Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 10. 2019 19:34

Vypadá to že T-mobile se v případě bonusu pro první dobití chová stejně jako Kaktus u desetikorunovek tj. bonus za první dobití člověk získá na původním čísle SIM. Po převodu čísla na tuto kartu z jiné sítě se bonus pro první dobití zopakuje protože pro systém jde o "nové dosud nedobité číslo".

-- 25. 10. 2019 20:36 --

Po přidání dat do ročního balíčku netu na Twistu (500=>1000MB) se mi změnilo datum obnovy balíčku a zatím nevidím žádná odečtená data máte to taky tak?
Tak data to odečítá jen to po změně balíčku odečítá místo po MB tak po 0,1GB = 100MB.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 26. 10. 2019 20:02

Mě to hlavně ukazuje na webu a v aplikaci jinou aktuální hodnotu (1 GB vs 0.9 GB).
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 28. 10. 2019 13:46

gifter píše:Včera někdo na FB stránkách O2 psal, že v časopise je reklama, že na pražském letišti je možnost koupit v Relay Storu na terminálu 1 předplacenou kartu s 5 GB dat za 150 Kč.

Nemá někdo možnost toto osobně ověřit? Já bych se tam možná mohl dostat příští týden, ale nevidím to moc reálně.

Psal jsem na FB Messenger O2 CZ a zde jsou odpovědi.
Zdravím *****,
jde o předplacené karty primárně určené pro cizince, obsahuje tarif Na!výběr a balíček 5 GB dat zdarma na 30 dnů. Cena SIM je 500 Kč.
Renča, O2 Guru

Speciální podmínky tato karta nemá, po uplynutí zvýhodněných prvních 30 dnů je aktivován balíček 5 GB za standardní cenu 549 Kč na dalších 30 dnů a poté se reaktivuje do chvíle, než ho zrušíte.
Podrobnosti najdete v ceníku služeb zde: https://bre.is/h3erSTcD na straně 14.
Renča, O2 Guru
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod ladisl 30. 10. 2019 00:05

Na simzdarma.cz nabízí O2 kartu s 6 GB (30 x 200 MB) s voláním do O2 zdarma a bonusem k 1. dobití 100 Kč za dobití 300 Kč.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 10. 2019 07:36

Lepší nabídka byla na simzdarma dřív (minulé vánoce) kdy stačilo i 200 Kč dobít a aktivoval se ZA DOBITÍ balíček 5 GB dat na měsíc fungovalo to několik měsíců ne jen první a nežralo to kredit celý se dal využít lépe. Teď to stojí 300 takže z kreditu zbyde jen 100 bonusových kvatlů za první dobití.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 30. 10. 2019 08:06

peta809 píše:
gifter píše:Včera někdo na FB stránkách O2 psal, že v časopise je reklama, že na pražském letišti je možnost koupit v Relay Storu na terminálu 1 předplacenou kartu s 5 GB dat za 150 Kč.

Nemá někdo možnost toto osobně ověřit? Já bych se tam možná mohl dostat příští týden, ale nevidím to moc reálně.

Psal jsem na FB Messenger O2 CZ a zde jsou odpovědi.
Zdravím *****,
jde o předplacené karty primárně určené pro cizince, obsahuje tarif Na!výběr a balíček 5 GB dat zdarma na 30 dnů. Cena SIM je 500 Kč.
Renča, O2 Guru

Speciální podmínky tato karta nemá, po uplynutí zvýhodněných prvních 30 dnů je aktivován balíček 5 GB za standardní cenu 549 Kč na dalších 30 dnů a poté se reaktivuje do chvíle, než ho zrušíte.
Podrobnosti najdete v ceníku služeb zde: https://bre.is/h3erSTcD na straně 14.
Renča, O2 Guru

Já jsem to přestal řešit po tom, co se na FB "omluvili", že se guru Vašek spletl. Na prodejně mi tenkrát tu SIMku s 5 GB nabízeli za 399 Kč. Na FB se ale psalo o 500 Kč. Navíc na té fotce je jasně napsáno 5 GB data FOR FREE. Tzn. že si účtují 500 Kč za kredit 150 Kč a kus plastu? Ja nevím. Jediné, co se dá udělat, je se obrátit na ČTÚ, ale popravdě se mi to nechce sepisovat. To je zase práce na půl dne.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 30. 10. 2019 10:27

A dá se stále sehnat ta Vodafoní student 26 na prodejnách jen tak lážo plážo? :-))
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 30. 10. 2019 10:49

Vyzkoušej, pokud nemáš prodejnu daleko ;)
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 11. 2019 09:12

Trošku zklamání od T-mobile Twist : chtěl jsem přenést číslo známému na Twist jednak se musí volat na linku i když není zpoplatněna. Po několikátém telefonátu jsme se dozvěděli že NA JIŽ AKTIVOVANOU TWIST KARTU NELZE PŘENÉST ČÍSLO. Jde to jen na kartu která ještě nebyla aktivována takže zpátky na stromy na značkovou prodejnu. Snad mu to O2 přenese když bude mít vyexpirovaný kredit.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod radim 5. 11. 2019 09:45

Vůbec nerozumím, cos vlastně tomu známému chtěl udělat. Jak přenést číslo na již aktivovanou kartu? Co to je za nesmysl? Proč by to dělal?
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod lumík930 5. 11. 2019 09:54

Před několika lety jsem číslo přenášel, a šlo to jak na neaktivovanou, tak i aktivovanou twist kartu. Jenže o převodu na aktivovanou kartu nevěděl téměř žádný operátor. Tak je otázka, jestli to pořád jde, a většina operátorů jsou troubové. Nebo došlo ke změně....
Jinak Blesk, Tesco, Sazka, Kaktus umožňují převod čísla na aktivovanou simku, takže obecně problém není....
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 11. 2019 23:21

U Kaktusu jde číslo převést buď při aktivaci SIM nebo kdykoliv později. U Tesco jsem taky přenášel čísla na již aktivní SIM (dokonce dávali 5GB za přenos čísla). U Emtéčka se musí při přenosu zadat ČVOP už během objednávky (jenže je to post paid). Akorát u Twistu mě to trošku zarazilo no.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 11. 2019 20:18

Vánoční akce u Blesk mobil : na nově aktivovaných SIM jednorázově 5GB za 99 Kč. Sim se 150 kreditu lze sehnat na poště za 99 Kč... A následně sleva 50 % na net Extra nebo 200 jednotek.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 13. 11. 2019 08:36

Diky za info jede na tom blesku plne 4G?,predpokladam ze ano.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 11. 2019 08:47

4G LTE jede normálně, prostě máš plnhodnotných 5GB za 99 korun. Poslední simku v této akci stačí aktivovat včetně aktivace internetu 31.12.2019.
lumík930
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka