Rámcová smlouva u O2-přechod na FREE tarif

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 4. 2013 13:20

Mám rámcovku u O2, podepsanou v lednu 2013 ještě za starých podmínek-tarifů.Je to klasika, s podepsaným minimálním plněním a slušnou slevou(až 60%) na standartní tarify.Chtěl bych vědět, zjistit, za jakých podmínek lze přejít na nové verze tarifů FREE.Pokud už s tím někdo zkušenost má, tak prosím o info.Jde mi o to, jaké tam lze uhádat slevy, či výhody, protože standartní tarif (krom ASI?? neomezených) je tak nějak o ničem.Samozřejmě mohu tam zavolat, jenže nechci "kejvat" na první nabídku a pak se tlouct do hlavy, že jsem udělal chybu, či si nedomluvil maximalní slevu , případně vyhádal zlepšení současných atd.Díky.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 4. 2013 15:21

V rámcovce ve které jsem pod T-Mobile zatím akorát upravili neomezený tarif z cca 1200 Kč na 907 Kč zahrnující kromě neomezeného volání a sms ještě 2GB dat. Bez úvazku. Prý ještě nějaké změny budou.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod misaan 20. 4. 2013 15:49

A jak to je u VDF? Jsem na tom podobně. Mám rámcovou smlouvu(od února 2013) na nějaké MMP a mám tam i nějaké flatové tarify. Když mi je poníží nesplňoval bych MMP, takže mi to budou dopočítávat, že? :oops:
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod opatow 20. 4. 2013 18:58

U Vf. to bude asi dobré,tam prý odpustí mmp. Ale my co jsme u O2 žijeme stále v nejistotě, jelikož obchodní zástupci už byli na školení,ale zatím neví co mohou nabídnout......
Samsung Galaxy S I ,II, IV, LG G3,
opatow
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 4. 2013 16:02

Hmm, tak zatím je to o ničem, přejít prý lze, ale komplet vše na FREE a ty levné FREE tarify jsou o ničem.Jedno nebo druhé, ne v kombinaci a slevy žádné.Nevěřím že to časem nezmění....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2013 13:41

Má někdo nějaké nové zkušenosti?

T.E.CH
Junior