Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 11. 2010 21:23

ja bych argumentoval treba vdf student, tam mas ten net za pulku. tudle jsem si od nich chtel zmenit Individual na neon a chtel jsem net zadaco a ze prej nedavaj joudicove. tak jsem zustal u individualu ,kterej uz stejne nejde aktivovat.
na cool davaj budto pulku ceny, nebo jednou tolik minut. to mi taky jednou rekli na retencich.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepan_z_Depan 5. 11. 2010 21:48

A myslíš, že mi to dají i bez prodloužení smlouvy (s nechanou výhodou sms zdarma)? Argumentace je k tomuhle jasná: VF mají tarify bez smlouvy a ještě můžu využít tarifní prázdniny, když pojedu na léto do zahraničí (nastavit 0 Kč na vše).
Pepan_z_Depan
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 11. 2010 22:01

no to netusim , bez smlouvy davaj jinej tarif co jsem pochytil tak to je nakej na smsky neon sms za 300 Kc a k tomu volny minuty. ale ten davaj asi jen premium zakaznikum co maj faktury od 1000 Kc vejs.
jasny je ze kazdyho maj spocitanyho jakej jim prinasi zisk a podle toho mu neco nabidnou na udrzeni. volani do vlastni site maj zadaco. jestli jim generujes zisk treba na roamingu tak je tu prostor je k necemu takovymu tlacit - smlouva bez zavazku
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1alenka1 8. 11. 2010 15:45

Snekac píše:Pokud budeš chtít dát výpověď, přepojí tě na retenční vždy. Jak tam pořídíš už je věc jiná.


Pořídila jsem výborně, řekla bych :mrgreen: Nejdřív mi paní na retenčním nabídla ADSL internet za 520 Kč + 80 volnejch minut, tak jsem poděkovala a řekla, že o toto zájem nemám, že mi bohatě stačej volný minuty, který mám v rámci paušálu. Tak prej když jsem dlouholetej zákazník (ADSL mám rok :D ) tak se zkusí podívat, jestli by mi nemohli udělit výjimku (argumentovala jsem tím, že nabízejí 16 Mb/s za 400 Kč a já platim za poloviční rychlost 600 Kč). A naštěstí mi výjimku udělit mohli - takže sice rychlost 8 Mb/s mi zůstala (což mi nevadí, protože mi to bohatě stačí), ale cena klesla na 400 Kč měsíčně. Jsem naprosto spokojená.

To audiobullys: Mě na retenčním tvrdila, že na kůl mi nemůže dát slevu, protože už tam sleva je (to jsem nějak nepobrala, že prej normálně stojí 300 Kč a my mladí ho máme se slevou za 250 Kč) a že prej u kůlu mi může jenom přidat dalších 60 minut do všech sítí.
1alenka1
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 11. 2010 17:45

no co jsem pochytil tak za stejnou cenu jednou tolik minut u coolu, nebo driv davali slevu 50 procent, kolik davaj ted netusim ,jestli jen 30 pr. jako na ostatni neony treba, nevim.

jinak jsem presel ze staryho Individualu za 180 Kc s volanim zdarma na jedno cislo a internetem v mobilu s fup 150 Mb na
neon basic sms : 250 sms do vsech siti k tomu 1000 min mesicne do vsech siti za 300 Kc a k tomu jsem si vzal internet v mobilu s fup 500 MB za 300 Kc.
mam to na rok.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pawe 8. 11. 2010 19:17

Dnes jsem asi kápl na dobrého operátora na retenčním.Jen jsem se chtěl zeptat kdy nám končí Neon L za 50% a nakonec jsem odcházel za 300Kč s 250SMS a 3000minut měsíčně do všech sítí.Ještě mi řekl,že minuty se převádí a nadále jsem bez závazku!! Tak takový tarif nemám ani já u vf. :tleskani
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Toyotak 8. 11. 2010 19:28

Asi si zítra pořídím O2kartu a zkusím to u nich taky.Nevěřím že mi to nedají taky.
Toyotak
Junior

Odeslat příspěvekod booroo 9. 11. 2010 22:44

to me zase volala slecna z O2 sama, že mi konci 50%sleva na neon S a když si to prodloužím tak už dostanu slevu už jen 30% >:-( ,tak jsem kouknul k vodafonu a tam mi to vyjde levnejc i bez slevy a ještě se po 1. minutě učtuje po sekundach,asi papa O2....
booroo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 11. 2010 22:38

Až dáš přenos, oni povolej neboj....
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod joker5 16. 11. 2010 18:20

Ahoj, vím, že tady je diskuze o levnějším volání, ale chtěl bych se zeptat, zda je jde ukecat i na levnější mobilní Internet pokud jim budu říkát, že to chci zrušit nějakou stávající službu? Mají snahu? Dík.
joker5
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 11. 2010 00:06

clovece net jsem zkousel nekolikrat a rekli mi ze na net slevu nemaj . nevim jak je to mozny ,kdyz vdf v systemech tu slevu ma treba na 50 procent ci na 100 procent treba na mesic dva, ale u O2 nic. akorat tak promo na mesic jsem vzdycky mel na zacatku sim karty, ale jinak nic.

a to jsem treba argumentoval u simky s tarifem bez smlouvy ze si vemu neon se smlouvou na 2 roky ale ze u vdf me to vyjde levnejc jelikoz tam davaj net zadarmo (tenkrat ho davali treba na 4 mesice zdarma, nebo i na pul roku). a vzdycky rekli ze slevu na net nemaj bohuzel, na tarif ze daj 50 procent a tim to konci.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod d.d.t33 17. 11. 2010 16:10

ja mam od vodafone jeste pul roku uplne gratis internet v mobilu takze celkem na rok :shock:
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod pawe 18. 11. 2010 17:17

Dnes mi operátorka na retenčním nabídla slevu 30% na NeonL,když neodejdu se Zerem do vf. Byl to sice jen pokus,ale na zeru utratím max 300Kč za měsíc a to je pochopitelně moc nezajímá.Tak číslo buď zruším(mám cca.8),nebo vf.divoká karta. Každý den holt není posvícení... :pozor
PS: nemáte někdo zkušenosti s retenčními nabídkami na zero?
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sybelius4 18. 11. 2010 18:05

Já to zkoušel na ně se zrušením čísla ( které taky zrušit chci ), zavolal na infolinku a kódem který mi z O2 poslali a nic. Je to sice teprve málo dní, ale nevěřím že něco nabídnou ( měl jsem jen jako záložní sim).
Naposledy upravil Fíla dne 18. 11. 2010 20:54, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
Sybelius4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arkos 28. 11. 2010 11:38

Tento týden mně skončila dvouletá smlouva, takže jsem zavolal operátorovi a rovnou jsem požádal o přepojení na retenční oddělení. Operátorka moc ochotná nebyla, ale že pokud chci přepojit tak samozřejmě že ano. Na retenčním jsem narazil na příjemnou mladou holčinu, která mně poděkovala, že jsem se ozval a začalo vyjednávání. Vzhledem k tomu, že chci koupit Iphona4, zeptal jsem se jestli je na něj možná sleva. Řekla, že to zjistí a za 3 minuty po té mně nabídla buď slevu na Iphona 2 tisíce nebo 1000 minut na rok do všech sítí. Vzal jsem ty minuty, kdy mně ještě řekla, že když po roce znovu zavolám, tak tam bude další nabídka. Takže jsem si následně svůj původní tarif za 450,-Kč změnil na tarif za 300,-Kč a nyní mám 250 sms a 1000 minut volání do všech sítí.
Arkos
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků