Vodafone - neomezené tarify RED

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shotik 23. 7. 2013 14:48

mobilman: pritelkyne minuly tyden vyplnila tarifomat, do minuty volali a dali fer599 za pulku. samo s novym cislem . Rekla jim rovnou ze ji od vodafone red nevyhovuje a nepotrebuje neomezene volani
shotik
Junior

Odeslat příspěvekod z.docekal 23. 7. 2013 14:58

Mě na tarifomatu nabídli tarif za stejný peníze co mám teď, ale s dvojnásobným kreditem, který nepotřebuju a fupem na internet, ten by se hodil. Podmínka byla nové číslo, tak jsem to odmítl.
z.docekal
Junior

Odeslat příspěvekod axen 23. 7. 2013 19:53

Ja ted prodelavam kolecko VF-Tesco-VF pres tarifomat abych mel Fer tarif 999 za polovic. Trochu slozite, ale funguje to...

edit - pardon, to sem asi nepatri :-[
axen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkvizition 23. 7. 2013 20:44

To si nepomuzes, pro stavajici zakazniky nema nic vodafone, o2 ani tmobile, jak z tebe nekouká nový zdroj příjmů, nikdo se nepřetrhne :) ale virtuálové jsou dobrý způsob jak to obejít, třeba se časem opět dočkáme retencí :)
Úžasný národ, tihle Češi, škoda, že nebyli u stvoření Země. Mohli poradit.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 2. 8. 2013 15:03

Nevím, zda tato informace zde na MM zazněla, tak cituji, že "S revolučními RED tarify Vodafone dorazilo také jedno nepříjemné omezení, o kterém málokdo ví, a které je nejvíce zřetelné nejen v době letních dovolených. S tarify totiž nelze kombinovat užitečný a výhodný datový roamingový tarif Vodafone Passport data."
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Charlie77 12. 9. 2013 16:46

Chtěl bych se zeptat, když se podepisuje smlouva u tarifu RED za 699,- na 2 roky, tak tolik je tam napsané MMP? Jde mi o to, když by se během těch 2 let změnila nabídka, tak kolik budu muset platit minimálně. Díky :)
Apple iPhone 5S 16GB White
Citroën C3 1.4i SX
Charlie77
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 12. 9. 2013 19:25

pedro-81cz

Odeslat příspěvekod drekk 12. 9. 2013 22:59

By mě zajímalo jestli mohu zrušit smlouvu u vodafonu na 24 měsiců na ten výhodný tarif 690,- kč když jsem nic nepodepsal. Poštou mi přišel jen dodatek na minimalní plnění 490,- kč doporučeně a to se mělo odeslat a to jsem neodeslal. Změnu tarifu jsem udělal po netu, ale dle mého názoru by mi měli poslat smlouvu nebo se pletu??
drekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 7. 10. 2013 11:58

Zdravím, kamarádka si chce pořídit na své aktuální číslo, které má nyní na ČD tarifu s útratou za 500,-Kč měsíčně RED za 874,-Kč + mobil za 1,-Kč. (Samsung GALAXY Trend).

Nemá zájem o přechod jinam, atd.

U VF má na sebe ještě předplacenku a ODEPIŠ. (útrata do 50,-Kč)

Je vhodnější toto řešit na prodejně / ZL Vodafone?

Na webu mají napsáno, že tento mobil je za 1,-Kč pouze v e-shopu, na Péči jí řekli, že ho mají i na prodejně za 1,-Kč.

Nepoužívá IVM. Dává Vodafone nějaký odpočet? :?:
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 8. 10. 2013 15:27

pedro-81cz: Hezký den, cena Samsungu Galaxy Trend je k tomuto tarifu v eShopu i v prodejně stejná. Objednávku tedy kamarádka může zadat v Samoobsluze (Osobní údaje - Informace o smlouvě), v prodejně nebo na Lince péče o zákazníky.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 8. 10. 2013 16:25

Tiskové oddělení Vod : Zdravím. Dnes dopoledne objednáno na prodejně včetně tarifu pro dítě. :-)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod petyo 8. 10. 2013 16:58

drekk píše:By mě zajímalo jestli mohu zrušit smlouvu u vodafonu na 24 měsiců na ten výhodný tarif 690,- kč když jsem nic nepodepsal. Poštou mi přišel jen dodatek na minimalní plnění 490,- kč doporučeně a to se mělo odeslat a to jsem neodeslal. Změnu tarifu jsem udělal po netu, ale dle mého názoru by mi měli poslat smlouvu nebo se pletu??

Pleteš. Pokud to byl nový tarif tak podle zákona můžeš odstoupit do 14 dnů. Pokud to byla úprava smlouvy tak si ji uzavřel odsouhlasením obchodních podmínek na webu.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Pavelka. 13. 10. 2013 13:48

Ahoj.

Je nějajá aplikace nebo možnost jak posílat sms z mého Red tarif telefonu na zahraniční číslo zdarma, aby to kolegovi přišlo na jeho telefon jako sms?
Pavelka.
Junior

Odeslat příspěvekod tiashwer 13. 10. 2013 14:04

Jedine whatsapp nebo viber. Ale musíte mit tu aplikaci oba dva + přístup na internet.
tiashwer
Junior

Odeslat příspěvekod Rebkos 20. 12. 2013 11:44

Chtěl bych se zeptat jak to u tarifů RED nebo RED se vším všudy řešíte s daty v zahraničí, když RED tarify nejde kombinovat s Vodafone Passport data?

Podle té jejich kalkulačky mi vyšlo že bych s mojí spotřebou dat, voláním a sms doplácel za v měsíc v zahraničí skoro 5k.

U T-Mobile jsem používal Travel & Surf 50MB na 30 dní za 185,-. Ale po vyčerpání FUP se rychlost akorát zpomalila ale internet zůstal funkční dál bez jakýchkoliv poplatků.
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka