VF firemní zákazník-smlouva na 2 roky,dot. telefon

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aaashley 6. 4. 2011 12:02

Ahoj,
mám takovej dotaz:-)...Před pár dny jsem podepsala přes firmu smlouvu s Vodafonem na Tarif na míru na mé IČO, smlouva na 2 roky, MMP 1300 Kč. Jejich obchodní zástupkyně přijela k nám na firmu a tam jsme to sepsali...Při dotazu jestli mám nárok na zvýhodněný telefon mi neodpověděla. Vzhledem k tomu, že se jedná o mé druhé číslo, budu muset nový mobil zakoupit...Na stránkách Vodafone jsem se ale dočetla, že jako firemní zákazník a navíc se smlouvou na 2 roky bych měla mít nárok na telefon za nějakou spešl cenu ihned při podpisu smlouvy?...
Nemáte někdo zkušenosti? Díky moc :-)
aaashley
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 4. 2011 20:19

zavolal bych si na firemni linku pres den, rekl ze chces novej tlf k druhymu cislu, kdyz reknou ze ne, tak ze rusis cislo . a pak uvidis jak se domluvis na retencnim oddeleni.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod jirik2000 6. 4. 2011 21:11

Navic je smlouva podepsana mimo tradicni prostory a je tam prostor k odstoupeni do 14dni od podpisu...
jirik2000
Junior

Odeslat příspěvekod aaashley 7. 4. 2011 16:28

Tak jsem volala na VF Firemní a tam mi ne zrovna moc příjemný pán sdělil, že co bych jako ještě nechtěla, když mám na smlouvě objemovou slevu 50%...Takže ani korunu dolů z přístroje...To bych radši pustila tu slevu 50%, co mi dali automaticky a využila to na telefon, kterej stejně budu muset koupit..To mi pak vyjde líp, zvednout si MMP na soukromém čísle u VF, kde k tomu dostanu telefon za pár kaček a ještě nebudu vázaná 2 roky:-/
aaashley
Kolemjdoucí