Účtování po minutách vodafone

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinMim 24. 7. 2013 01:06

Tak opět tu máme starý trik a zločin, účtovaní po minutách, nevím kdy to začalo ,ale asi tento měsíc.Přišlo mi fakt divné že se mi volné minuty začaly tak rychle ztrácet, po té mě to na dotaz na učtování po vteřínách vodafone na googlu přesměrovalo na inforaci ze str vodafonu: "Férové účtování, S tarify na míru vám účtujeme první minutu hovoru celou a pak už jen skutečné provolané vteřiny" Nakonec to završilo tím že při měsíční platbě 777 kč mi po vyčerpání směšných 200 volných minut a 1,2GBinternetu u PODVODAFONE začali účtovat 5,03kč/min .. Tohle mi příjde fakt krajně nemravní. Nevíte někdo kdy začne platit Husákův bič na zločince(operátory)? :grr:
MartinMim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petyo 24. 7. 2013 07:10

Proč si to nepřevedeš na flat? Tam si to může Vodafone účtovat klidně po hodinách.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod tom.pca 24. 7. 2013 07:54

Tarif na míru neměl nikdy účtování po vteřinách.
tom.pca
Junior

Odeslat příspěvekod nokiasman 24. 7. 2013 08:10

Někdo asi vypadl z ledovce a probudil se ... Navíc ceník je na stránkách vodafone i typ účtování.
Huawei P10+, Huawei P10, Nokia 8
nokiasman
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 24. 7. 2013 08:11

První minuta celá a dále po vteřinách byl vždy standard u Vodafone u všchech tarifů, kromě těch novějších od Fér ap.
Mám taky starší Tarif na míru a účtováno je 60+1 tak jako už pár let, žádná novinka to není.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 24. 7. 2013 12:22

MartinMim píše:Tak opět tu máme starý trik a zločin, účtovaní po minutách, nevím kdy to začalo ,ale asi tento měsíc.

Dobrý den, můžu vás ujistit, že po minutách určitě váš tarif neúčtujeme. Můžete se u nás setkat s dvojím typem účtování, a to podle schématu 60+1, tedy po první minutě po sekundách, nebo 1+1 - tedy rovnou po sekundách od začátku hovoru. Účtování po sekundách od začátku hovoru mají Férové tarify a Red tarify. Ostatní tarify účtujeme po první minutě po sekundách.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Spike26 24. 7. 2013 12:44

Martine,Martine,dej si placku na celo, prosim te.
Spike26
Mírně pokročilý