Nulové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sonix 17. 3. 2020 13:16

Operátoři musí zákazníka při změně podmínek informovat nejméně 1 měsíc dopředu. Kdysi dávno jsem měl tarif O2 ZERO a z O2 mi přišel měsíc předem dopis, že tarif ukončují a převedou mě na lepší za 39 Kč/měsíc (žádné volné jednotky, jenom o pár halířů levnější cena hovorů). Možná to Vodafone psal na předchozím vyúčtování.

Ani bych se nedivil, kdyby v druhé vlně převáděli i nefiremní zákazníky. Podobně jako to v minulosti udělali i při převádění vteřinového účtování hovorů na minutové.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod pedrysek7 20. 3. 2020 16:13

U Vodafonu je možné si zřídit stále tzv. Nulová tarif. Myslel jsem, že to nejde, ale byl jsem velmi překvapen.
V Alarmu jsme měl Emtéčko, kde se teď bude platit 25 Kč.

Ještě dobrý je snad nulový tarif je od ČEZ. Tam pokud se odebírá od nich elektřina, tak jsou SMS v jejich síti zcela zdarma.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod aernor 24. 3. 2020 02:36

Tak dnes mi bylo řečeno, že Vodafone už nulový tarif nenabízí. Existuje nějaká alternativa? Našel jsem akorát tarif od ČEZu, ale tam je potřeba každé tři měsíce provést volání nebo poslat sms a ještě předplacenku od kaktusu za 50 Kč na rok, zatím asi nejlepší volba
aernor
Junior

Odeslat příspěvekod fildass 24. 3. 2020 14:05

Zkusil bych se u Vodafonu ještě jednou zeptat. Já dnes bez problému přenesl dvě čísla od emtecka na nulový tarif.
fildass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2020 14:55

Z předplacenky je ta šance vyšší.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 24. 3. 2020 16:39

Psal jsem jim na FCB...

Pokud chcete přenést telefonní číslo k Vodafonu a přejete si ho využívat s Nulovým tarifem, zavolejte nám prosím na 800 77 77 77, kde se s kolegy domluvíte na konkrétním termínu přenosu.
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod aernor 12. 4. 2020 18:06

Můžu se zeptat, jak ten tarif na míru od Vodafone funguje? Předpokládal jsem, že za měsíc účtují 0 korun a platím to co provolám, ale mám ho aktivovaný, ale stále se ukazuje, že je to v podstatě předplacená karta a musím si dobít kredit, když chci volat. Řekl bych, že jsou nějak smíchané dvě služby a nebo je to tak správně?

Jinak se dá pořád aktivovat a když to neaktivuje jeden člověk na lince, tak zavolat znovu a další už to aktivuje a když ne, tak znovu volat.
aernor
Junior

Odeslat příspěvekod suram 12. 4. 2020 21:29

Je to paušál. Jednou měsíčně ti přijde vyúčtování.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 13. 4. 2020 10:43

A když nepřekročí 100Kc, tak ho nemusíš zaplatit a převede se dal.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 13. 4. 2020 10:59

120,- kc.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 14. 4. 2020 15:18

OK, tak mozna 100 bez DPH :) Ja uz mam jednu kartu rok na 80Kc, tak cekam na dalsi inkaso. Minule inkaso dopadlo vyhruznym emailem, reklamaci v bance i u Vodafonu a omluvou Vodafonu.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 10. 7. 2020 22:07

CEZ - po 3 mesicich prisel mail s upozornenim na nevyuzivani tarifu - moznem omezeni sluzeb.
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 8. 2020 11:26

Pro vsechny:
Je treba rozlisovat slovo Tarif (cenovy program) a slovo Pausal (zpusob uhrady tarifu)!
Takze Tarif na miru muze byt jak pausal, tak predplacena karta.
Tedy nestaci operatorovi ci na pobocce sdelit, ze chcete nastavit Tarif na miru.
Je treba sdelit i jakym zpusobem budete hradit (kredit/pausal)

90% lidi to nerozlisuje a pak se divi...

Podtrzeno, secteno - pokud nechcete dobijet kredit, tak staci zmenit platebni metodu na postpaid (pausal) a nemusite pritom menit Tarif...(kredit se prevede jako preplatek)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
VIP uživatel

Předchozí stránka