T-Mobile chystá nové tarify

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 23. 8. 2011 15:30

Již 30. srpna T-Mobile představí nové tarify. Dle informací to mají být tarify "skutečně rodinné", z čehož lze usuzovat, že se nechal operátor inspirovat nedávno představenými rodinnými tarify od konkurenčního Vodafonu.

Takovou pozvánku rozesílá T-Mobile novinářům (zvětšíte kliknutím na obrázek)...

nove_tarify_strana1.jpg
Představení nových tarifů - strana 1


nove_tarify_strana2.jpg
Představení nových tarifů - strana 2
Naposledy upravil michalreznar dne 23. 8. 2011 21:51, celkově upraveno 3
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 23. 8. 2011 15:34

Žádná inspirace. Vy si všichni myslíte, že nakuchat tarify trvá týden? To se připravuje měsíce. A to, že byl Vodafone o 14 dní - měsíc rychlejší znamená jen to, že si jsou operátoři vědomi toho, kde je na trhu mezera. Kromě O2 teda.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod y750rr 23. 8. 2011 16:05

Není jednoduché vymyslet něco, co je ve skutečností ještě horší, než předcházející tarify, ale aby to vypadalo lépe :-D Proto to tak dlouho trvá …
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 23. 8. 2011 19:33

Perfektní věta. Tleskám. Tohle použít operátor v reklamě, nebylo by více upřímnosti.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 8. 2011 20:10

michalreznar: spíš by se dalo říci, že opisoval Vodafone od T-Mobile. T-Mobile rodinný tarif nabízí víc jak rok. Vodafone si ho pouze trošku upravil. Osobně jsem rád, že nemá TM to samé co V.

Doufám, že neudělají něco tak výhodného, abych začal litovat, že mám tarif Rodina HIT za 375Kč/měsíc. Jestli budou sdílené minuty mě až tak netrápí, ale sdílený Net bych bral.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lala83 23. 8. 2011 20:44

@MichalReznar odkud máš tyto informace? Zatím jsem nikde nic nenašel. Ale moýná na tom něco bude, protže probíhala na MM soutěž s T-mobile a týkala se právě rodinného tarifu, kdy poslední otázka byla, kolik by měl stát. Tarif rodina už mám asi 2 roky a naprostá spokojenost
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 23. 8. 2011 21:52

to lala83: viz první příspěvek s pozvánkou...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 23. 8. 2011 22:07

Tak teď je zcela jasné, proč zrušili Nej Nonstop...
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lala83 23. 8. 2011 22:23

Děkuji. Jsem zvědavý, co si pro nás t-mobile připravil
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 23. 8. 2011 22:29

Jestli to bude „vylepšení“ jak u Twistu (z tarifu Mých pět a přátelé změny na povídám/posílám) tak se nemáme na co těšit.
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 8. 2011 22:50

Bral bych třeba víc lidí jak pět. Rodina je přece víc jak pět lidí, ne? A taky bych bral, kdyby mohlo být jedno číslo ve více rodinách. Jenže na to už je asi pozdě :hm .
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 23. 8. 2011 22:53

Zekon: Já myslel, že u TM můžeš být ve více rodinách. Jen správcovat můžeš jednu? Resp. jediné kde nemůžeš být členem víckrát je když máš tarif Rodina. Proto je lepší zvýhodnění Rodina.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 8. 2011 23:35

snowboarder: tak to bude asi ono. Já mám totiž tarif Rodina a nikdo z mé rodiny už nemůže být v jiné rodině. Může být pouze v přátelích. Raději se na to ještě podívám.
R.

Edit: tak asi to možné je. Našel jsem pouze toto: Členem Rodiny ani Správcem nemůže být uživatel, který je členem Privátní sítě či Privátní podnikové sítě.
A pak taky asi správce jiné rodiny.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 8. 2011 07:06

y750rr píše:Jestli to bude „vylepšení“ jak u Twistu (z tarifu Mých pět a přátelé změny na povídám/posílám) tak se nemáme na co těšit.

Tarif Twist přátelé se dá furt aktivovat...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 8. 2011 07:06

Dá se nějak výhodně volat na jedno T-Mobilí číslo? U Vody to jde s přáteli za 175 Kč měsíčně, O2 má taky myslím nějaké zvýhodnění, ale u Téčka? Nic takového jsem nenašel. Ono vůbec volání na T-Mobile se velmi těžko zvýhodňuje. U Vody je aspoň Odepiš, O2 má taky nějaké výhodné volání v síti za určitých podmínek.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků