Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2010 06:50

Zdravím uživatele,
podělím se o zkušenost s retenční nabídkou Telefoniky O2. V rodině má můj otec 2 SIM karty. Jednu na tarif NEON S, kde jsem již dříve vyjednal 30% slevu tj. za 210 Kč měsíčně (dříve 300 Kč) s úvazkem na 2 roky.

Druhá simkarta byla vedena na tarif Zero bez závazku. S požadavek na zrušení tarifu jsme byli přepojeni na retenční oddělení, kde nám nabídli tarif, který se dle pracovníka oddělení, ale i mě neodmítá. Šlo o speciální tarif bez závazku na dobu jednoho roku.
Za měsíšní poplatek 216 Kč obsahuje 150 SMS a neuvěřitelných 1 000 volných minut měsíčně do všech sítí.
Toto prostě nejde odmítnout. Dle operátora je běžná cena tarifu cca. 2 100 Kč a nám to dal za 216 Kč. U operátora jsme asi 6 měsíců. Samozřejmostí je vždy včas zaplacená faktura.

Máte někdo podobnou zkušenost?
anonymni

Odeslat příspěvekod paolous 26. 10. 2010 11:42

Ano, tarif za 650Kc a k nemu dali 5000 volnych minut kazdy mesic do vsech siti... :oboze parada
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod suresd 28. 10. 2010 10:15

Potreboval bych poradit od nekoho znaleho. Rusil sem tarif O2 kul stim, ze zrusim i cislo. V unoru sem z retencniho dostal abych neodesel navic k tarifu 60minut navic. V zari mi bezela vypovedni lhuta, ve ktere sem si zruseni cisla rozmyslel a zavolal sem na retencni at zrusi obednavku na zruseni cisla a nastavi tam tarif O2 Zero. Nechavam si cislo na dobijeni kreditu. Smlouva mi skoncila 26.8 a od te doby cislo nepouzivam,ale vcera sem zjistil ve fakture ze tam mam porad tech 60volnych minut z toho retencniho i po zmene na tarif zero a dokonce mi prevedly 114min. z minule obdobi. Nevim jestli toho mam vyuzit a volat zdarma, ale mam obavy aby to operator nezjistil a douctoval mne zpetne. Volat tam nechcu,aby mito zrusily ty volne minuty to ne:) ale zeby si toho nevsimly zemi ponechaly ty minuty z retencniho?
suresd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 10. 2010 12:51

Je to možné, nicméně že by retenční nabídku doúčtovali, to si neumím v praxi představit.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike-kt 31. 10. 2010 13:39

Lidi poradte. pritelkyne ma tarif o2 kul. Do utery ma podepsat smlouvu. Volal jsem ted na o2 linku ze jsem dostali lepsi nabidku od VF. Rikal jsem ze nam nabidli 2x tolik minut (120minut) a tisicovku slevu na dotovanej telefon. Pani mi rekla ze mi nemuze nic nabidnout jedine nejakej vyssi tarif neon. Jak mam teda postupovat, abych dostal alespon neco navic? je u nich uz 4 roky a ted poledni dobou ma faktru tak za 600-900 Kc. Mam nějake to pridani minut resit az na prodejne pri podpisu smlouvy nebo radsi pres telefon a nejakou retencni linku?
Díky za rady.
mike-kt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 10. 2010 13:46

Nabídku získáš jedině tehdy, kdy skutečně podáš výpověď a budeš hovořit s retenčním odd. Nikdo jiný ti nic nabídnout nemůže.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike-kt 31. 10. 2010 13:50

Ok takze jen reknu ze chci odejit ani nemusim mit nejakej to cislo pro odchod treba k VF? dik za radu
mike-kt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 10. 2010 18:45

Měl bys ho mít, každopádně stačí říct že úplně rušíš číslo, beztak ke zrušení nemůže dojít dříve, než jim zpětně nahlásíš rušící kód, který ti pošlou.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike-kt 1. 11. 2010 10:40

No tak jsem rekl, ze chci odejit k jinymu operatoru a jenom rekli ze si mam sehnat ten kod a konec. zadny prepojeni ani nabidka :/ Je tam problem ze zitra se musi podepsat nova smlouva. DO ty doby asi ani nezavolaji s nejakou nabidkou co? Takze asi mam smulu
Naposledy upravil mike-kt dne 1. 11. 2010 10:53, celkově upraveno 1
mike-kt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 11. 2010 10:46

Jistě, však píšu říct že chceš úplně zrušit číslo. Když řekneš chci přejít jinam tak tě nemají důvod přepojovat, když nemáš kód.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1alenka1 3. 11. 2010 20:33

Před měsícem jsem dostala retenční nabídku na ADSL internet, nechali mi ho za 600 Kč měsíčně (mám 8 Mb/s). Ale teď koukám na stránky o2 a nabízejí 16 Mb/s za 400 Kč! Myslíte, že mám nějakou naději, že by mě přepojili na retenční oddělení i přesto, že retenci už mám? A hlavně, jestli by mi nabídli nějakou zajímavější cenu než 600 Kč? Přiznám se, že se mi nelíbí platit za poloviční rychlost o 200 Kč více :hm
1alenka1
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 11. 2010 20:57

Pokud budeš chtít dát výpověď, přepojí tě na retenční vždy. Jak tam pořídíš už je věc jiná.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 11. 2010 19:35

mel jsem adsl za 320 do zari pak uz jen 500 pres retence a v ut jsem si vydupal zmenu z 8mbs na 16mbs za 400kc na retencich.pojede to stejne max 10mbs rikala pani operatorka
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod czilczo 5. 11. 2010 08:31

tak se mi vcera podarilo zrusit pevnou linku a ziskat jen internet za 400,-.
Pan byl vstricny, slusny, se spoustou argumentu. Ja mel ale v zaloze taky par argumentu, tak mi to prislo jako ping-pong :)
nakonec jsou obe strany spokojene. Za tech 25 minut hovoru to stalo za to.

Nynejsi stav - pevna (300 minut) + internet za 620,-
od 1.1.2011 - pouze internet za 400,- (bez zavazku)
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_z_Depan 5. 11. 2010 19:14

Ahoj,

jsem u O2 dva roky s tarifem O2 [kůl], účty mám kolem 500 Kč, v zahraničí mi to ale několikrát vyšplhalo až na 1500 Kč. Skončila mi smlouva a na prodejně mi řekli, že si jí musím prodloužit zase na dva roky, aby mi nesebrali výhodu neomezených SMS zdarma do O2.
Uvažuju přejít k T-Mobile na BavSe - 50 volných minut všude a 100sms všude za 228 Kč a hlavně účtování po první minutě po vteřinách.
Kam se na retenčním můžu s výhodami O2 dostat? Vzhledem k účtování po minutách, mě pouze +60 minut navíc pouze na jeden rok, ale s nutností se upsat na dva roky, nijak nevytrhne.

Ideálně 60 minut navíc do všech sítí na rok, bez upsání se na smlouvu, nechají mi SMS do O2 zdarma a aspoň o 20% snížení měsíční splátky (to teď nabízejí novým zákazníkům) nebo nějaké SMS jinam zdarma nebo základní internet do mobilu zdarma.

Pro ukecání slevy mám žádat o zrušení čísla (i když ho chci převést)? Musím jim to teda potom ještě potvrdit, když si ho nakonec nechci převést?

Díky za rady ;)
Pepan_z_Depan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků