UPC: televize, internet, telefon.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marus 4. 6. 2015 16:49

Ale to podle mě nemusíš. Já to chápu tak, že ty poskytneš svoji linku pro ostatní v rámci wi free upc. Ty se budeš moci připojit jinde na 2,4 GHz.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hekrhy 4. 6. 2015 18:56

No právě že abych mohl používat Wi-free u jiných, tak ji musím mít zapnotou i u sebe na svém modemu...a to se rovná mít modem přepnutý jen na 2.4GHz (protože vysílat zároveň na 2.4 i 5G neumí).
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marus 4. 6. 2015 19:34

Aha, tak to jsem netušil.

Ale já myslím, že se s nimi dá domluvit... Já třeba mám asi smolík, protože mám modem bez WiFi. Ale já je nějak ukecám :-)
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumbur 24. 7. 2015 10:19

Jaký se dají teďka dostat retence na TV Klasik + Internet ? Dík...
lumbur
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 7. 2015 12:46

Já mám modem bez WiFi odkoupený a Wi-free mám, jede mi , příhlásím se o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 7. 2015 13:54

lumbur: Aktuálně nevím, loni jsem jako stávající zákazník vyjednal nabídku pro nové zákazníky, což mi stačilo. Též by se ti to mohlo povést.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 1. 2016 19:52

Zdarec, nedavali jste nekdo vypoved u UPC z duvodu zmeny podminek k 15.1.? Potreboval bych poradit.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 20. 1. 2016 22:08

U mě velké zdražení nebylo, jen pár korun. Každopádně aktuálně ruším UPC pevnou linku. Nechám si jen internet.
Naposledy upravil anonyni dne 20. 1. 2016 22:55, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod Spike26 20. 1. 2016 22:43

Nevim co je PL. Ja jsem dal vypoved a odesel jsem kvuli zmene podminek. O cenu mi v tomto pripade vubec neslo, jen jsem chtel cele UPC uz delsi dobu zrusit a tak jsem toho vyuzil.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 1. 2016 00:10

v Brně v některých oblastech přišel Netbox s nabídkou služeb na rok zdarma + další 2 roky placené. Rodiče přechází, od UPC nechávají jen Telefon 20 - oficiálně nenabízený, 20 min kamkoliv a hlavně na UPC zdarma. Výpověď měl osobně doručit Netbox, ještě to budu raději ověřovat (z důvodu navýšení ceny, to už mě u nich vážně štvalo, každou chvíli nějaký nový poplatek za pronájem zařízení nebo změna služby, kterou nikdo nechtěl s navýšením ceny).
Na infolince UPC tvrdí, že do 14 dnů po ukončení smlouvy lze objednat zdarma člověka, který si odveze již nepotřebné zařízení a není tedy třeba jej sám nikam nosit nebo zasílat. Určitě ale je třeba si to nechat řádně písemně potvrdit.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 21. 1. 2016 07:01

U toho Netboxu je to tím pádem 33% sleva z normální ceny a úvazek na 3 roky? V jakých částech Brna to nabízeli?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 21. 1. 2016 08:00

Taky jsem presel k Netboxu. Jenom teda ve Zline nic takoveho nenabizi. Pouze mesic zdarma, a navyseni netu na 100/100 na rok jako bonus. Uvazek rok.
Zarizeni UPC jsem zasilal postou. Z toho mam trochu obavy.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 1. 2016 08:48

smajlik2: Mě se týkaly Žabovřesky, ale obecně by to mělo být tam, kde se teprve rozšiřují, viz jejich web nebo infolinka. Ještě minulý rok byla možnost na rok zdarma úplně bez úvazku (v Žabinách), to už ale nejde.

S tím vrácením zařízení UPC poštou doporučují to poslat s dodejkou a pořádně pojištěné.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 21. 1. 2016 13:24

Taky jsem rušil UPC a přecházel k Netboxu. Ani ne tak kvůli ceně (i když taky), ale právě kvůli neustálým změnám podmínek a naprosto idiotskému rozhraní Horizon.

Postupoval jsem tak, že jsem kontaktoval obchodního zástupce Netboxu pro svoji oblast (mají je na webu) a domluvil jsem si s ním schůzku doma. Zvolil jsem službu Tv Menší + Internet Stačí (50Mb) - dal mi cenu o 50Kč nižší než podle ceníku - tedy 400Kč/měs. + veškerá instalace a první měsíc zdarma, je třeba mít vlastní wifi router, pokud nechcete pronajímat jejich. Úvazek 2 roky.

Obchoďák pomůže s odchodem od UPC, jsou na to vybavení; hned jsem podepsal výpověď, kterou za mě odeslal a dal mi seznam instrukcí, jak postupovat dál:

-protokol k odevzdání zařízení UPC
-adresu k odeslání + instrukce: DODEJKA A POJISTIT NA 4000!
atd. (poštovný 145Kč :( )

Před uplynutím smlouvy bych ho měl zase kontaktovat, abychom pokračovali ve zvýhodněných podmínkách. Jsem rád, že jsem se UPC konečně zbavil, TV přes Netbox je výrazně uživatelsky příjemnější, internet rychlejší...

Jen by mě zajímalo, jestli to UPC stálo za to?
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 21. 1. 2016 14:19

Jj, mas pravdu. U me byla posledni kapka u UPC prechod na HD DVR Mediabox. To zacalo peklo. Nemoznost vlastniho serazeni kanalu a podobne. Zato Netbox a prehravani 48h pozpatku je parada. Ja ted uz prakticky nevim, co je to reklama v tv.
Spike26
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků