Rodinný tarif Vodafone - akční 50% sleva

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pukavec 29. 9. 2011 15:52

Zdravím. Na vodafonní stránce Rodinného tarifu je tento text:

"Akční nabídka: 50% sleva na volání a SMS v rámci rodiny navždy. K tomu internet v mobilu pro každého člena, balíček volných minut do všech sítí a SMS jen za 1,50 Kč. Na to nejde říct, že je to houby nabídka."

Chápu to dobře, že 50% sleva je z paušální částky za počet čísel v rodině, tedy např. místo 600 Kč za 4 čísla se bude "navždy" platit jen 300 Kč? Volání v rodině je pak už v rámci tohoto paušálo "zadarmo", takže není z čeho jiného slevovat, nebo se pletu? Díky.
Pukavec
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 29. 9. 2011 21:51

Ta sleva je pak už zohledněna v celkové ceně speciální edice.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tiashwer 29. 9. 2011 22:10

Presne tak :) dostanes slevu z VPN zbytek jiz hradis za plno.
tiashwer
Junior

Odeslat příspěvekod Pukavec 29. 9. 2011 22:45

Nojo, reklamština, ta mě dostala :-).
Mě fakt nenapadlo, že "akce 50% sleva" se vztahuje jen na ty čtyři balíčky, které tam jsou uvedené. Myslel jsem, že to je zase jen takový ten příklad modelových balíčků, které si lidi mohou navolit.

Chtěl jsem si nastavit 4 lidi v rodině, k tomu 50 minut volání a bez SMS. Celkově by mě to s tou 50% slevou vyšlo na stejný peníze, jako platím teď za nás všechny (cca 600 Kč), ale bylo by to přece jen o trochu výhodnější vzhledem ke sdílenému objemu minut.

Jinak ale musím uznat, že to mají vymyšlené skvěle: původní cena 2208 Kč, zlevněná cena 1908 Kč a u toho nápis sleva 50%, to je fakt pecka. Ano, je to 50% dolů z toho 600Kč paušálu, v tom mají pravdu, ale prezentovat to takhle... no comment.

Každopádně díky za odpovědi.
Pukavec
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 30. 9. 2011 06:36

Lež a klam :-D - reklamština
Reku
VIP uživatel