Vodafone Student na míru (nová nabídka, FAQ)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod blonddo 25. 1. 2011 14:44

No mě (a myslím že i většinu) bude zajímat hlavně Student na Míru. Pokud by už někdo na ten tarif přešel ať se podělí jak to proběhlo. Já čekám až do 17.února.
blonddo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod memphisto1986 29. 1. 2011 19:48

Jsem na novém systému ode dneška a zkoušel jsem to aktivovat. Rodné číslo už to bere v pořádku. Volání Student zaktivováno hned, SMS a Internet až na začátku nového zúčtovacího období :-/ Tak částka za měsíční paušál se zvedla o Studenta + současný paušál, ale aktivované mám jen Student volání :-)
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 1. 2011 14:46

Ja bych rad zustal na nabitym tarifu s tim zvyhodnenim, ale samoobsluha to nenabizi, pouze internet za 89.
Asi zkusim zavolat na operatora, ale oni nikdy oficialne netvrdili, ze budou davat tech 175 Kc k studentskymu tarifu zdarma... kdovi, jak to bude.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 1. 2011 15:12

Prosím, nepleť do této diskuze starého Studenta. Toto je pouze o nové nabídce. Samoobsluha nebude nic takového nabízet pro starého Studenta s Nabitými tarify. Pouze se takto přemění stávajícím uživatelům místo placeného balíčku s volným kreditem.

:arrow: Vodafone Student - původní
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod memphisto1986 30. 1. 2011 17:54

Tak malá aktualizace. Ještě ten den mi přišlo asi 10 SMS s tím, že Vám byl zrušen hlasový tarif, SMS a Internet v mobilu. Tohle byly první 3 SMS. Pak přišly další 3, které informovaly o aktivaci studentských a pak 4 o aktivaci hlášky o volání do cizí sítě, apod. :-D Chytrý přehled nic neukazuje, takže nevím, kolik si to účtuje teď. Navíc tady bylo řečeno, že ke studentským není sleva Po svém a ukazuje mi to. 339 Kč za všechny balíčky a sleva 33,9 Kč a celková cena tarifu 305,1 Kč tak a teď babo raď :-)) Navíc pokud si chci ke studenstké nabídce (volání a SMS) přidat ten Internet v mobilu na 3 měsíce zdarma místo toho za 89 Kč, tak mi to píše, že to ale musí zrušit studentskou nabídky :-))
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod memphisto1986 31. 1. 2011 22:17

Takže ....první poznatky z užívání. SMS a volání se v rámci studenta v chytrém přehledu odečítají a zobrazují. Data bohužel ne. FUP pořád 150 MB a podle chytrého přehledu mám místo 339 Kč za tarif už 1118 kč :-/
memphisto1986
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 1. 2011 23:06

Nová informace: Student na míru lze aktivovat také na předplacenou kartu.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod morrma 1. 2. 2011 06:54

jj to je super,jen škoda,žeto nejde na divokou kartu.Kombinace divoké karty+netu za 89 Kč by mi vyhovovala
morrma
Junior

Odeslat příspěvekod blood-vampire 1. 2. 2011 18:44

Zdarec mám pár dotazů.Když mám paušál u VF, ale je psaný na mýho otce jako firemní a mám uvazek 6 měsíců,kvuli mobilu můžu si studenta aktivovat?A jestli ano tak jak mám jim zavolat či jak?díky
Omlouvám se za překliky ve slovech po autonehodě se mi klepou ruce
blood-vampire
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 2. 2011 19:44

V podmínkách to zakázané není, číslo ale musíš mít v novém systému a to zřejmě firemní ještě nebude.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blood-vampire 1. 2. 2011 19:45

Za 4 dny mám číslo převedeno díky :)
Omlouvám se za překliky ve slovech po autonehodě se mi klepou ruce
blood-vampire
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 2. 2011 19:46

Nu pak to můžeš zkusit aktivovat přímo v samoobsluze.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod charvii 3. 2. 2011 18:47

Závidim, že jste takhle rychle převedený :D já budu převeden 5.12.2011 ... :D takže můžu dál platit nebo si udělat nový číslo :D
charvii
Junior

Odeslat příspěvekod Mattony85 3. 2. 2011 21:49

No nechápu proč to trvá tak dlouho, dnes jsem někde četl jejich vyjádření a prý už mají převedenou více jak polovinu zákazníků, a teď je budou asi půl roku upravovat aby systém fungoval a pak převedou zbytek :-D
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 2. 2011 12:27

Mimochodem nevite nekdo, kdo mate tarif na miru, jestli pri zmene na balicky student na miru tam je nejaky zvyhodneni, jak tu nekdo ukazoval? Treba ten balicek sms nejaky mesice zdarma?
Mobil-man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka