Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marczus 15. 6. 2011 17:28

Informace o nabídce:

Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif
Vodafone a ČD: na co jste se nejvíc ptali

Infolinka: 800 777 791
Web: http://cdbonus.vodafone.cz/

Podmínky z webu Vodafonu z července 2011

- tarif Nabito 119 či Nabito 350 s 75% slevou na paušál
- sleva 25 % na IVM, IVM Naplno či Připojení na stálo
- pouze pro zákazníky ČD s platnou In Kartou.
- internetový balíček lze kdykoliv zrušit a v době platnosti karty znovu aktivovat

In Karta

- lze využít s jakoukoliv In Kartou, i varianta aplikace za 150 Kč na 3 měsíce
- platnost plastové karty je vždy 3letá, různou dobu platnosti však mají aplikace na ní, pro nás je rozhodující, že plast platí 3 roky aplikace slouží pouze pro slevy u ČD, Vodafone zajímá pouze platnost samotné karty
- tarify a ceny In Karty najdete na webu ČD

---------------------------------------------------------------------------------------------
Původní příspěvek:

Zdravim, urcite jste cetli o velke sleve na pausalu s In-kartou CD. Pokud ne tak tu.

Chci se zeptat:
1) necha se tato sleva poridit na IN-kartu (In-karta bez zákaznické aplikace) za 100kc/3 roky? (uplne dole)

2) Je mozne ze az CD nazenou ovecky na IN-kartu tak ji muzou zpoplatnit mesicne? (takovej malej podvod??)

v Mobilovinkach je sice diskuze 117 prispevku.. ale samy offtopic.. Sice lide tam psali ze si tuto kartu poridili .. ale s jakym vysledkem se tam moc nepise :-(
Naposledy upravil myšpulín dne 3. 2. 2012 07:48, celkově upraveno 13
Důvod: Aktualizace
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 15. 6. 2011 19:42

Pokud to vezmu jak je to prezentováno tak podmínka je být držitelem in karty, o aplikacích nebo výši předplaceného kreditu nikde ani slovo.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 15. 6. 2011 20:45

Podmínka je pouze aktivní karta. Čili když máš na ní nahrán kredit 100 korun, tak je určitě aktivní. :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 6. 2011 20:57

IN kartu ČD měsíčně nezpoplatní, kvůli Vodafonu rozhodně ne, to že k ní je možné pořídit nějaké slevy na telefon je pro ně nepodstatný detail. To spíš očekávám, že Vodafone časem upraví ceny či podmínky, pokud se tato akce rozšíří víc a bude jim ubírat zákazníky na standardních tarifech.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 6. 2011 10:26

Hlavne uz by mohli prevest do db nova cisla inkaret...

-- 17 čer 2011, 11:27 --

Hlavne uz by mohli prevest do db nova cisla inkaret...
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 18. 6. 2011 21:04

Nevíte někdo do kdy bude tato nabídka k dispozici ? V září mi končí retence a rok od roku se víc škubají prodloužit slevu..Tak abych nečekal do září, kde by mi sdělili, že slevu mi nedají a zároveň už byla zrušena tato nabídka...
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 6. 2011 08:58

To ví asi jen u ČD a Vodafonu.
Každopádně já s retencí končím (jen 25%) a raději přejdu na Tarif 2 této akce. Čekám na In-kartu.
anonymni

Odeslat příspěvekod kolda55 20. 6. 2011 11:35

Volal jsem ohledně dotazů na zvýhodněný tarif na infolinku Vodafonu. Snad někomu pomůžu.

1 - Ptal jsem se když mám zúčtovací období třeba k 15 a tarif si aktivuji dnes , zda nehrozí, že by mi byla naúčtovaná plná cena Tarifu nabito za těch 5 dní co ho teď využívám i přesto, že nemám celou částku provolanou.
O: Bylo mi sdělěno, že sleva se stejně aktivuje až od dalšího zúčtovacího období, takže toto nehrozí.
2 - Ptal jsem se zda v případě výpovědi mezi ČD a Vodafonem by byly zrušeny i aktivované výhodné paušály. Bylo mi sdělěno, že nemusím mít strach, že nabídka mezi Vodafonem a ČD bude dlouhodobá. I přesto jsem se zeptal, kdyby se náhodou stalo, že za 3 měsíce bude smlouva mezi Vodafonem a ČD zrušena, zda mi bude již aktivovaná nabídka trvat po dobu alespoň platnosti In karty, v případě nové karty tedy 3 roky, bylo mi sdělěno, že ano..
Tak snad je to pravda a tím pádem by jsme měli mít snad zaručeno, že tato výhodná nabídka bude platit minimálně na dobu platnosti In karty (až 3 roky). Operátor mi sdělil, že po vypršení platnosti in karty a prodloužení platnosti si můžu opět tuto výhodnou nabídku prodloužit...
3 - Ptal jsem se zda mi zůstane zachována retence na internet v mobilu (mám 50% slevu), když využiji pouze zvýhodněné nabídky na tarif nabito. Bylo mi sděeno, že reence mi zůstane zachována..
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod honza888 20. 6. 2011 16:29

Zdar, chci se optat, jaké číslo je to, co Vodník ověřuje, když mám teprve vydanou předběžnou in-kartu. Začíná to 000 a dál nevím...

dík
honza888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 20. 6. 2011 16:51

Nelam si s tím hlavu. Zatím databáze funguje jen na karty vydané FYZICKY - cili na ty papirové to nejde - viz. Diskuze pod článkem z dnešního dne.
Jinak to má být - všechna ćísla včetně těch nul bez mezer. :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod honza888 20. 6. 2011 17:50

No jasně, ale číslo předběžné in KARTY JE - bude stejné, jako na té platiskové kartě??
honza888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 20. 6. 2011 18:34

To ano - ale asi to zatím dávají ve Vodafone do systému až po fyzickém předání plastové karty.
Viz odpověď Petra4444 kolem 230 a další ve Snekacově članku o této akci - najdeš v blocích na mobilmanii - http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2011/06/vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/
:-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šuhaj 22. 6. 2011 19:18

Tak jak pokračují aktivace, dejte sem nějaké informace a zkušenosti. Diskuze poněkud uvadla.
šuhaj
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 6. 2011 20:40

Vzhledem k velkému zájmu jsem oslovil Vodafone (ČD) k oficiálnímu vyjádření se k nejčastějším dotazům, jakmile budu mít odpovědi, vyjde doplňující článek.

Jinak já mám aktivováno, nicméně na běžnou In kartu s aktivní aplikací IN 25. Slevu na internet v mobilu vidím skutečně nastavenou na 3 roky.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ---igi--- 23. 6. 2011 07:17

Já mám objednáno a 11.7. si jdu kartu vyzvednout, pouze el. peněženku. Tak pak dám vědět, jak a zda aktivace proběhla.
Motorola D520 - N3210 - Siemens S35i - N6210 - N6310i - Siemens M50 - N6510 - SE T610 - Samsung S500 - N6100 - SE K500i - Samsung E720 - N70 - SE K750i - N6120 - N6267 - SE V630i - N6500 Slide - SE C510 - E52 - N8
---igi---
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků