Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 29. 3. 2019 21:23

Kaktus je taky zajímavý to je pravda.. Takže Mobil odpadá a Vám díky.. Z toho si už vyberu..
boromir (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spread 30. 3. 2019 19:21

Ahoj ve spolek. Nevite o nejake predplacene karte zdarma, nevite jak dlouho bude platna bez dobiti. Diky.
Spread
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2019 19:35

https://m.mujkaktus.cz/simzdarma
platná do data expirace
po aktivaci platí rok
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mario355 12. 4. 2019 19:05

Tak jsem přátelé vyzkoušel ten jednodenní balíček u karty Twist Neomezený datový balíček na den za 99 Kč.Rychlost je cca stále 3 Mb/s i lehce přes, jede super, neseká se.I po spuštění Youtube jede bez sekání.Minulý týden jsem do Vídně na letiště a i v Rakousku a na Slovensku to jelo bez problémů.Pak jsem si dal internetové rádio Beirutnights, tok je standartních 128 Kbps.Jelo to celou dobu bez problému, seklo se akorát při přejezdu rakousko-slovenských hranic a dále slovensko-českých hranic což chápu, jiný roamingový operátor.Ale brzy to zase naběhlo a šlapalo.Takže kdo občas potřebuje nějaký jednodenní neomezený tarif a stačí mu rychlost 3 Mb/s tak doporučuju, spokojenost.
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 08:39

Nemile jsem zjistil, že, když chci převést číslo na předplacenou kartu Vodafone, tak počáteční kredit u nové SIM platí jen 45 dní (tzv. extra kredit), takže 200Kč již není standardní počáteční kredit, ale extra kredit a platí 45 dní. Domníval jsem se, že to takto nevýhodně má nastaveno jen Oskarta a speciální předplacenky Vodafone. Po dobití 200Kč, i tak extra kredit propadne 45. den. Existuje nějaká vychytávka, jak to obejít? Napadla mě možnost si zřídit nejdříve Nulový tarif a poté přejít na dobíjecí kartu, ale i tak nevím, zda pak kredit, co se dobije, zda bude platit 10 měsíců nebo jen 45 dní. T-Mobile má prozatím nejdelší platnost počátečního kreditu včetně Kaktusu 12 měsíců.
anonyni

Odeslat příspěvekod radim 3. 5. 2019 10:22

Není nic jednoduššího než zavolat na *77 a zeptat se tam. Nebo v prodejně. Každý jen hledá, jak toho druhého ošidit. Škoda, že Oskar nezůstal Oskarem, Vodafone přinesl jen špatné. :-/
radim
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 12:05

Včera jsem volal OP, ten věděl daleko méně info, než já, stále opakoval, že se s tím nesetkal. Dneska jsem psal z chatu a dali mě přímo odkaz, kde se píše o těch 45 dnech. Oskarta samoobsluha, to je ***. Zkoušeno v několika prohlížečích, chcete odkliknout ty cookies, ale stránka nereaguje včetně křížku. Chcete změnit heslo, nic se neděje; -//- nastavit služby, nic se neděje, píšete na servis, ať neplatím 39Kč, předáme a stejně se nic neděje. Schválně jsem jim poslal printscreen obrazovek, ať vědí, o co jde. Nicméně, by stálo za úvahu, aby autoři MM vytvořili článek na platnost úvodního kreditu, prozatím jen T-Mobile vč. Kaktus je schopen mít počáteční kredit na 12 měsíců, těch 45 dní to je ***, zejména, pokud se jedná o zákazníka, co těch 200 kč neprovolá. Zaměstnanci jsou lační na prodej a dobíječky je moc netrápí.
anonyni

Odeslat příspěvekod ladisl 28. 5. 2019 15:36

Od 1.7. začne Vodafone na předplacených kartách účtovat hovory po celých minutách (60+60) jako ostatní síťoví operátoři.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 2. 9. 2019 21:03

Vodafone začal v aplikaci dávat k balíčku 1,2 GB + sms neomezeně v síti (199kč) 2 GB navíc!
Dosud to bylo jen 500 MB.
Myslím, že je to vcelku slušná nabídka.
Pro studenty je tato nabídka ještě lepší 3,2 GB za 99,5 Kč - nemá konkurenci.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod motty2057 4. 9. 2019 18:08

Budou chtít ISIC nebo stačí RČ?
motty2057
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod philmencz 4. 9. 2019 20:21

Máte někdo vyzkoušeno, jak se chová nabití předplacenky VDF? Mají odměnu za dobití 10%/20% (do 3měsíců/nad 3 měsíce aktivní karta) při nabíjení nad 250 Kč a pak dále dává VDF 20% za automatické dobití "Chytré dobíjení" .
Pokud si nastavím "Chytré dobíjení" s 20% kreditu navíc, tak nedostanu či dostanu těch dalších 10/20% za délku trvání karty u VDF?
Pokud by to bylo 20+20%, tak by to bylo super....má to někdo vyzkoušené jak se to chová?

Protože při nabití 650Kč by šel poté využít i balíček 5GB+neomezené min. a sms kamkoliv. Pak by to vycházelo lépe než paušál co mají se 4GB+neomezené + dokup dat 2GB za 149,-, ale se smlouvou na 24m., takhle by to bylo s možností přejít na konci platnosti balíčku kamkoliv hned.
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 9. 2019 22:15

Dostaneš. Odměny se sčítají. Dále je i odměna za dobití platební kartou v aplikaci Můj Vodafone. Ta bývá 10 - 25 % záleží jakou dají zrovna akci. :D
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Předchozí stránka