Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 5. 2020 07:30

U Kaktusu (100kč SIM) stačí chytit jednu dobíječku a když je na sim úvodní bonus tak nový z dobíječky přebere jeho platnost. Dobít 500 bude mít 1000 kreditu (500+500 bonus) s platností rok od aktivace SIM. Nikdo nenabídne delší možnost bonusu a ta flexibilita je taky fajn navíc účtování 1+1 a cena za jednotky i bez balíčků je hodně dobrá po započtení dobíječky.
Naposledy upravil hauzz dne 11. 5. 2020 08:15, celkově upraveno 1
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 11. 5. 2020 08:03

peliculiar píše:Byla by pro tyto nízkospotřebové účely i nějaká jiná podobně výhodná volba mezi dalšími virtuály? Procházel jsem si nabídky. Z toho seznamu přišly mi zajímavé tyto: Callpro (v síti T-Mobile), Kaktus (v síti T-Mobile), Sazkamobil (v síti Vodafone), Tesco Mobile (v síti O2), Oskarta (v síti Vodafone).
Podmínek a kombinací užití je tolik, že mám problém to vstřebat a představit si to v reálu. Zjevně počítají s tím, že to lidi nebudou umět efektivně využívat a tím pádem zaplatí víc. Já byl rád, že jsem pochopil používání Kaktusu (praxí), jinak se to těžko představuje ... A zas zkoušet všechny si mi fakt nechce.


Tesco ani v nejhorším snu, jejich ceník je složitější než jaderná elektrárna, to si pořídí jen čirý masochista. To rovnou vyřaď.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 5. 2020 10:36

Ad Kaktus, přesně jak píše hauzz, čili "mezní objem služeb" není 200 Kč za měsíc, můžete mít spotřebu i jakkoli minimální a přesto využít polovičních cen díky dobíječkám, první rok jedete služby pouze za bonus, druhý rok pokračujete bez dobíjení pouze za nastřádaný kredit.
Po dvou letech se pak uvidí, předpokládám nějaký pozitivní posun na trhu, nebo převést číslo na skok jinam a zase ke Kaktusu, pak znovu to samé 2 roky.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 5. 2020 13:01

A navíc těch 200 bonusu se dá u Kaktusu "rozpustit" do balíčků jednorázových na volání/sms vyšší hodnoty aby nepropadl bonus a pak vždy do 30 dní prodloužit jednotky klidně i nejnižším balíčkem. Jde to jen u jednorázových kombinovat různé velikosti.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 11. 5. 2020 17:03

hauzz píše:A navíc těch 200 bonusu se dá u Kaktusu "rozpustit" do balíčků jednorázových na volání/sms vyšší hodnoty aby nepropadl bonus a pak vždy do 30 dní prodloužit jednotky klidně i nejnižším balíčkem. Jde to jen u jednorázových kombinovat různé velikosti.
Na druhou stranu je nejde kombinovat se samoobnovovacími. U nich stačí jen hlídat kredit, aby pořád nějaký byl. U jednorázových je třeba hlídat konec platnosti, aby nepropadly nastřádané jednotky. Když nechci nic moc řešit, je samoobnovovací varianta ideální. Navíc mě napadlo, že vlastně ten bonusový kredit můžeme řešit tak, že máma mi dá kilčo a já dobiju v dobíječce 200 Kč, dostanu 200 Kč bonusový kredit a jí pošlu z jejího kila dvě regulérního kreditu. Když se o dobíjení takto jednou za čas podělíme, tak máma bude vždy na polovině běžných nákladů.
Jediný můj problém je, že ač Kaktusu alespoň trochu rozumím, těm ostatním vůbec (Tesco - jaderná elektrárna), ideální je mít zkušenost. Těch virtuálů co mají mít tarifikaci 1 + 1 je taky asi víc. Jenže nějaký ucelený a aktualizovaný přehled asi nikde není. Leda že by někoho bavilo zkoušet virtuály a poradil by, zda se něco Kaktusu vyrovná nebo ho může i překonat. :-)

PS: Ano, úplně jsem zapomněl na zvýhodnění při počátečním dobití. Já jsem před třemi lety využil korunové SIMky a 3x bonus kreditu a nějak jsem to vrazil do dat (?), už si nepamatuju jak to přesně bylo ... A taky nevím co je výhodnější zda ta korunová a nebo tak za kilčo s platností bonus kreditu rok. Asi záleží na tom jak to kdo využívá.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 5. 2020 17:42

10 korunovky u Kaktusu (posílají zdarma ale jen 2 SIM /adresu) mají počáteční bonus kredit s platností 2 měsíce a bonus 100% na první dobití (dá se jednou zopakovat po přenosu čísla ke Kaktusu) a pokud se to zkombinuje s dobíječkou má člověk 200% bonus dobité částky 200-500 akorát ta platnost-muselo by se rozpustit do balíčků aby to nepropadlo jak jsem psal výše dá se nakoupit i víc jednorázových a sečtou se jednotky. Akorát se musí hlídat obnova do 30 dní aktivovat nový jednorázový.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vas12 14. 5. 2020 18:08

Tak už mi volali taky a nabídli co už tady zaznělo, ten nic moc tarif za 99Kč. Tak jsem si nechal čas na rozmyšlenou, ale zkusím to uhrát na to, že v samoobsluze je nastavena platnost stávajícího ČD tarifu do 31.12.2021, tak že bych ho chtěl až do skončení platnosti využívat, tak uvidím jestli pořídím.
vas12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piiters 23. 6. 2020 15:04

Po vyzvednutí si OKU a po několika telefonátech, kdy operátorka nabízela všechny možné nic moc tarify, tak jsem se nakonec dostal na dvě alespoň trošku zajímavé nabídky:
1. - za 111Kč/měsíc
- 100min do všech sití/ nad 3,49kč
- neomezené sms do Vodaf/ ostatni sitě 1,51 kč
- 350MB net

2. - za 298Kč/měsíc
Neomezené volaní + sms do všech sití + 1,5GB

Jasně ten Flat se asi dá momentálně sehnat u T-mobile líp z informací z vedlejšího vlákna. Bohužel, když jsem jim volal, tak nabídka za ten samý Flat + 1,5GB - 450Kč a borec se nechtěl ani bavit, že bych k T-mobile přešel se šesti simkama (celá rodina). Docela překvapil, ale vypadalo to že nemá vůbec zájem o další lidi....Podle hovoru bych řekl, že tam seděl znuděný student, kterému je vše jedno, hlavně dostat nějaký prachy za odsezený hodiny v práci
piiters
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 23. 6. 2020 15:27

Můžeš kontaktovat přes SZ uživatele Vilem96, umí 50% slevu na 3 měsíce na tarif T-M.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12605273#p12605273
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 7. 2020 06:49

Chtěl bych se zeptat těch, co ještě používají tento tarif:
-máte nastavenou platnost na 31.12.2021?
-máte vypršenou platnost inkarty?
-nutí vás to operátor ukončit, nebo ne?
Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod snoop69 15. 7. 2020 17:52

rodiče mají stejnou platnost
karta s prošlou platností
operátor volal jednou řekli že nemají zájem měnit tarif
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 1. 2021 18:07

Čerstvá zkušenost s bývalým ČD tarifem od Vodafone, který končil v nyní počátkem r. 2021.

- Po zavolání na zákaznickou linku bylo potvrzeno, že sleva 75% na tarif ke konkrétnímu datu skončí a nelze jí již prodloužit.
- In-karta od ČD přitom je ještě platná.
- Prosba o nabídku - nabídnut nejdříve pouze ceníkový tarif. Odmítnut.
- Po žádosti o předání kontaktu na věrnostní oddělení se druhý den ozvali s mírně vylepšenou nabídkou, která ale nebyla příliš zajímavá. Proto byla opět odmítnuta.
- Požádán OKU kód a zařízen přenos k jinému operátorovi.
- Číslo přeneseno a smlouva s Vodafone po cca. 18 letech končí.
- Zaráží mě, jak jednoduše nechají dlouholetého včasně platícího zákazníka odejít.
Naposledy upravil TrustNo1 dne 20. 1. 2021 23:26, celkově upraveno 4
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 20. 1. 2021 19:09

S tadytím tarifem z vás asi nic moc extra vývar neměli, tudíž ani neměli problém vás pustit jinam...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 1. 2021 20:08

Upřímně, jim je úplně jedno, jestli jste u nich 18 let nebo 18 měsíců. Hlavně, když jste a platíte.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 1. 2021 23:10

Miroslav Kaspar píše:S tadytím tarifem z vás asi nic moc extra vývar neměli, tudíž ani neměli problém vás pustit jinam...


Byli jsme ochotni plati daleko více, ale adekvátní nabíku nám nepředložili. Proto nemáme problém jít jinam.
TrustNo1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků