Retenční nabídky O2

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod morki 11. 11. 2019 12:51

A co ti za tech 350 kc dali?
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRDRpepe 11. 11. 2019 17:59

Ondrej1 píše:Uvažuji pro manželku přechod z předplacenky O2 na O2 tarif, konkrétně Free+ Modrý. Ceníková cena se závazkem je OK, ale přece jen, dá se nějak jednoduše srazit (na prodejně, přes internet), postup přes ČVOP mi asi neprojde.

Úplně v pohodě ti to projde.
Vezmi ten tarif telefonicky, doklady atd. přes kurýra, a třeba po sedmi dnech jim zavolej, že chceš odstoupit od smlouvy do 14 dní (smlouva uzavřená distančně), protože ti nevyhovuje cena a rozmyslel sis to.
A jdeš rovnou na retence.
DRDRpepe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prosieben2 21. 11. 2019 11:42

Jen pro info. Teď jsem zrušil u O2 pevný internet 20 Mb/s za 500 a dva historické tarify za 200. Dohromady jsme platili 900 Kč. Jediná jejich nabídka byla 1400 za dva neomezené tarify s 2GB a internet. Bez TV. Nabídka nic moc.
prosieben2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 27. 11. 2019 12:37

Já uz tomu nerozumím. U O2 jsme zařídili tarif O2 Spolu. Cenově to vyšlo na 2 449 Kč. Tři simky (14 GB, 14 GB, 14 GB), O2 TV bronz a O2 Internet na doma. Cena od nich je dokonce 2 249 Kč a teď přišlo vyúčtování na 2 949 Kč. Jsem zvědavý, co nám na to řeknou. Nevím, za co je tam těch 500 Kč navíc.
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 11. 2019 12:42

Tak si otvorte faktúru. Obvykle účtujú 99Kc za aktivaciu, doručenie, 399 je doručenie technikom. Modem alebo antena sa da platit na splatky 49 alebo 99 mesacne.
Ak ste objednavali telefonicky, disponujeme nahravkou, a o poplatkoch Vás neinformovali, odporúčam reklamáciu.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 27. 11. 2019 13:04

Kdepak. My jsme už internet i TV měli dávno od O2. Pouze jsme měnili tarif, protože za těch 2 449 Kč to bylo pro nás výhodnější a navíc více dát ke každé SIMce. Potvrzení v emailu od O2 navíc cenu dalo na 2 249 Kč a dnes vyúčtování na 2 949 Kč. Dám pak vědět, jak se to vyřešilo.
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 11. 2019 13:10

Tak sorry :-/
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 2. 12. 2019 21:05

Tak jsem, mírně řečeno, pěkně naštvaný. Zařídili jsme si na pobočce O2 tarif O2 Spolu pro 3. Cena byla stanovena na 2 299 Kc (potvrzení nám přišlo i e-mailem). Přišla platba na 2 923 Kč. Zašli jsme tedy do O2 a tam nám to nedokázali vysvětlit a zavolali do Prahy na ústřednu, se kterou jsme to telefonicky řešili na pobočce. Nakonec nám řekli, že tarif je za cenu 2 900 Kč. Okamžitě jsme chtěli odstoupit, ale to bohužel jde pouze za cenu, že zaplatíme 2000 Kč navíc za vajíčko, které jsme dostali jako DÁREK za 1 Kč. Navíc nám řekli, že jedno číslo je s jiným tarifem, na který jále závazek 2 roky a opět by se musela zaplatit čas celkové částky za ty 2 roky. Přestože nám minule na pobočce řekli, že tarif můžeme kdykoli změnit zdarma! Omluvili se s tím, že to bohužel jinak nejde udelat. Absolutně nevím, co máme teď dělat... :(
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 12. 2019 21:35

Stížnost na ČTÚ.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 2. 12. 2019 21:43

No to je u o2 fakt běžný, my to takhle taky měli a pěkně nás odrbali, nakonec jsem musel kvůli odchodu doplatit vše do konce úvazku. Ale co tomu předcházelo, přestěhovali jsme se a nahlásil novou adresu, ihned, ale oni skoro půlrok posílali korespondenci na adresu starou, hrůza, přišli jsme na to náhodou a když jsme na ně uhodil, oni říkají, že mají novou adresu nahlasenou, ale proč to posílali na starou, to nevěděli. Možná u jiných operátorů je taky zmatek, ale u o2 to bylo příšerný...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 12. 2019 21:46

Zaujímavé.
Vo všeobecnosti máte možnosť podať podnet na CTU. Stojí to 100Kc za správny poplatok. Pred tým však treba podať u O2 reklamáciu, najlepšie písomne a počkať na vyjadrenie, alebo 30dni. To, že sa s niekým bavíte na predajni, nie je ešte reklamácia...

Celé to vyzerá ako spleť kecov, pretože O2 spolu sa dá kedykoľvek "rozbit" na pôvodne služby, resp.jednotlive služby.

Ake vajíčko ste za 1Kc dostali, neviem, ale tam by som sa domáhal jeho vrátenia.

U nás bol problém, že som objednal o2 spolu a namiesto toho aktivovali jednotlive služby. Z toho sa mi zdá, že Vám neaktovovali o2 spolu pre troch, ale napr.len pre dvoch a jednu službu nechali pôvodnú. Čo Vám ukazuje moje.o2.cz?

Okrem reklamácie im pošlite aj sťažnosť a v nej trvajte, aby Vám aktivovali, čo ste si objednali.

V nasom pripade to pomohlo a pár dni po poslaní sťažnosti (podpísanú nascanovat a poslať im napr.cez chat) sa nám ozvali a všetko napravili

Jednooký je medzi slepými kráľom -> verte, že TM a VF sú ešte horší.
Napr.VF najma cudzincom schválne nastavuje nespravne adresy na dorucenie faktury, na poslednú faktúru spravidla neupozorni SMS, potom príde už na tu správnu adresu list od vymahacov... V ňom je vyčíslené dlh, ktorý ale neobsahuje jeden poplatok, takže aj keď ho chudák zaplatí, o pár mesiacov sa to opakuje. ;-)
O TM si môžete prečítať na fóre, hľadajte moje príspevky.

Určite dajte vedieť, ako ste dopadli. Držím palce
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 2. 12. 2019 22:06

Děkuji za rady a zkušenosti. Vajíčko je ta krabička, do které date simku a můžete to používat jako WiFi modem. Problém však je, že nám nikdo neřekl, že to není jen dárek za 1 Kč, ale je to k jedné z těch SIM karet, ke které byl zcela jiný tarif. Nikdo nám nesdělil, že se jedná o SIM s jiným tarifem. Jsem idiot, že jsem si ty smlouvy pořádně nepřečetl hned u nich na pobočce, ale ten pán byl fakt milý a řekl mi jaké služby máme a kolik to bude stát, tak jsem mu věřil. Nakonec zjistim, že jedna SIM z toho O2 spolu je vlastně se samostatným tarifem a vyúčtování bude vyšší o více než 650 Kč. Fakt jsem si dnes myslel, že jim to tam vymlátím. A když mi navíc sdělili, že je to mrzí, že tam někdo něco pozměnil, tak mi řekli, že se to ale změnit již nedá, leda, že zaplatime 2000 za to vajíčko jako dárek a poté zbytek částky za tarif k té jedné SIM karte. Myslel jsem, že zesilim. Mrknu na tu reklamaci a dám vedet, jak to dopadlo. Děkuji vám ještě jednou, pánové! :)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod studenak 25. 12. 2019 17:39

Mám u O2 internet a chtěl bych k nim přejít s telefonem a pořídit si i o2tv. Myslíte, že má cenu volat na retenční nebo dostanu to samé co si můžu navolit v O2 spolu?
studenak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 12. 2019 18:44

O2 spolu môže byť zaujímavá služba. Neviem, čo sa komu podarilo vyjednat, ale aspoň tých 200 korún mesačne by som skúsil dostať.
Keď chcete šetriť viac, zaobstarajte si KK o2 od Reiffeisen.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 25. 12. 2019 21:49

Je to sice lákavé ale já po zkušenostech s nimi. Jedině O2 tv kvůli sportu. Jinak v životě už nikdy žádnou službu od nich. Na prodejnách z lidi dělaj blbce. Přesně jak píše kolega je to schválně lidi odrbat,působit mile a doma se pak nestačí divit co podepsali. Mě taky nechtěli dát podepsané smlouvy ,že přijdou v mailu protože se vše dělalo jen elektronický přes obrazovku. Tak jsem řekl, že to neuznávám a nesouhlasím. Jasně že tam byla nějaká vycucaná pojistka na zařízení cca 50nebo 100kc měsíčně. Málem jsem jej zbil.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků