Zkušenosti se šedým operátorem Mobilní revoluce

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 28. 8. 2014 18:47

www.MobilniRevoluce.cz slušná nabídka vás může zlákat, ale jde o nebezpečný přestup. Jde o zakázaný přeprodej tarifů T-Mobile pozice šedý operátor.
Firma se skrývá pod jmény SIPhone, inGENIO a věřil bych, že taky World Tec Group. Poškozené jsou firmy T-Mobile, OpenCall, DH Telecom. SIPhone je další zájemce o pozici virtuálního operátora, ale přístup má otřesný. Nyní už je na stole ČTÚ a T-Mobile kteří chtějí provést průzkum DH Telecom byl informován také, to už by bylo, ale silný kafe.
Tihle lidi telekomunikací asi rozumí ne však moc dobře když musejí zákazníky podvádět a okrádat.
Zákazníci co jsou u této firmy bych rád požádal o kontakt do SZ jde mi o to, aby tento poskytovatel již dál nemohl klamat ostatní. Ano tarifikaci 1+1 slibují, ale faktury jsou vysoké. Náš zákazník odmítá platit faktury za služby které nemohl využít. Tomuto chce Gymmi CZ zabránit proto od září 2014 neočekávejte něco extra. Budeme mít ceník virtuálních operátorů ze skupiny Quadruple.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 8. 2014 22:30, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ 28. 8. 2014 19:14

Byl jsem u nich do letošního června a žádný problém. Účtování opravdu bylo 1+1, vše fungovalo, požadavky přes mail vyřizovali rychle, včetně přechodu mezi tarify nebo resetu FUP. Kdybych nedostal služební telefon, zůstal bych u nich dál.
BLAZ
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 28. 8. 2014 19:29

Díky za zpětnou vazbu bohužel ne u všech zákazníků je asi stejné jednání.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 28. 8. 2014 19:33

Stejna zkusenost jako BLAZ. A lidi co znam s MR taky zadny problem.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 28. 8. 2014 20:50

Hlavně Gimmi napiš, v čem je ten T-mobile a další poškozeni?
Z mého pohledu poškozuje naopak T-mobile vysokými cenami virtuály i zákazníky.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kuk321 29. 8. 2014 05:50

jaky maji ceny ? cca
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Krulio 29. 8. 2014 08:50

Někdo si asi zapomněl vzít prášky ... To mě pobavilo :-)

http://www.gsmarena.cz/mobilni-revoluce ... .html#p798
Krulio
Kolemjdoucí