Vodafone Zlepšujeme-nové systémy (FAQ+přehled změn)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 1. 2011 15:19

Mě to absolutně nepřekvapuje. Opravdu ani trochu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 17. 1. 2011 15:27

Tak moje číslo už pár dní převádějí. Zatím jsem dostal SMS že mám platit přez 700 korun. Dřív jsem platil 353 korun a telefon jsem prakticky nepoužíval, protože to je telefon kam mi volají hlavně zákazníci své objednávky. Nepoužívám ho tedy stejným spůsobem i teď a tak mne ta darda docela překvapuje. Do sámošky když se náhodou dokážu přihlásit, tak tam stejně nevidím nic kromě řečí o omezení jejího chodu a pak ještě částky k placení, která je zase těch mých běžných 353 korun. Je v tom hokej a dost se divím jak blbě ten přechod Vodafone dělá.
čurila plenkovič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ADIO45 17. 1. 2011 15:32

Je v tom strašný velký zmatek. Mám tarif Nabito 119 + Připojení na stálo 50% (tato nabídka je neomezeně platí za slevu - tenkrát lákavá nabídka od iPhone 3G) Přihlásil jsem na samoobsluhu a zjistil jsem v tom že mám omezenou akci Připojení na stálo do 6měsíců.

Že bych nabídka neomezeně končila? Zase vypadá na ten ceníky není všechno v pořádku jak bych měl být. Všechno skoro nepořádek. Bude hůř a ještě hůř ve specifickém trhu. Je to menší zlo než nic.
ADIO45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 17. 1. 2011 15:36

Technicky to je myslím totálně nezvládnutá akce. Ten přechod měl proběhnout na jiných serverech a na pozadí za současně běžícího starého systému. Až po odladění to měli spustit během nočního provozu z těch nových serverů na ostro. A ne takhle.
čurila plenkovič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotes 17. 1. 2011 15:39

Tak jsem si vygeneroval převaděcí kod jinemu oper. su zvědavý jak se zachovají jestli budou tak arogantní jak ten š...n co dnes odpoledne, tak už mě nepřemluví nikdo.Ještě to skusím večer až se vystřídají směny abych zase na toho dotyčného nenarazil a samozřejmě vše nahraju pro jistotu.
kotes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka.cz 17. 1. 2011 16:11

Tak změna v mé samošce - nyní už bych si mohla objednat zvýhodněný telefon, na který mám po dvou letech nárok, nicméně mi to u mnou požadovaného telefonu (LG Optimus One) ukazuje slevu jen 400 kč oproti běžné ceně. To je snad víc, než co mi to ukazovalo k Nabito 119. Nevíte, jak to objednat k tarifu, když mám minimální MMP 477?
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 1. 2011 16:35

radim píše:
Snekac píše:Ka.cz: Po převodu to trvá pár dní, než se to vše usadí.


Co by se mělo usazovat? Kolik set milionů ten nový systém stál, že to v samošce dělá takový neskutečný bordel? To snad měli mít odladěné a vychytané, než to spustili naostro, ne? Jestli nám nový systém zruší retenční nabídky a nebudou ochotni to ihned obnovit, definitivně u nich celá rodina končíme.


Radime, jestli je tvým cílem místo něčeho konstruktivního stále jen nadávat, tak můžeš na smetišti. To, že pár dní po převodu trvá, než se vše natáhne a nastaví je fakt. A také odpověď na dotaz. Pokud by velké systémy operátorů mohly fungovat lépe, asi by už to bylo.

-- 17. 1. 2011 16:37 --

kotes píše:Opravdu perfektní system před jeho aktivací jsem měl dohodnutý tarif 250 minut a 500 mb internet za 648 kč na pořád, ted mě to vše zrušili a dohoda nedohoda dali mě pouze 150 mb int. že pokud chci opět 500 mb musím si připlatit na něco přes 700 kč.


Předpokládám doufám správně, že jsi volal na *077, kde sis vše ověřil a že jsi případně podal reklamaci, která ti byla zamítnuta, že to tak tvrdíš.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotes 17. 1. 2011 17:27

Samozřejmě to bylo jako první věc kterou jsem udělal
kotes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 1. 2011 17:47

Doporučuji nicméně sledovat, zda tě opravdu omezí po 150 MB. A samozřejmě, pokud si tu akci měl a šlo o Promo Solo, pak ti musí zůstat.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotes 17. 1. 2011 18:01

No pro jistotu sem to reklamoval ještě i mailem takže uvidíme jak se s tim poperou na reklamačním a poslední trumf mám nahravku hovoru když mi to navrhovali takže se nechám překvapit pak dám vědět
kotes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endiiik 17. 1. 2011 18:09

meli byste si vzpomenout, respektive precist jak to bylo u kysliku kdyz nasazovali klaudii a ztratilo se jim nekolik tisic cisel a na aktivaci sluzby se cekalo i mesic ;-) je lepsi pockat par dni nez par tydnu az to vychytaji
endiiik
Junior

Odeslat příspěvekod miczk 17. 1. 2011 18:13

Mno já mám Internet v mobilu (akce za 89Kč) a v pohodě jsem projel 150Mb bez zmínky, ani SMS, natož snížení rychlosti. Dnes, jakmile jsem se dostal na hodnotu 375Mb přispěchala SMS, že jsem využil 75% dat. tarifu (100% - 500Mb) takže mají v tom bordel, každopádně já jej využívám ve svůj prospěch. Sice nefunguje samoobsluha, ale mám větší FUP za nižší cenu. Jen tak dále !!! Hlavně to neopravujte :lol:
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod ADIO45 17. 1. 2011 18:23

Stále jsem bohužel nechápal. Jestli už jednou zmíněno o zrušení neomezené akce 50% Připojení na stálo?
Používám dva roky Připojení na stálo se slevou 50% díky kvůli dřívější nabídkách iPhone 3G. Které mělo splněno podmínek dokavaď já tarif neodhlásím či nezruším tuto nabídku, zůstane beze změny. Jenže po příchodu nového systému. Se mi zdá trošku podezřelí že mám omezení do 16.7.2011.

Aby pravdu řekl že není navíc spočítané Nabito 119. Jako mám na mysli celkově 120 + 256,50 = 383KČ (zaokrouhleno). Na druhém SIMku mám jenom Odepiš! a Připojení na stálo celkem 537KČ a ukazuje jenom 0KČ.

Vypadá že ještě není hotové. Není to lepší počkat na několika dnů než se dají všechno do pořádku? Děkuji za vaši odpovědi a vaši zkušenosti.

Mám problémy se slovosledem. Omlouvám se mezitím. Díky
Přílohy
Nepojmenovaný 1.png
omezení nebo neomezený?
ADIO45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 1. 2011 19:08

Nechal bych jim cas na vyladeni, je pravda, ze to trochu dre, ale az bude system plne funkcni, tak pujde o nejlepsi samoobsluhu mezi operatory v CR.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 17. 1. 2011 19:27

Nechat jim čas. Ale co mám třeba já dělat s jasně blbým vyúčtováním ? Při stejném používání telefonu mám najednou dvojnásobnou fakturu.
čurila plenkovič
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků