Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 7. 8. 2012 08:54

100 minut do všech sítí jako „základní neon“? To je u nás (bohužel) tak vyšší střední třída, TOLIK volných minut. Na http://o2.adsl.cz/o2-internet-adsl.html mi nabízeli net za 300 + k tomu za dalších 120 Kč buď 100 minut na pevnou nebo 60 minut na mobily (ovšem účtování 60+60, což nabídku dost degraduje). Pokud si k tomu vezmeš Neon, tak si myslím, že se domluvíte. Hlavně hned všechno neodkejvat, ale dělat drahoty, ať se trochu snaží.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekc 8. 8. 2012 07:07

Dobrý den, chci se zeptat čím argumentovat při vyjednávání nové retenční nabídky? Měsíční útrata mezi 500-600,- momentálně mám 200 volných minut navíc, které mi končí a když budu žádat o prodloužení volných minut, tak bych rovnou chtěl pohrozit lepší nabídkou, ale zase aby byla skutečně reálná (např. volání přes zaměstnavatele...)
radekc
Junior

Odeslat příspěvekod hawkey1234 9. 8. 2012 11:12

Díky za reakce, no 100 minut ani není nic extra, známej byl schopnej ujednat za pakatel mnohem víc, akorát jde o to na jakého operátora narazíte, některej nabízí hory doly, jinej se nehne přes základní nabídku ani o píd..
hawkey1234
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 8. 2012 13:22

radekc - asi pratele 900 za 450 Kc, kredit na skoro 200 min ale navic na 5 cisel volani a sms zdarma
http://www.srovnanitarifu.cz/tmobile-ta ... atele-900/
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 8. 2012 10:01

Volání za 4,90Kč je tedy pěkná zlodějina, když to přepočtu na tu jejich imaginární slevu na polovic, tak volání za 2,45Kč a ještě s minutovou tarifikací je taky pěknej hnus. Za tyhle peníze nevolám už 10 let....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonulik 11. 8. 2012 11:33

Nebudu zakládat zbytečně nové téma a zeptám se rovnou tady. Když budu u O2 žadonit o retenci, Sony Xperia P stojí v plné ceně 9,2K, při plnění 250 Kč,- nějakých 6,5K, když budu smlouvat, může to jít i pod 5K? Díky :-)
Naposledy upravil Fíla dne 11. 8. 2012 11:36, celkově upraveno 1
Důvod: z diskuze o TM přesunuto do tématu o O2
Tonulik
Junior

Odeslat příspěvekod .357 11. 8. 2012 12:17

S vyšším plněním určitě... :)
.357
Junior

Odeslat příspěvekod Tonulik 11. 8. 2012 12:31

Jinak ne jo? Oni na retenčním neposkytují slevu na telefon? ;-)
Tonulik
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 8. 2012 16:21

No tak jim zavolej, jak máme vědět, jakou cenu ti nabídnou (pokud vůbec budou smlouvat), copak tohle je věštecké fórum?
:roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kewell 11. 8. 2012 17:24

Taky by mě to docela zajímalo, když s O2 prodloužím smlouvu o 2 roky, dostanu na retenci hodně dobrou nabídku, je tam možnost z nich dostat telefon za zvýhodněnou cenu? Tím myslím ceníkovou cenu telefon při minimálním plnění.
Kewell
Junior

Odeslat příspěvekod Kewell 11. 8. 2012 17:42

Včera jsem tam volal a dostal jsem docela slušnou nabídku v podobě 50% z tafiru + nějaké minuty navíc, chtěl bych k tomu ještě smsky což doufám ještě vyjednám příští týden a asi to vezmu.
Ale zajímá jestli je k tomu ještě možnost získat telefon za zvýhodněnou?

JInak u O2 přes 10 let, utráty docela slušný, za poslední dobu kolem 1300kč měsícně. Každopádně mě docela sere že mi teď nabízej něci pod 500kč za to jsem platit jak debil 12 - 13 stovek měsíčně.
Kewell
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 8. 2012 22:31

Co je na tom divného, když někdo podepíše smlouvu na 2 roky s imaginární slevou na telefon a předraženým voláním, tak si má prvně koupit kalkulačku a naučit se počítat....a operátor prostě ví, že tě 2 roky může dřít co to jde....
A to jestli ti ještě dají zvýhodněný telefon - tak na to ti tu odpověděl jak seter tak Fíla, věstecké propriety nám zabavil administrátor, takže smůla.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lol7 11. 8. 2012 23:37

Kewell píše:Včera jsem tam volal a dostal jsem docela slušnou nabídku v podobě 50% z tafiru + nějaké minuty navíc, chtěl bych k tomu ještě smsky což doufám ještě vyjednám příští týden a asi to vezmu.
Ale zajímá jestli je k tomu ještě možnost získat telefon za zvýhodněnou?

JInak u O2 přes 10 let, utráty docela slušný, za poslední dobu kolem 1300kč měsícně. Každopádně mě docela sere že mi teď nabízej něci pod 500kč za to jsem platit jak debil 12 - 13 stovek měsíčně.

Zvyhodneny telefon ti pravdepodobne nedaji, to je spis praktika Tmobile.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 12. 8. 2012 11:25

Nedávno jsem podepsal s 02 smlouvu na další dva roky,nebral jsem si telefon,jen minuty navíc, .Je možné přejít k jinému operátorovi?
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod .357 12. 8. 2012 11:49

Nic není nemožné! Stačí zaplatit smluvní pokutu, zbývající počet měsíců x 150 Kč.
.357
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka