Vodafone - tarif na míru - 0 Kč - lze?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 12. 2010 22:58

Lze si založit a mít u Vodafonu tarif na míru s měsíčním paušálem 0Kč? Na stránkách eshopu to tak založit šlo, šlo i vybrat tel číslo, ale mě by zajímalo jak se budou tvářit na to že z čísla nebudu vůbec volat, pouze přijímat hovory? Takže ročně bych u nich utratil 0 Kč, jde mi jen o to aby číslo bylo stále aktivní a šlo se na něho dovolat neomezeně dlouho.
Brzo se zastavím u Vodafonu v kamenné prodejně a zeptám se jich na to, jinak koupím předplacenku a kredit provlám, ale ten "tarfi" by byl lepší :D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 4. 12. 2010 23:01

Jednoduchá rada - prostudovat si podrobné obchodní podmínky, které se týkají TNM a také prostudovat téma TNM. :-)


http://www.vodafone.cz/web/pravni_podmi ... a_miru.htm



viewtopic.php?f=1&t=1103945
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 12. 2010 23:05

Proběhl jsem to jenom na rychlo, takže v tom nevidím žádný problém a aby se neřeklo, tak si pošlu na druhé číslo měsíčně 1 sms :mrgreen:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 4. 12. 2010 23:09

Pokud si myslíš, že je efektivní mít tarif za 0 a uhradit volací jistinu 500,-
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 12. 2010 23:13

Ta jistina mi je putna, radši dám 500Kč jistinu co mi za 3 měsíce vrátí (ideálně kdyby si to pak z ní odečítali), než pak řešit u předplacenky kdy mi končí platnost kreditu. Prostě z jistých důvodů potřebuji mít druhé číslo na kterém budu k zastižení když budu chtít (zapnu telefon). :-D
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků