Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stepik1 7. 3. 2013 11:21

Požádejte natvrdo o výpověď. Do 5 pracovních dní vám přijde dopis s kódem, se kterým musíte znovu zavolat na infolinku. V tomto případě už by vám to měli prodloužit. Pokud ne, tak ADSL převést jinam.

petryk píše:Tak jsem letos neuspěl: Kždý rok v březnu mi končí nějaká sleva na Internet Optimal a O2TV Zábava. Tak jsem opět zavolal na infolinku, že mi končí sleva a že chci přepnou na Internet Start a O2TV Start, potože standardní cena víc jak 1200 Kč měsíčně. Obvykle potom následovalo přepnutí na retenční oddělení a prodloužení slevy. Tenhle "taneček" již několik let fungoval. Teď jsem tam zavolal, milá slečna mi sdělila, že u Internetu Optimal mám aktuální cenu 757 Kč/měs, ale u O2TV mi akce končí až na konci března. Tak jestli chci přepnout na variantu Start obojí nebo jenom ten internet. Tak "lehce opařen" jsem sdělil, že zatím přepneme ten tarif internetu, ona potvrdila, že zadá do systému a já budu platit 404 Kč/měs bez závazku internet o rychlosti 2 Mbit/s. Do 24 hod mi přijde potvrzení emailem. Jo a nabídla mi mobilní internet za zvýhodněnou cenu, což jsem odmítl. Takže musím uznat, že O2 se mnou pro tentokrát pěkně v*j*b*l...
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 7. 3. 2013 21:48

Vypršela mi smlouva tak jsem volal na retenční odd.Měl jsem neon L ( 300 min) + net,platil jsem cca kolem 1.000,-kč.Číslo 602 od roku 98.Nabídli mi chytrý neon L ( 180 min + net ) za 550,-kč.Rád bych ještě slevu,ale nedaří se.Tvrdí že více už slevnit nelze.Má cenu opakovat volání na retenční a snažit se tlačit cenu dolů?
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencis.H 7. 3. 2013 22:25

Určitě to cenu má :-) operátorka na kterou se dovoláte je asi nejdůležitější část nějaké rozumné retenční nabídky :-) já osobně jsem volal 3x - jednou mi nabídli 60 minut navíc do konce úvazku, jednou nic a nakonec 360 minut, neomezené sms a 1 GB internetu za 550 :)
Vencis.H
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czilczo 8. 3. 2013 12:24

já prodloužil Int.Optimal.
Z původních 400,- je nyní 444,-, prý to níž už nejde. Premium nabízeli za 555,-. Voláno celkem 3x - nejdrřív 493,-... poté 530,-... nakonec 444,-
LG L90

Není důležité zvítězit, ale mít alespoň o bod více, než soupeř.
czilczo
Junior

Odeslat příspěvekod Shanghai-Kid 8. 3. 2013 16:13

Zdravím, tak sem 2x volal operátorkám, kvůli mému plánovanému přechodu ke konkurenci.

Ve středu mi bylo nabídnuto:

180 min
600 sms
1Gb inet
volání+sms do O2 gratis

(V podstatě se jedná o tarif NEON L + navíc 600 sms)

CENA: 550,- včetně DPH. Nutno upsat se na 2 roky.

A dnes (pátek) slečny nabídly:

400 min
500 sms
150 Mb inet
volání+sms do O2 gratis

CENA: 500,- BEZ SMLOUVY.

Dnešní nabídka bez úvazku už je opravdu zajímavá, ale já požaduji převážně SMS. Slečna zkoušela různě kombinovat, ale na mnou požadovaných 800 sms jsme se bohužel nedostali. Toliko volných minut neupotřebím, a volání + sms v síti O2 je pro mne také téměř k ničemu, mé okolí má převážně Vodafone a T-mobile. Chce to opravdu volat a zkoušet. Hodně štěstí všem v jejich vyjednávání.
Shanghai-Kid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 8. 3. 2013 19:26

Take me byla nabidnuta ta prvni varianta s 600 sms. Potreboval jsem data a sms, upsal jsem se na 2 roky. Vetsinou volam na O2. 180 do cizich siti me staci. Stejne to s novym operatorem zatim nevypada dobre. Omluvte diakritiku. Pisu z tabletu.

Shanghai-Kid píše:Zdravím, tak sem 2x volal operátorkám, kvůli mému plánovanému přechodu ke konkurenci.

Ve středu mi bylo nabídnuto:

180 min
600 sms
1Gb inet
volání+sms do O2 gratis

(V podstatě se jedná o tarif NEON L + navíc 600 sms)

CENA: 550,- včetně DPH. Nutno upsat se na 2 roky.

A dnes (pátek) slečny nabídly:

400 min
500 sms
150 Mb inet
volání+sms do O2 gratis

CENA: 500,- BEZ SMLOUVY.

Dnešní nabídka bez úvazku už je opravdu zajímavá, ale já požaduji převážně SMS. Slečna zkoušela různě kombinovat, ale na mnou požadovaných 800 sms jsme se bohužel nedostali. Toliko volných minut neupotřebím, a volání + sms v síti O2 je pro mne také téměř k ničemu, mé okolí má převážně Vodafone a T-mobile. Chce to opravdu volat a zkoušet. Hodně štěstí všem v jejich vyjednávání.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 3. 2013 12:01

Co dělám špatně, když i z tabletu (stejně tak z telefonu a PDAčka s WM) píšu s diakritikou :hm ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 9. 3. 2013 13:05

kdyz nekdo potrebuje odesilat 800 sms tak pouzivej internet ktery stejne mas ja pouzivam oskarka proc platit sms...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 9. 3. 2013 14:40

Ale z oskárka psat do Tmobile a O2 je marné. leda do Vodafounu.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dolík 9. 3. 2013 19:50

Není to marné já mám operátora Vodouše a v poho posílám do všech sítí... jen jsi omezen třeba počtem znaků nebo opsáním kodu, ale když je na to čas tak to neřeším a když nemám čas tak píši přes opa, mám pár sms zdarma...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejsimek 11. 3. 2013 06:03

ondrejsimek píše:Dneska mi po 10 minutách nakonec přišoupli na půl roku IVM se 150MB k mýmu Business 30 (+200min).. takže za 230 Kč, 230 minut a IVM, bez závazku.. Ale mám u nich 4 čísla..

Takže jak jsem psal, že mi pak řekli, že to není kompatibilní - nakonec to nejspíš kompatibilní tak nějak je :-) .. Internet mi totiž dva dny před zúčtováním aktivovali - dneska mi přišla faktura a mám tam net za plnou cenu, ale taky přibyla kreditová sleva 150,-. Takže jsem vlastně minulej měsíc ještě ušetřil, mám započítaný dva dny netu a slevu za 30 dní ;-) .. Jen nevim, na jak dlouho to je, předpokládám, že to bude na ten půlrok. Takže když se chce, tak nejspíš všechno jde, a ani ten závazek není třeba.
ondrejsimek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ywann 11. 3. 2013 17:32

Tak jsem dnes opět po roce volal na retenční oddělení.
Dva roky po sobě jsem měl 1000 minut měsíčně navíc k tarifu Pohoda!!
Teď pani nedala víc než 400 minut. I tak si myslím, že je to pěkná nabídka....tak jsem zase kejvnula a zůstávám u O2.
Ywann
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_Ka 11. 3. 2013 18:39

Tak jsem opět volal na retenční odd., potřetí a opět bez úspěchu. Chytrý Neon L mi nabízí stále za 550,-kč, minuty nepřidají,slevnit nemohou.Nebo starý Neon L+ (450 min )za 1/2 ceny + net 500MB za 675,-
Jirka_Ka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 11. 3. 2013 19:27

zkus zavolat zitra, treba narazis na lepsiho opa.
36°
Dj Smolíček
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lúcia Andrľová 11. 3. 2013 20:42

volání v síti: 0,00 Kč/za minutu (30+30)
volání mimo síť pevná: - špička po-pá: 8-19 hod. 0,59 Kč /za minutu, - mimo špičku po-pá: 19-8 hod., so-ne, sv: 0-24 hod. 0,39 Kč/za minutu (30+30), mobil: - pořád 0,79 Kč/za minutu, SMS 0,39 Kč/za zprávu

tarify:
T133 133,00 Kč/za měsíc
T188 188,00 Kč/za měsíc + 70 volných minut
T222 222,00 Kč/za měsíc + 100 volných minut

bez smlouvy, vše na předplacené kartě, platnost kreditu od posledního dobití 3 měsíce. Platnost karty 12 měsíců. Není potřeba dobíjet, ale číslo bude funkční jen pro příjem hovorů a na linku tísňového volání.

Brzy bude funkční služba sponzor a karta bez paušálu.
Lúcia Andrľová
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků