Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hudba 5. 12. 2010 05:39

Příští týden mi končí smlouva na Neon L, kde mám 50 % slevu. Tak mi volali , že můžu dostat slevu, ale jen 30 %. Víc prý nedávají. To jsem odmítla a pak ještě 2 x volala na *11 se stejným výsledkem. Až po třetím hovoru mi operátorka na retenčním konečně dala tu 50 % slevu zase na dva roky. Ve smlouvě , co pošlou ale sleva uvedena nebude , pouze si nahráli můj souhlas s prodloužením smlouvy. Tak doufám, že to bude OK! :roll:
hudba
Junior

Odeslat příspěvekod klokan248 5. 12. 2010 07:02

Neboj,v pohodě.Já jsem měl to samé,akorát jsem dostal hned slevu 50%,nahráli souhlas,přišla smlouva a sleva je každý měsíc ve vyúčtování. ;-]
klokan248
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod booroo 5. 12. 2010 09:15

jámam to samý,ale nevíte jestli je ten nahranej souhlas už závaznej a už se nemůže couvnout nebo to platí až po podepsání tý smlouvy?
booroo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 12. 2010 09:49

Platí to hned, ale kdybys nevrátil smlouvu, do 2 měsíců ti to změní na Neon Basic bez slevy.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekc 13. 12. 2010 13:00

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak rychle je možnost u O2 získat lepší podmínky na tarif než standardní zveřejněný na internetu. Právě jsem si objednal Neon basic S, mám v plánu během prvních pár dní zavolat o 50% slevu s tím, že mi bejvalej operátor T-mobile nabídnul 50% slevu na jakejkoliv tarif, když se vrátím, je reálný, že dostanu u O2 slevu takhle rychle? Pokud nabídnou slevu zvýším si tarif a potom můžu po jaký době žádat ještě lepší podmínky? Můj cíl je dostat se tam kde je táta - za 300,- 500 volnejch minut bez závazku
radekc
Junior

Odeslat příspěvekod pawe 13. 12. 2010 19:37

radekc: Jdeš na to moc rychle a hlavně si nesmíš myslet,že na něco jako je retence máš nárok.To tě z toho zřejmě rychle vyvedou.I když s tím ,že ti volal minulý op jsem se nikdy nesetkal,ale zní to docela důvěryhodně. Rozhodně dej vědět,jak jsi dopadl.
Dnes jsem dostal zrovna na jedno číslo tu nabídku ke které se chceš dopracovat tj. za 300K 500min a 250sms.Jelikož jej u nás ale nikdo nepotřebuje,nebo máme lepší (300k3000min),tak to asi propadne na předplacenku... :pozor
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekc 13. 12. 2010 20:59

pawe: s tím, že by volal minulej operátor by to sice úplně pravda nebyla, ale třeba když jsem zařizoval od O2 těch 500 min za 300,- tak to proběhlo tak, že došlo k převodu čísla na vodafon na předplacenou kartu a po pár dnech sme číslo znova převedli k O2 - na prodejně vyřídili novej tarif a zavolali si o aktivaci slibovaný slevy. Když bylo číslo u vodafonu, tak jsem volal na operátora kvůli převodu čísla a hned se mě ptali čím si mě udrží a nabídli 50% slevu na tarif a 25% kreditu navíc.
radekc
Junior

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 17. 12. 2010 14:08

Ahoj chtěl bych se s Vámi podělit se svojí zkušeností s retenční nabídkou. Minulý rok jsem chtěl přejít se svým číslem od O2 k vodafonu, O2 mi nabídli tarif SMS + 1000 volných minut na rok, tak jsem to samozřejmě vzal. Po této zkušenosti jsem se rozhodl že zkusím stejnou fintu i manželčina čísla...tam mi nejprve nic nenabídli, až když už mělo být číslo přeneseno mi volali z retenčního a nabídli 500 min + Neon Basic SMS. S tím že už ale mezitím došlo k přenosu k vodafonu. tudíž došlo znovu k přenosu zpět do O2. Nyní mi u manželky skončila retence, tak jsem volal na *11 že mi skončila retence a že jsme se před rokem domluvili že si mám zavolat. Tak mě přepojili na retenční kde u manželky uplně bez problému prodloužili těch 500 min na další rok. Včera jsem zjistil že retence doběhla i u mě, tak jsem se stejnou hláškou volal a tam mi bylo řečeno že mi 1000 min už znovu dát nemohou a že mi nabízí tarif Neon L za 325 Kč ale s podpisem smlouvy na 2 roky. to jsem jim řekl že se musím rozmyslet a že zavolám znova. Večer mi to nedalo a zkusil jsem to znovu, na lince *11 mi nejdříve nabídli Neon M se smlouvou, to jsem operátorku přerušil a prohlásil že podepsat smlouvu je pro mě nepřípustné, tak mě přepojila na retenci kde mi paní okamžitě nabídla prodloužení původní retence, tedy 1000 min na rok... Z toho vyplívá....nepřijmout hned první nabídku a zkusit to znovu...proste to evidentně zkouší stejně jako vy... Tak přeju všem ať jsou stejně úspěšní jak já a ať končí hovory s retencí stejně spokojeni...
xxxmitschxxx
Junior

Odeslat příspěvekod booroo 21. 12. 2010 18:39

Snekac píše:Platí to hned, ale kdybys nevrátil smlouvu, do 2 měsíců ti to změní na Neon Basic bez slevy.

...kdyz ji teda nevratim ,tak nebudu vazanej,budu mit jen ten neon basic a budu moci od nich kdykolv odejit? díky
booroo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 21. 12. 2010 18:45

Ano, změní ti to na Basic ale za naprosto standardní podmínky. Nicméně tak by to podle pravidel mělo být, ale 100% bych se u O2 nespoléhal...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 27. 12. 2010 19:51

Jak se dozvim ,ze je retencni nabidka aktivni? Zadnou potvrzovaci sms neposlali - posilaji je?

Jinak firemni tarif-y, prechod na vdf VPN firma. Retencni nabidlo na kazde cislo 500 az 1000minut(podle utraty). Tak jsme zustali. Vyplati se to - v ramci O2 se vola zadarmo a mimo sit to bude v ramci volnych minut.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 28. 12. 2010 16:42

Ne,dozvíš se až z vyúčtování.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 28. 12. 2010 16:59

Tak rozesilaji sms, prisla pred 30 minutami :-) Trvalo jim to >24h.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_z_Depan 4. 1. 2011 14:23

Ahoj,

dostal jsem před dvěma měsící s O2 [:kůl:] na retenci 1000 volných minut / měsíc na rok. Když jsem si ještě postěžoval na internet, tak po chvilce přemlouvání i internet do mobilu (základní za 150Kč) na půl roku gratis. Prý jsem ještě nevyužil nějakou nabídku internetu na zkoušku, kterou měli nedávno, tak mi to může dát, jinak by to nedala.

Vyúčtování platím inkasem a tak jsem se k faktuře za listopad a polovinu prosince dostal až teď. Tam jsem zjistil, že minuty sice mám, ale internet tam mám normálně naúčtovaný. Volal jsem tedy na O2 linku, kde mě borec nechal asi 5 minut čekat (žádné přepojení na retenci) a řešil to. Pak mi řekl, že na retenci můžou dát vždycky pouze jednu nabídku najednou - buď internet nebo volání a že já tam mám to volání. Že mi to může jenom zrušit, ale za používaní od aktivace nabídky (listopad) až do zrušení zaplatím, i když mi bylo prezentováno, že to mám zdarma (určitě mají ještě ten retenční telefonát).

Dá se s tím něco udělat? Nebo jenom držet hubu a buď zrušit nebo používat dál a platit?
Pepan_z_Depan
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 1. 2011 02:17

me jednou rekla operatorka ze slevu na net nemaj, takze to musela bejt sleva na mesic, nebo si to popletla s nakou akci pro simky na Mobilni internet kdy kdysi meli tech 6 mesicu zdarma
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků