O2 - neomezené tarify FREE

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod look.ass 13. 4. 2013 11:27

Víte někdo jaká je cena dat v zahraničí v rámci tarifu FREE EU Plus? (3 GB jsou jen pro ČR)
look.ass
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 13. 4. 2013 14:25

Já nevím,ale mě se ten základní líbí.Mám předplacenku a na ní volání na 3 čísla o2 za týdení polatek 59 kč + volání za 4.8 a sms 2.6.Když porídím tento a uvážu se a ještě to dám na dceru tak budu platit 200 a mám neomezené volání do o2 kde je většína kolem mě.A ostatní volání 3.5 a sms 1.5
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 4. 2013 18:49

Věř mi, že to O2 takhle určitě nechtělo.. :D
Mr.Semtex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 4. 2013 19:08

Jo jo, uvazte se vsichni na 2 roky, at pak nemuzete prejit ke ctvrtemu operatorovi. 8-P
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod Abes1 13. 4. 2013 19:18

Na webu O2 pod Free tarifama je položka "Sleva k internetu na doma" a po rozkliknutí je tam uvedené "Pořiďte si mobilní tarif spolu s Internetem na doma a získejte slevu 100 Kč z každého vyúčtování."

Z každého vyúčtování znamená 100Kč na hlasový paušál + 100kč na ADSL paušál?

např. 799Kč za FREE CZ bez závazku + Internet na doma Optimal+ 20Mb\s za 405Kč?
Abes1
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 13. 4. 2013 20:04

joachym1 píše:Jo jo, uvazte se vsichni na 2 roky, at pak nemuzete prejit ke ctvrtemu operatorovi. 8-P

Do dvou let svou sit stejne nespusti.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod host99 14. 4. 2013 05:14

joachym1 píše:Jo jo, uvazte se vsichni na 2 roky, at pak nemuzete prejit ke ctvrtemu operatorovi. 8-P

Dříve jak za rok to nebude a odejít i s úvazkem můžeš kdykoliv, stačí jen doplatit zbývající počet měsíců x 250, což není nijak moc pokud by konkurence měla opravdu zajímavou nabídku, která by stála za odchod. Navíc by ti při takovém případném odchodu operátor velice rád vyšel vstříc a zlevnil dosavadní služby na podobno úroveň, přesně jak se stalo nyní kdy lidi mohou nyní ukončit stávající smlouvy i když jim ještě nevypršely a uzavřít místo nich smlouvy nové na FREE tarify.
host99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2013 05:54

natv píše:Mám 3 telefony (rodina:-)) a platím cca 2200/měs.
Čekám s jakými neomezenými tarify vyleze T-Mobile. Pokud bude cena do 750/měs., nechám ho aktivovat na všech telefonech. Pokud bude vyšší, počkám na konec smlouvy a půjdu "jinam"!
Můj tip je že s arogancí T-Mobile bude cena cca 799/měs., a že budou hřešit na lenost zákazníků měnit operátora! Jestliže to bude jinak, budu jen překvapen!
Navíc jsem zvědav, jak jim to bude trvat dlouho!!! A jak známe T-Mobile, bude to (s ohledem na situaci) dlouho!!!

Opravdu prorocka slova :)
anonymni

Odeslat příspěvekod joachym1 14. 4. 2013 06:00

T-Debajlu se ale do zlevnovani opravdu moc nechtelo. :-P
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod honzav82 14. 4. 2013 06:38

Abes1 píše:Na webu O2 pod Free tarifama je položka "Sleva k internetu na doma" a po rozkliknutí je tam uvedené "Pořiďte si mobilní tarif spolu s Internetem na doma a získejte slevu 100 Kč z každého vyúčtování."

Z každého vyúčtování znamená 100Kč na hlasový paušál + 100kč na ADSL paušál?

např. 799Kč za FREE CZ bez závazku + Internet na doma Optimal+ 20Mb\s za 405Kč?


Z každého vyúčtování znamená, že každý měsíc budeš mít slevu 100 Kč na tarif FREE v případě, že máš od O2 i ADSL Optimal nebo Aktiv. Je to tak i v případě dosluhujících NEON tarifů. Viz např. http://goo.gl/HPSZz
honzav82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abes1 14. 4. 2013 07:50

Takže ne 100kč z každého vyúčtování, ale jen z vyúčtování hlasového tarifu. Vyúčtování za internet pak bude za plnou cenu 504Kč?
Pak to mají teda divně napsáno, protože u hlasových tarifů mají 100Kč sleva s internetem a u internetových mají zase 100kč sleva s hlasovým tarifem. Celkem tedy 200kč sleva.

Vím jak to bylo dříve, mám to tak nastavené, tam ale neni sleva z každého vyúčtovaní. Vyúčtování za Neon mám za plnou cenu a 100kč slevu mám jen ve vyúčtování za internet. Celkem tedy jen 100kč sleva za obě vyúčtování, ne na každé.
Abes1
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 14. 4. 2013 11:59

Sice moc do toho nevidim, ale keby si sa prave na toto informoval pisomne u operatora?
pretoze ja ako laik chapem vetu : z kazdeho vyuctovani, prave tak ako si ju napisal, to znamena zlava aj z internetu ak mam hlasovy pausal a zlava z hlasoveho pausalu ak mam aj internet.a v pripade negativnej odpovede by som sa asi obratil na CTU,kedze je to nepravdiva reklama a ono viac ako 3 maily to nezaberie a stratit nemas co, iba ziskat.
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod havros 14. 4. 2013 12:27

Vždy je to 100 Kč sleva s DPH z celého měsíčního účtu zákazníka (u některých v mobilní faktuře, u některých ve fixní)
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 4. 2013 17:16

platí neomezené telefonování u O2 i na čísla na slovensku?
Anonymni

Odeslat příspěvekod ze.us 15. 4. 2013 17:24

_maty_: a to te proboha napadlo jak? Obracene tusim ano (SK->CZ).
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků