Vodafone mVolání - tarify pro klienty mBank (ukončeno)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 15. 3. 2017 22:13

...tady teď nefunguje přidání skenu.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BB. 15. 3. 2017 22:16

polda píše:To bych se na ně dávno *****.l, sice nejde převést číslo ale za 250 to funguje. Používám dualtelefon

Nerozumím. Co za 250 funguje? Číslo přece převést jde.
BB.
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 16. 3. 2017 07:35

Dobrý den,

je mi líto, že jste se setkali s neprofesionálním přístupem operátora. Postup kolegů prověříme a předáme jim zpětnou vazbu. Jen nám prosím napište přes http://tam.je/forum. Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 26. 3. 2017 13:55

Dal jsem vypoved nic se nedelo pak prisla sms ze mi pokutu za predcasne ukonceni pausalu napocitaji v poslednim vyuctovani.To byl jako cervenej hadr na rozzureneho byka ,telefonat na infolinku ze takhle teda ne keci o tom ze jsem odstoupil na zaklade zmeny podminek ze strany operatora a ze to teda ne.Pani mne prepojila asi na retencni kde mi jeji kolegyne nabidla neomezenko s 500MB za 520kc rikam ze to teda urcite ne ze se vratime k me vypovedi a nebudem se nejakejma nabidkama vubec zdrzovat.Tak pani zalovila v klobouku a vytahla to co uz jsem psal ale za 395kc tak na to ja ze teda to jo to beru.Takze pokracuju s Vodafonem dalsi dvouletku a jsem spokojen toto mi staci.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Sparrow 26. 3. 2017 21:25

Jo to mne taky zvedlo ze židle (z barové :) ).
Ale bylo mi řečeno, že je to standardní SMS pro výpověď pro čísla se smlouvou. Tak jsem jim doporučil, ať tam dodají "případnou pokutu za předčasné ..... "
Tak mi řekla, že to je dobrý podnět. Ale je to jenom holka z callcentra, která jede podle návodu na PC a má hodně omezené možnosti, na tu se nemá cenu zlobit :)
Motorola TX770 > Dancal > Philips Fizz > N2110 > E688 > N6150 > N6210 > N6310i > SE610 1 tyden (diky bohu) > N6610 > N6230 > N6230i > N6234 > N5800 > N C7 > Kingzone K1 > Yotaphone2
Sparrow
Junior

Odeslat příspěvekod nowis 5. 4. 2017 13:32

Zdravím,

Má zkušenost s Vodafonem je již popsána zde: http://www.vadne.cz/firmy/vodafone-zakaznikum-zdrazuje-tarify-ktere-jsou-jeste-pod-platnou-smlouvou/

V podstatě jde o to, že Vodafone zdražil tarify, které dříve nabízela svám zákazníkům mBank - 300minut + neomezené SMS + 300 MB dat za 300,- vč. DPH

Kdo si toho nevšimne, prostě zaplatí asi o 50,- víc. Udělali to uprostřed dvouletého závazku. Měl jsem za to, že závazek platí nejen pro zákazníka, ale také pro poskytovatele, ale asi ne. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete ukončit smlouvu (bez sankce).

Nic lepšího Vám nenabídnou. Zajímavá nabídka příjde až když zašlete výpověď, ale nevím, jestli ji sem mohu napsat. Ale je to asi o 50 korun lepší neomezený tarif, než který teď retenčně nabízí T-Mobile
Naposledy upravil nowis dne 5. 4. 2017 16:03, celkově upraveno 1
nowis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 5. 4. 2017 14:50

Samozřejmě to sem napiš, jsme rádi za každou informaci.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nowis 5. 4. 2017 15:56

Vzhledem k tomu, ze zde na jiné diskusi už je to napsáno, napíšu to taky.

397,- za neomezeně volání a sms + 500MB dat
Asi jsem si mohl říct o 1,5GB a dostal bych to, ale já mám od nich někdejší neomezený turbo internet za bezkonkurenční cenu, takže internet na mobilu mám jen kvůli navigace, mailum a podobným drobnostem, když jsem na cestě. Jinak pracovně vyčerpán cca 15 GB měsíčně jen na mobilním routeru a na to mi přijatelnou nabídku nikdo nedá. Takže doufám, že VF nepřijde s tím, ze tento tarif zdražuje.
nowis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Davee66 7. 4. 2017 15:10

Dobrý den, prosím Vás můžete mi někdo poradit ?
Dnes mi přišel e-mail od Vodafone cituji:

Nové znění podmínek

Vážený zákazníku,
snažili jsme se cenu Vašeho tarifu co nejdéle držet na dosavadní úrovni. Abychom však mohli naše služby i nadále poskytovat v požadované kvalitě, od následujícího zúčtovacího období jsme nuceni ji upravit na 347 Kč vč. DPH měsíčně. I tak Váš tarif zůstane stále výhodnější než naše standardní nabídka. Pokud byste se změnou nesouhlasil, dle § 63 odst. 6 zákona o elektronických komunikacích máte právo k tomuto datu smlouvu s námi bez sankce ukončit. Věříme však, že budete s našimi službami i nadále spokojeni.
Pokud máte na svém čísle nastavený FlexiStrop nebo Volací jistinu tak nízko, že bychom vás na nový tarif nemohli převést, navýšíme vám hodnotu těchto služeb tak, abyste se novým tarifem do limitu pohodlně vešli.
Váš Vodafone

Mám u Vodafonu Váš tarif: Fér tarif 599 se slevou 50% tj 299 Kč (100 min neomezeně do všech sítí, neomezené SMS a 300 MB internet).
Volal jsem na Vodafone proč mi zvedají Tarif, řekli, že upravují podmínky. Řekl jsem, že jsem nespokojený. Přepojili mě a nabídli mi tarif RED LTE za 524 Kč místo 749 Kč (neomezené volání, neomezené SMS a 1,5GB internet délka závazku na 24 měsíců).
Chci se zeptat jde vyjednat ještě lepší podmínky např tarif RED LTE za 399 Kč ??? Jak to mám docílit ? Děkuji za odpověď :)
Davee66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiproko 7. 4. 2017 17:20

Dej vypověd a uvidíš:-)
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 4. 2017 18:39

Dulezite je mit konkurencni nabidku.
Dal uz je to pak na vyjednavani.
anonymni

Odeslat příspěvekod Davee66 11. 4. 2017 11:24

Dobrý den, Tak jsem volal na Vodafone oddělení. Řekli mi že mi mohou nabídnout tarif RED LTE za 524 Kč a pry už na tom tarifu mám 50% (20% je automaticky když máte smlouvu, který dostanete přímo v prodejně a 30% mi dává ta paní).
Díval jsem se na O2 family a mají tam tarif Maxi neomezené a 1,5GB za 449 Kč
Volal jsem na T-mobil a ze začátku mi nabízely tarify úplně drahé. Řekl jsem, že chci přejít k T-Mobil a nabídli mi tarif 100min volání, SMS zdarma a 2GB za 399Kč k tomu po dobu 3 měsíců 50% slevu.
Můžete mi říct, který operátor je výhodný, nebo jaké máte tarify ? Mi stačí cca 100-200 min a k tomu neomezené SMS ale jedná se mi o internet v mobilu. Internet v mobilu je pro mě dost důleží a vyčerpám za měsíc cca 1,5-2 GB.
Děkuji za případné typy :)
Davee66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DJ Miro 3. 5. 2017 17:11

Dobrý den
Pro Davee66-myslím že nic lepšího nebude-data jsou v našem výdělečném státě hlídány jako oko v hlavě.Mj.
mi volali dnes z Vodafonu a kromě zmíněného zdražení našeho tarifu za 299 na 350 mi sdělili že na konci roku bude náš výhodný tarif končit.Takže máme asi utrum...:-( A asi nenaděláme nic i když jsme podepsali stávající podmínky na dva roky:-( Ještě jsem zvědav jestli z nich dostanu tarif-těch 379 Kč .??
DJ Miro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rak59 17. 5. 2017 17:22

Dnes mi přišla zpráva do samoobsluhy. Tarif za 599 zvedají na 699...
rak59
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 17. 5. 2017 18:18

Zatím žádnou zprávu nemám, smlouvu ještě na rok. To si dělají prd..? Standart cena za tarif se 7GB 777 Kč a po nás by chtěli 699 Kč??? WTF
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků