Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod iguka 9. 10. 2019 14:16

je tam 300 Kč extra kreditu s platností kreditu 45 dní
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 9. 10. 2019 14:26

Ředitel ČTÚ píše:Dostaneš. Odměny se sčítají. Dále je i odměna za dobití platební kartou v aplikaci Můj Vodafone. Ta bývá 10 - 25 % záleží jakou dají zrovna akci. :D


No ale chytré dobíjení a dobíjení kartou v aplikaci se nedá kombinovat. Nebo dá?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 9. 10. 2019 19:53

iguka píše:je tam 300 Kč extra kreditu s platností kreditu 45 dní


s tím, že hned je aktivován studentský tarif s daty 3,2GB? .A když má platnost 45 dní, jde si ty data předplatit?. Takto pak stihnu koupit jen jeden balíček z extra kreditu,pak už musí člověk dobít.Tak že
zaplatím 300Kč a mam data teoreticky jak dlouho bez dobíječky? :-)
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 9. 10. 2019 20:33

koupíš si za 300 Kč kartu 26 na pobočce a máš tam 300 Kč extra kreditu na 45 dní. Na pobočce nic aktivovat nebudeš. Rodný číslo děcek při prodeji ani nechtěli. Přijdeš domů, a v klidu si v aplikaci aktivuješ přednastavený balíček za 99,50 Kč, kde máš data 1,2 GB, po chvíli se ti v aplikaci objeví dárek 2Gb, který si vybereš, tím pádem máš 3,2 GB. Pozor ale, musíš si aktivovat FIX balíček, který se každý měsíc sám zapne, pokud si aktivuješ jen ten jednorázový, dostaneš dárek jen 500 MB. Nic předplatit nejde, pokud nutratíš kredit jinak, tak ti stovka propadne, protože do 45 dní, aktivuješ balíček jen dvakrát, ok?
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 9. 10. 2019 21:54

No prave,taky sem k tomu dospel.je tam neco smysluplneho z balicku za co tu stovku utratit? jeste dalsi vec,pokud dobiju,extra kredit neprevezme platnost,l?hodlam si tu kartu dal dobijet a vyuzivat to dokud to pujde s tim darkem.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 10. 2019 06:44

Extra kredit má přednostní právo v čerpání.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lungaj 14. 10. 2019 10:06

Ředitel ČTÚ píše:Dostaneš. Odměny se sčítají. Dále je i odměna za dobití platební kartou v aplikaci Můj Vodafone. Ta bývá 10 - 25 % záleží jakou dají zrovna akci. :D

Mě Chytré dobíjení nejde vůbec nastavit. A odměnu za platbu kartou v aplikaci Můj Vodafone jsem taky nedostal (měla by být tuším 10%?), dostal jsem jen 20% jako věrnostní odměnu... Tuší někdo kde je problém?
lungaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 10. 2019 16:59

Bacha ta odměna za věrnost (extra kredit) 10 nebo 20% při dobití nad 250 platí jen 7 dní : https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... a-vernost/
A koukám že extra kredit za chytré dobíjení 20% max.100kč platí 1 měsíc : https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ni-kartou/
Tak by to chtělo vhodně zkombinovat aby ten bonus zbytečně nepropadal.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 20. 10. 2019 09:23

Včera někdo na FB stránkách O2 psal, že v časopise je reklama, že na pražském letišti je možnost koupit v Relay Storu na terminálu 1 předplacenou kartu s 5 GB dat za 150 Kč.

Nemá někdo možnost toto osobně ověřit? Já bych se tam možná mohl dostat příští týden, ale nevidím to moc reálně.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 20. 10. 2019 13:07

Že by jen v Praze? Pobočky mají po celé ČR. A chtělo by to znát více podmínek této akce.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rad007 20. 10. 2019 16:22

Vodafone, studentská sleva na předplacené kartě. V době automatické obnovy datového balíčku byl malý kredit. Po zaplacení kreditu už studentská sleva nenaběhla. Je to normální, a musí se znovu aktivovat, nebo jen systém špatně zafungoval?
Rad007
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 20. 10. 2019 17:26

O víkendu jsem si chtěl koupit ještě jednu studentskou kartu (abych si aktivoval balíček 3,2 GB za 99 Kč) a tentokrát mi ji prodavačka nechtěla prodat, že to je na RČ do 26 let. Přitom cca 2 týdny zpět jsem ve stejné prodejně kartu zakoupil bez problému. Záleží tedy na jak moc znalou obsluhu narazíte.. Zase na druhou stranu, tuším, že za prodeje mají provize, tak pokud je někdo moc nekontroluje, tak by snad mohli karty upustit..Stejně nechápu, proč s tím dělají takové drahoty..
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 20. 10. 2019 18:44

anebo si zde moc pouštíme pusu na špacír a vodafone na to zareagoval, když zde zjistil, že se ty karty 26 na prodejně vesele prodávají dospělákům.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 20. 10. 2019 19:06

Rad007 píše:Vodafone, studentská sleva na předplacené kartě. V době automatické obnovy datového balíčku byl malý kredit. Po zaplacení kreditu už studentská sleva nenaběhla. Je to normální, a musí se znovu aktivovat, nebo jen systém špatně zafungoval?

Je to normální, je třeba mít vždy před obnovením dost kreditu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 20. 10. 2019 20:33

peta809 píše:Že by jen v Praze? Pobočky mají po celé ČR. A chtělo by to znát více podmínek této akce.


Psal jsem to narychlo a mělo tam být v časopise, který se dává v letadle. Moje chyba.

Toto je fotka zveřejněná na FB.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků