Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod charvii 9. 9. 2011 09:44

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli je možné mít aktivovaný tarif na volání a sms třeba student na míru a k tomu ten internet na stálo se slevou za 394 Kč a fup 3gb? Pokud chápu správně ten post o kousek níž tak by to jít mělo ne ?

Děkuju za odpověď:)
charvii
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 9. 9. 2011 11:34

Kombinace tarif 2 od CD a student internet nejde tak si myslim, ze ani toto nepujde :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 9. 9. 2011 11:47

hhitmen: Student internet je ale něco úplně jiného.
V té bonusové nabídce se u datových balíčků píše: "Datové připojení na stálo je možné využívat k hlasovému tarifu i samostatně. Ostatní datová připojení je možné použít pouze k hlasovému tarifu."

Jen nevím, jestli tím myslí, že to připojení na stálo lze aktivovat s jakýmkoliv jiným hlasových tarifem nebo jen jako simka s datovým připojením bez hlasového tarifu? :hm
welby
Junior

Odeslat příspěvekod charvii 9. 9. 2011 11:50

Aha, takže asi zavolám na linku, tam mi to snad řeknou. Ale díky za reakce:)

-- 9. 9. 2011 13:09 --

Tak to údajně nejde... samostatně to jde .. ale aktivovat k tarifu na míru ten internet nejde..
charvii
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 9. 9. 2011 21:01

Když si vemu nabito za 350 s tou 75%ní slevou, naskočí mi v eshopu automaticky možnost vzít zvýhodněnej telefon s MMP 350,- nebo to musim vyřešit nějak přes operátora? Nabízejí ho vůbec k tomuhle tarifu se slevou? Vim, že už se na to tady někdo ptal, že mu to tam naskočilo, ale nevim jeslti to bylo jen jemu nebo to je pro všechny. Díky za odpověd :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 9. 9. 2011 22:17

nezalezi jakej mas tarif ale jen kolik utratis...a za 88kc se nedostanes nikam...
DNSTUFF
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 10. 9. 2011 08:33

Aha, já právě nevěděl, jestli to počítají z těch 88,- nebo přímo z 350,-
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 11. 9. 2011 09:21

Chtěl bychse zeptat. Budu aktivovat CD tarif k již existujícímu číslu VF (Nabito), inKarta taky už nějakou dobu funkční. Když zařádám přes web v pondělí (12.9.) aktivuje se to k novému účetnímu období od 16.9. automaticky? Nebo bude lepší tam v pondělí zavolat a vyřídit to přes linku?
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 11. 9. 2011 09:27

speedy: Když zažádáš přes web, tak se ti pouze do 4 pracovních dnů ozvou (měli by), aby se domluvili na aktivaci. Lepší je tedy zavolat na jejich speciální linku, abys měl jistotu.

Navíc se tu objevují v poslední době hlasy, že to občas nejsou schopni aktivovat na počkání, tak si to radši pohlídej. Mě to aktivovali během pěti minut po zavolání na jejich linku, ale není to už asi pravidlem. Měl jsem Nabito 119 a šel na Nabito 350.
welby
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 9. 2011 09:47

welby: Ano, tarif Připojení na stálo lze aktivovat na samotnou simkartu bez jakehokoliv hlasového tarifu.

Ale osobně bych si tento internet nepořizoval (ani zadny jiny v teto akci s CD). Za 394kč měsíčně to není žádné terno a internet se dá pořídit mnohem levněji. Navíc Vodafone je schopen nabídnout tohle připojení i levněji a bez CD.
Me ho nabízeli za 256kč/měs. (na dobu neurcitou - zadna rocni akce), ale odmitl jsem neb u O2 to mam levneji.

-- 11. 9. 2011 10:52 --

Ještě taková drobnost, kterou asi všichni ví, ale co kdyby... :)

Při zadávání čísla In-karty je nutno zadat i jméno a příjmení majitele karty, jinak to píše, že číslo je neplatné.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 11. 9. 2011 09:56

V současné době děláme další přestup na ČD 350.

Kamarádka má nyní N350, zadal jsem přes e-shop nákup IN karty za 100,- bylo to 29.8., do dnešního dne je tam hláška "Žádost vložena do systému" (což už je celkem dlouho), karta má být k vyzvednutí 19.9.

Na webu to zadat nejde s tím číslem IN karty, co máme. Na infolince mě řekli, že musím počkat, až budu mít kartu fyzicky k dizpozici, že dřív to systém nepřijme.

Kamarádka má ZO k 4.dni, mám dotaz, když tu kartu bude mít tedy toho 19/9, zadáme do systému třeba 20/9 a aktivace naběhne cca 26/9 (beru pracovní dny), tak jí se naúčtuje současné N350 s celým paušálem nebo poměrná část a N350 - ČD do 4/9 poměrovou částí? A nyní má na svém Nabitu 350 - aktivní 2 kamarády, to jí zůstane nebo se jí to zruší a ona musí zadat v novém ZO novou aktivaci.

Jak říkám, standardní Nabito jsem neměl, tak nevím, jak to tam teď běží s těma přechodama.
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 11. 9. 2011 11:28

Pedro1981 : podle čerstvých zkušenosti s in-kartou, jim teď trvá výroba déle než před několiká měsíci, v systému to měli hotové asi tak týden předtím, než měla byt na příslušné stanici. Tarif šel vyřídit hned, když v eshopu ČD bylo napsáno, že je karta vyrobena , nemuseli jsme ji mít fyzicky v ruce. Ale pozor, na infolince pracuje hodně neproškoleného personálu a každý tvrdi něco jiného, jedna ženská dokonce tvrdila, že musíme poslat potvrzení, že jsme zaměstnanci českých drah, tak je třeba se nenechat odbýt, popřípadě zavolat znovu a doufat, že to zvedne někdo lépe proškolený.
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod merlin111 11. 9. 2011 19:28

Naprosto souhlasím s tím, že in karta je vyrobena tehdy, když jde její číslo zadat jako by žádost přes internet. Může se to zkoušet průběžně, ale pokud to systém nepřežvýkne, tak karta ještě není vyrobena
merlin111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nestor10 11. 9. 2011 20:30

Lze v průběhu trvání tarifu měnit z tarifu 1 na tarif 2 a obráceně? A napíšou mi, kdy si mám kartu vyzvednout, když je karta vyrobena?
Nestor10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 9. 2011 06:13

lze, nenapíšou
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků