je využít


V dnešní době dual sim telefonů není problém využívat hlavní sim kartu a k tomu tam mít druhou s nějakou výhodou zdarma, níže přikládám 2 možnosti, napadá vás i něco dalšího?

Kaktus 2 sim karty
https://www.mujkaktus.cz/cs/simzdarma
    zdarma včetně doručení
    10 kč na každé kartě
    facebook zdarma
    osobně objednáno a vyzkoušeno

Vodafone karta pro školáka
http://www.vodafone.cz/karta-pro-skolaka/
    zdarma včetně doručení
    po dobu půl roku každý měsíc 10 minut volání zdarma
    objednáno, zatím nedorazilo
Naposledy upravil myšpulín dne 22. 10. 2014 09:05, celkově upraveno 1
Důvod: doplněn odkaz na článek
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew_007 12. 10. 2014 22:21

O2 SIM zdarma
https://www.simzdarma.cz

- Doručení zdarma přímo do vaší schránky
- Cena karty 0 Kč, kredit na kartě 0 Kč
- Bonus až 1000 Kč kreditu k prvnímu dobití
- Volání po 1. minutě (5,90 Kč) zdarma do všech sítí

Lze objednat i s tarifem "Na výběr"
https://www.simzdarma.cz/navyber


Jinak na Kaktus SIM objednané zdarma je alespoň v mém případě bonus 100% na první dobití
od 200 do 500Kč, ale bonusový kredit platí jen 30 dní.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 13. 10. 2014 03:33

One Mobile: http://www.onemobile.cz/predplacena-karta-jednicka/

Tuhle kartu se alespoň opravdu vyplatí používat k volání, protože má sazbu pro volání v ČR 1,50 Kč/min.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 10. 2014 06:07

O2 dřív dávalo 50 Kč za registraci do mojeo2 (i na ty sim zdarma), alespoň na jaře jaře to fungovalo a na posílání smsek z egypta to přišlo vhod, teď už mi to ale kredit nepřipsalo, víte o tom něco víc, že to má jiné podmínky nebo definitivně zrušeno?

na tom onemobil je nějaký kredit nebo něco navíc? Vidím, že doručení je zdarma
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior


Odeslat příspěvekod Renča_O2_Guru 13. 10. 2014 11:10

tomasvlasak píše:O2 dřív dávalo 50 Kč za registraci do mojeo2 (i na ty sim zdarma), alespoň na jaře jaře to fungovalo a na posílání smsek z egypta to přišlo vhod, teď už mi to ale kredit nepřipsalo, víte o tom něco víc, že to má jiné podmínky nebo definitivně zrušeno?

na tom onemobil je nějaký kredit nebo něco navíc? Vidím, že doručení je zdarma


Zdravím,

kredit za registraci ve výši 50 Kč stále připisujeme, k navýšení vašeho kreditu o tuto částku by mělo dojít během následujícího kalendářního měsíce od provedení registrace. Pokud se tak nestalo, ráda pro vás situaci prověřím. Můžete mne kontaktovat zde: www.o2guru.cz/guru.

S pozdravem

Renáte Drastichová
Guru pro Social Media, O2 CZ
Renča_O2_Guru
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Reku 13. 10. 2014 11:44

U O2 SIM zdarma je hlavně problém, že nechodí. Už jsem to časem objednal více lidem a nepřišly. Řekl bych, že to místo posílání rozkradou a pak s tím kšeftujou někteří zaměstnanci zasilatelské firmy. Pošťák je spolehlivý. Jiné simky dorazily.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 10. 2014 12:19

O2 jsem objednával na jaře a v pohodě přišlo, jaký je aktuální stav nevím.

Je to kredit jen za registraci do mojeO2 nebo je nutné vlastní dobití kreditu?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 13. 10. 2014 13:39

T-Mobile SIM rozesílá včas, při objednávce si zvolíte, kdy to chcete a přijde to na 100%. O2 z webovek www.simzdarma.cz SIM reálně v 90% nedorazí, zkušenost už z dřívějška, jak měli v nabídce jiné SIM. Ještě existuje oskarta, pokud jsou studenti s ISIC, tak studentfone.
anonyni

Odeslat příspěvekod Reku 13. 10. 2014 19:37

U T-mobile už to zdarma není! Platí se 100 korun za dopravu i u simek zdarma !
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 13. 10. 2014 19:59

Odkdy Reku? Tak to jsem měl minulý týden štěstí. ;-) Objednáno v úterý a došlo v pátek. Juknu na web.
anonyni

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 10. 2014 20:45

ten t-mobile jsem dneska objednal a psalo to zdarma a bezplatné i doručení, poštu si účtují jen u té varianty, kde je více kreditu

pro moje potřeba zatím použitelný pouze kaktus pro facebook a těch 10 kč nouzově vystačí i na další internet, neboť to přeleze i do mínusu (6 kč se mi povedlo a internetem by to asi šlo i níže, ale to už jsem nedělal) a Karta pro školáka, ale to je minimum, to je úspora asi 50 Kč, teoreticky ten studentphone, ale to víc jak jednu neobjednám, leda zaúkolovat spolužáky
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 13. 10. 2014 22:26

Aha, tak to se omlouvám. Zkoušel jsem to před několika týdny, tak jsem se asi trefil do nějakého pokusného období nebo co.... Chtěl jsem 2 kusy sim zdatma s 10korun kreditem a vždy vypadlo 100 korun pošta ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod .357. 14. 10. 2014 13:21

Reku píše:U O2 SIM zdarma je hlavně problém, že nechodí. Už jsem to časem objednal více lidem a nepřišly. Řekl bych, že to místo posílání rozkradou a pak s tím kšeftujou někteří zaměstnanci zasilatelské firmy. Pošťák je spolehlivý. Jiné simky dorazily.


To se mi nezdá, ty karty jsou bezcenné. Ale už jsem tu někde dříve četl, že v O2 na určitou adresu údajně doručí jen omezený počet SIMzdarma, takže pokud v domě bydlí více zájemců, tak prý mají smůlu....
.357.
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 14. 10. 2014 13:25

Jo, to myslím, že jsem tu také kdysi četl.
opasino
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků