T-Mobile kreditní tarif s voláním za 2,5kč (podmínky?)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vecerapl 28. 2. 2013 10:57

Vypověděl jsem po několika letech paušál od T-Mobile, protože neustále ceny navyšují a tolik toho já neprovolám, tak že jsem smlouvu vypověděl a zhruba od 5.března přecházím už na kredit.

Díval jsem se na stránky T-Mobile.cz, ale nemůžu se tam vyznat :-| Jde mě hlavně o volání za 2,5Kč, ale nemohu najít podmínky. Mám strach, aby T-Mobile tuto částku nepodmínil minimálním dobíjením kreditu za každý měsíc určitou částku apod. Nemohu najít ani tarifikaci, jestli je to po prvni minutě po sekundách. Proště nic :hm

Doplňuji, že se jim ty podmínky teď někdy v únoru myslím měnili.

Moc děkuji za informace.
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 2. 2013 11:22

Jmenuje se to odměny za dobití. Do 300kč na týden nad 300Kč na měsíc.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vecerapl 28. 2. 2013 11:36

Moment :-D To mě chcete jako říci, že všechny ty reklamy na Zadara, kde je uváděných 2,5kč za minutu hovoru se tedy na kredit nevztahuje? Náražím na fakt, že abych splnil podmínku ceny hovoru 2,5kč za minutu, tak je NUTNÉ používat paušální cenu 300kč měsíčně. Paušalní cenu nazývám proto, že je NUTNÉ každý měsíc dobíjet 300kč, aby se dosáhlo na onu cenu :shock:

Není to klamavá reklama T-Mobile?
To je jak reklama na auto, kdy Vám nabulíkují cenu jen 1kč za super auto, ale abyste ho mohl řídit, musíte dát za měsíc půl miliónu :shock: . V roce 2013 mě to příjde jako vtip, ale jak vidím, tak je to bohužel realita.
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 28. 2. 2013 11:55

Vitej zpatky v realite roku 2013 :)
Klamava reklama to neni, podminky jsou jasne psane.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vecerapl 28. 2. 2013 12:29

Píše se rok 2002, kdy cena hovoru byla kolem 7kč. Pokud obrátím kalendář o neskutečných 11let, tak zjišťuji, že budu volat za 6,5kč :shock:
Můžete mi prosím vysvětlit, kde státní ČTÚ vzal to zlevňování? Já tam za těch 11 let vidím snížení o 0,5kč a to je fakt hodně. Že já pořád ještě spím a zdá se mě špatný sen :-))
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod vecerapl 28. 2. 2013 12:44

Neberte to zle, jsem podnikatel. Přesto nevolám tak často (cca 15 minut za měsíc) a nemohu si dovolit, aby když mě někdo zavolá, tak se ozvalo ... voláte do sítě bleskmobil. Jde asi o zvyk. Na druhou stranu není asi jiná možnost :roll:
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod Hastrman07 28. 2. 2013 13:02

Podnikatel jehož image je založeno na využívání služeb mobilního operátora T-Mobile? ;-)
Hastrman07
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 28. 2. 2013 13:19

vecerapl píše:kde státní ČTÚ vzal to zlevňování?

Zajiste si pamatujes, ze v roce 2002 byla sazba DPH uplne nekde jinde, nez dnes. Ale i tak je 6,50 mene nez 7, ne? ;)
A ta hlaska jde vypnout.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2013 13:24

vecerapl píše:Neberte to zle, jsem podnikatel. Přesto nevolám tak často (cca 15 minut za měsíc) a nemohu si dovolit, aby když mě někdo zavolá, tak se ozvalo ... voláte do sítě bleskmobil. Jde asi o zvyk. Na druhou stranu není asi jiná možnost :roll:

Bleskmobil funguje pod O2, pro ostatní volající se číslo jeví jako by patřilo přímo O2. V tomto problém není.

-- 28. 2. 2013 13:25 --

ze.us píše:...
A ta hlaska jde vypnout.

Tak ty jako volaný volajícímu hlášku nevypneš, to si musí udělat on sám. Ale jak píšu výše, volanému se ozve stejná hláška jako když volá do O2.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 28. 2. 2013 14:00

vecerapl píše:Moment :-D To mě chcete jako říci, že všechny ty reklamy na Zadara, kde je uváděných 2,5kč za minutu hovoru se tedy na kredit nevztahuje? Náražím na fakt, že abych splnil podmínku ceny hovoru 2,5kč za minutu, tak je NUTNÉ používat paušální cenu 300kč měsíčně. Paušalní cenu nazývám proto, že je NUTNÉ každý měsíc dobíjet 300kč, aby se dosáhlo na onu cenu :shock:


Pozor, výhoda po dobití 300 a víc je 4 týdny, NE měsíc. Takže za rok musíš těch 300 dobít 13x, ne 12x. Možná detail, možná ne... U Blesku stačí 2x 200 Kč za rok.

vecerapl píše:Neberte to zle, jsem podnikatel. Přesto nevolám tak často (cca 15 minut za měsíc) a nemohu si dovolit, aby když mě někdo zavolá, tak se ozvalo ... voláte do sítě bleskmobil.


Ozve se: „Voláte do sítě outů“. Nikoli do sítě bleskmobil. A ozve se to jen těm volajícím, kteří používají O2. Ostatním ne.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 2. 2013 14:07

Myslím,že současná reklama od VF na předplacenku je ještě větší sobí debilita. To mají zákazníky za úplně nepřemýšlející blbce. Hlavně jak to vymazleně vypadá.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 28. 2. 2013 14:31

Koukal jsem na tarifní programy TM (nejsem uživatelem TM), abych měl volání za 2,50 do všech sítí, tak ani na tuto cenu se jako tarifní zákazník nedostanu, max. když budu mít S námi 1490 (beru v potaz základní cenu, neberu balíčky a služby "zdarma"). Pro méně volající zákazníky, myslím pod 300, Kč měsíčně toho TM moc nenabízí.

Max. twist tarify s dobitím minimálně za 301,- měsíčně a tam máte volání za 2,50 do všech sítí.
http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/vo ... podle-ceny

Uvádíte, že jako podnikatel voláte cca 15 minut měsíčně??? Nu dobrá, tady bych neváhal a okamžitě valil na BM. Tak, jak uvádí kolegové - platnost kreditu 180 dní, minimální částka na dobití je 200,- Kč a hlavně žádné povinné měsíční nesmyslné dobíjení kreditu.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod polda 28. 2. 2013 15:14

Za chvíli tě někdo obviní,že jseš dealer Bleskmobilu.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djaxlt 28. 2. 2013 15:43

jsem někde viděl,že to mají na 3 měsíce bez nutnosti dobíjet....
;-)
djaxlt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 28. 2. 2013 16:03

To bylo loni. Vyplatí se číst informace, které mají volně dostupné na svých stránkách, odkud čerpám informace i já. Dealer BM? Hm, zajímavá úvaha, ale osobně veškeré dealery odmítám a to mi tady vyzvánějí *we a jim podobní v jednom kuse. :-)
pedro-81cz

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků