Vodafone - neomezené tarify RED

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chocobo 5. 5. 2013 12:20

Kdo je taky zvědavej s čím se Vodafone vytáhne? :-D
Naposledy upravil Fíla dne 25. 5. 2013 11:57, celkově upraveno 4
Důvod: upraven název tématu
chocobo
Junior

Odeslat příspěvekod Broken007 5. 5. 2013 13:28

Je jisté, že v těch nových tarifech budou i volné minuty do zahraničí (jako u Fér tarifů).
Broken007
Junior

Odeslat příspěvekod chocobo 5. 5. 2013 13:43

Co jsem četl,tak se na ně připravuje největší kampaň za posledních 5 let Vodafonu,ve 14 zemích,datové balíčky by prý měly být velmi štědré,otázkou je,jak to bude tady :-D
chocobo
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 5. 5. 2013 13:45

Kdes to četl?
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod Broken007 5. 5. 2013 14:25

Když se podíváš na německé stránky Vodafonu, tak uvidíš, že to nic extra není.
Broken007
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 5. 5. 2013 14:57

Po "Revoluci" už raději nic nečekám.. 8-)
Mr.Semtex
Junior

Odeslat příspěvekod joachym1 5. 5. 2013 15:03

Ja cekam, ze prijde zdrazeni.
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod chocobo 5. 5. 2013 15:40

teplice píše:Kdes to četl?

Na FB Vodafone,někdo hodil článek. :-D

-- 5. 5. 2013 16:43 --

joachym1 píše:Ja cekam, ze prijde zdrazeni.

Tak to já si zase nemyslim,po tom všem by měl Vodafone překvapit,takže bych nepředpokládal,že by zdražoval,třeba revoluce teprve přijde :-D
chocobo
Junior

Odeslat příspěvekod Abracas 5. 5. 2013 16:03

Nejlepší red tarify jsem zatím našel přímo na stránkách britského Vodafonu. I kdyby je u nás udělali naprosto stejně, myslím, že většinu lidí to u nás nenadchne....
Abracas
Junior

Odeslat příspěvekod Biker65 5. 5. 2013 16:26

A proč by měl VF zdražit. To si myslím že je utopie.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 6. 5. 2013 07:28

2Abracas: U UK VDF je nejnižší tarif s úvazkem na 12 měsíců za cca 300 Kč. S úvazkem na 30 dní je to za nějakých 360 Kč a nabízí neomezené sms, 100 minut volání po UK a 100mb net.

RED neomezené volání po UK u nich stojí cca 600 Kč u nás je již známa cena 699 Kč. Takže ano, předpokládám, že ceny i tarify budou podobné těm v UK. Evoluce, žádná revoluce se nekoná. Ale za mě spokojenost. Jen by mohli zachovat volání do zahraničí.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 5. 2013 08:02

Biker65 píše:A proč by měl VF zdražit. To si myslím že je utopie.

Tak treba kdyz predstavili tarify Fer tak sice to ma vterinovou tarifikaci ale oproti predchozim tarifum to je vyssi nebo stejna cena za mene minut, cili realne zdrazeni. Takze ja bych si uz nebyl nicim jisty... tady je mozne vsechno.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Abracas 6. 5. 2013 08:51

To misaan: UK Vodafone red jsou bezesporu zajímavé. Pokud by je u nás udělali podobné, budu spokojen. Já to myslel spíše tak, že spoustě lidí nejde o to, kolik ty tarify stojí, ale jakou mají nabídku v zahraničí. V Polsku mají teď ještě výhodnější a pokud Vodafone nepředstaví něco lepšího, lidé u nás budou stejně nadávat... :-).
Abracas
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 6. 5. 2013 09:05

Tak jistě, já to bral v kontextu ČR. Sám bych si takový tarif neobjednal :-)
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 5. 2013 10:04

Abracas píše:To misaan: UK Vodafone red jsou bezesporu zajímavé. Pokud by je u nás udělali podobné, budu spokojen. Já to myslel spíše tak, že spoustě lidí nejde o to, kolik ty tarify stojí, ale jakou mají nabídku v zahraničí. V Polsku mají teď ještě výhodnější a pokud Vodafone nepředstaví něco lepšího, lidé u nás budou stejně nadávat... :-).

Nadavat muzou ale pokud nebude nic lepsiho kam prejit tak stejne zustanou a budou platit dal, a o to jde... nemusim byt nejlepsi a nejlevnejsi, ale hlavne kdyz mi moji zakaznici plati, nadavat pak muzou jak chteji...
mobilman
Junior

Další stránka