Tarifomat - slevy na Vodafone tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Miloš... 8. 1. 2014 17:28

Asi jsem to neměl dávat sem, nebyla to chyba tarifomatu jako vodaf..-(
Nezlobím se na tarifomat, ale na Vodafone, že mě neupozornili na to co mi seberou, když mi rušili závazek. Ani slůvkem!!!. To bych samo hned trval za zrušení celého tarifu... ale takto mě vlastně oblbli. A to je podle mě jednoznačně nefér, ať mají fascikly smluv jaké chtějí...
A smlouvu mi nedal tarifomat, ale vlastně ani vodafone, ta 1 str. odkazem na jejich stránky, ta byla směšná... a těch stránkách, to aby si člověk udělal na to odpoledne a prošel co mu vůbec náleží...
A co mi vadilo už na zač. že nikde jsem něměl písemně, co vlastně dostanu /od tarifomatu je to jen v emailu/, tak jsem se ujišťoval u vodafonu, ale ty to stejně viděli, až když jsem službu aktivoval... Kdyby tam těch 200 min nebylo, či jiné bonusy, tak ani nevím na koho bych se odvolal a zda bych někde vůbec uspěl?
Miloš...
Junior

Odeslat příspěvekod cubeo 9. 1. 2014 15:37

nnnokiaE52 píše:Spike: :pozor
oni sice nemají svoje tarify, ale klidně si dovolí je tak nazývat...
VIP Medium.png


Víte prosím někdo, co je vyobrazený tarif za 378 Kč zač? Když jsem klikal na jejich webu, taky se mi stejný objevil. Vypadá jako varianta S námi 590 s 200 minutami navíc a slevou. Když jsem komunikoval s Tarifomat operátorem, tak mi to nechtěl říct a dělal, že nic takového neexistuje.
cubeo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.G 14. 1. 2014 23:43

Ahoj. Možná "debilní" dotaz, ale chtěl bych se zeptat, kterého operátora byste doporucovali, když potřebuju odejit od VF, abych se mohl vrátit zpět jako nový zákazník? Jestli Blesk, Tesco nebo je to úplně jedno a je to u všech stejný (čas přenosu a nasledneho zpětného uvolnění, popř. cena za přenos-koupě nove karty atd.). A na jak dlouho tuto anabázi odhadujete. Díky za odpověď.!
Mr.G
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 15. 1. 2014 00:19

Dobrá možnost je přejít od VF k T-mobilu na tarif 2M2 mini na bezzávazkovou variantu, paušál 18Kč a při následném znovuodchodu to rozpočítají na počet dní. Téčko pouští rychle. Přecházení na předplacenky může být spojeno se zbytečným dobytím kreditu.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod luky1985 15. 1. 2014 03:12

Ahoj taky jsem to řešil. Vybral jsem si blesk mobil, je tam 150 Kč kreditu. Stovku sem použil na internet a zbytek provolal a nechal propadnout. Převod zpět na vodafon trval asi 10 dní
luky1985
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 15. 1. 2014 08:02

Zdar, je to uplne jedno, ale volil bych urcite predplacenku. Treba ten Blesk. Neprovolany kredit muzes poslat na deti DMSkou.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.G 15. 1. 2014 08:21

Díky za odpověď. Dnes dojdu koupit kartu Beska a převedu to.
Mr.G
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lakyljuk (novy) 28. 1. 2014 11:53

Tak jsem přešel od Vodafone k ČEZ a zkoušel se dostat zpět na nějakou speciální nabídku, ptal jsem se přímo Vodafone a nakonec po pár dnech přímo zavolali a jediné co byli schopni - nutili mi standardní RED START. Když jsem jim řekl, že to je nezajímavé, že lepší by byl Fér 399, tak to nechtěli dát ani omylem, nakonec po deseti minutách a konzultaci s nadřízeným, že by jako dali, ale za plnou cenu. Takže to, co jste tu někteří dostali na podzim, Fér tarif s 50% slevou mi nebyli schopni nabídnout ani po 15 minutách mého nátlaku. Možná to jde jen přes Tarifomat, nevím.
lakyljuk (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 28. 1. 2014 12:33

....tys to vubec nepochopil, to lze prave jen pres tarifomat pokud to zrovna nabizi a ne na vodafonu, ach jo...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod lakyljuk (novy) 28. 1. 2014 13:21

Ale pochopil, neboj, jen jsem chtěl zkusit celý proces urychlit :) Sama VF operátorka mi řekla, že jestli to nabízí Tarifomat, ať si to zařídím přes ně. Čili je to jen takové divadýlko, že TF sežene zákazníka a dá ho VF, který s tebou uzavře smlouvu. Kdyby nedělali tyhle tanečky a rovnou VF nabídl na vyžádání starší tarif, tak by to mohlo celé proběhnout rychleji. Každopádně jsem obratem šel na Tarifomat, hned mi nabídli 100 minut, neomezene SMS, 300 internet, za 300 bez úvazku. Takže nakonec spokojenost.
lakyljuk (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod doc.jewel 29. 1. 2014 01:27

Dnes mi nabízeli za tu cenu ještě o 50 minut víc.
doc.jewel
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2014 05:31

50 minut navic je s upisem na 2 roky!
anonymni

Odeslat příspěvekod inkvizition 31. 1. 2014 19:40

Máte někdo přehled co se momentálně u tarifomatu nabízí? Stále fér tarify za polovic? kolik minut dávají teď za úvazek? a mají i jiné tarify se slevou (třeba red)? Děkuju za reakce
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod redbull- 31. 1. 2014 20:49

Dneska mi z tarifomatu nabízeli slevu na neomezenku u vodafonu tuším za 450 - 460.
redbull-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkvizition 31. 1. 2014 21:12

Se závazkem? Já toho zrovna moc nenatelefonuju, ten fér za 300 už nemají? Děkuju edit: případně ten nižší RED (v síti plus volné minuty)
inkvizition
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků