Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 25. 4. 2015 09:16

Domnívám se, že rozhoduje útrata a platební historie, ten, kdo utrácí více (cca 800,- a více), tak ten se pravděpodobně nedostane na flat za, jak uvádíte s méně daty pod 300,-Kč. Ten, kdo utrácí méně, tak má šanci. Ale třeba se mýlím. Každopádně na retence není právní nárok, takže "vynucovat" si je nelze. 8-)
anonyni

Odeslat příspěvekod Firestone 25. 4. 2015 09:56

Tahle myšlenka mně přijde z obchodního hlediska celkem logická. Neboli výhodný postup pro operátora.
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 25. 4. 2015 11:46

Na druhou stranu logika "Ten nám deset let platil 10 korun měsíčně za Odepiš, tak toho si musíme za 3 stovky udržet, a ten co nám dával 800, ten ať si kdyžtak klidně táhne" mi přijde zas trošku nelogická :-)
Ale buhví, co se děje v hlavách telekomunikačních obchodníků. Ale u těch retenčních asi fakt záleží dost na vyspání :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaroslavii 25. 4. 2015 13:17

jahobova píše:Přidám i já svoji zkušenost. Chtěla jsem něco bez úvazku. Nepotřebuji neomezené volání a sms,stačí mi +- 500 minut,nějaké sms, 250mb net. Jsme u nich celá rodina asi 10 let,měsíčně platíme 1500 - 2000 Kč. Když jsem nekývla na nabídku flat s úvazkem,okamžitě mi dali číslo na přechod. Na dotaz,proč nejde něco jiného než neomezené volání a sms,byla jsem odbyta,že všechno je okolo 550 kč s úvazkem. Je jim jedno,že okamžitě odcházíme celá rodina,takže pět lidí jde pryč...

Jak jsem psal vyse, opravdu zalezi, na koho clovek u nich narazi, da se domluvit relativne dost, ale s tim spravnym clovekem. Zeny jsou u nich v tomto ohledu pro nas lepsi vyjednavaci.
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 25. 4. 2015 14:01

Ja moc nevolam ani nepisu, ale dost sedim na netu. Tak jsem take zkusil zavolat a mam 50minut/50sms do vsech siti +1,5gb netu. Bez uvazku na 2 roky za 268kc s dph. Asi to neni nijak zvlast vyhodne k vasim tarifum, ale ja to ani neprovolam ani nepropisu ty sms. Max sjedu na max ten internet. Takze spokojenost.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Firestone 26. 4. 2015 09:18

pm81 píše:Domnívám se, že rozhoduje útrata a platební historie, ten, kdo utrácí více (cca 800,- a více), tak ten se pravděpodobně nedostane na flat za, jak uvádíte s méně daty pod 300,-Kč. Ten, kdo utrácí méně, tak má šanci. Ale třeba se mýlím. Každopádně na retence není právní nárok, takže "vynucovat" si je nelze. 8-)

BeznyFrantaUzivatel píše:Na druhou stranu logika "Ten nám deset let platil 10 korun měsíčně za Odepiš, tak toho si musíme za 3 stovky udržet, a ten co nám dával 800, ten ať si kdyžtak klidně táhne" mi přijde zas trošku nelogická :-)
Ale buhví, co se děje v hlavách telekomunikačních obchodníků. Ale u těch retenčních asi fakt záleží dost na vyspání :-)

Já to chápu tak, že když operátor v platební historii vidí, že jsem byl ochoten platit kolem 800 Kč/měsíc, tak nenabídne za flat 300 Kč, ale cifru, která se více blíží zmiňovaným 800 Kč. Tj. vyšší pravděpodobnost, že jsem schopen platit více, když jsem doteď platil. Naopak když bych v minulosti platil méně, tak by byly ochotni nabídnout nový tarif stejných parametrů za menší sumu.
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 26. 4. 2015 09:45

Flaty za 300 dojednany pro 2 osoby, kazda mela utratu cca.400Kc mesicne a dlouhou bezvadnou historii...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 26. 4. 2015 10:29

A nejsou ty ceny delany spis podle toho kolik minut v tom flatu provolate nekdo muze pravidelne provolat 400 min a mit flat a druhej muze se stejnym tarifem provolat 2000 min tak pak bych chapal ze ten s tema 400 min to ma za 300kc a ten s tema 2000 min za plnou palbu.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Firestone 28. 4. 2015 15:57

V rodině končí jedna smlouva, kde se platilo za faktury kolem 800-1000 Kč. První hovor s retenčním a zkoušelo se to uhrát na cenu 300 Kč. To neprošlo a protiargument byl ~524 Kč a 2 roky závazek. Zprostředkované info od člena rodiny :) Kromě diplomatické dovednosti tam bude asi dost hrát fakt, kolik se v minulosti platilo, jak tady zaznělo.
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod guru jára 28. 4. 2015 19:23

Si myslim, ze flat tarify jsou uz rok kolem 600 Kc, pokud za to nekdo stale plati 1000 Kc, dobre mu tak, nic levnejsiho si ani nezaslouzi.
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod třešinka 29. 4. 2015 07:44

Ondra VF: děkuji za laskavou večerní zprávu.
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 2. 5. 2015 10:05

Tak jsem zjistil, ze jsem u Vodafone 12 let, vlastne driv to byl Oskar, takze od jeho vzniku. A dosahl jsem zatim jen toho, ze jsem skoncil u firemniho tarifu s neomezenkou s 1,5GB daty za neco malo pres 400,- ve Vodafone siti. Jinam bych ani nesel, leda kdyby treba T-mobile nabidl neco za 10€ (275,-) jako je to v Nemecku normalni, ale to u nas nehrozi, takze zustavam u Vodafone, nejspis dalsich 12let. ;-) Aspon mam toto, kolega z prace ma stejnou neomezenku od O2 za 750,-. To uz je dnes opravdu hodne..
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 2. 5. 2015 12:37

neviem kde presne vidis v nemecku za 10 € neobmedzenku s datami. poradis?
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod třešinka 4. 5. 2015 13:55

Dnes po druhém tuhém jednání(naprostá neústupnost) z nouze ctnost: 250 min + neomezené sms + 500 MB za 446,- bez uvazku. Úvazková varianta 408,- . Jediná nabídnutá alternativa: flat + 1,5 GB za 524,- s úvazkem :-\
třešinka
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 4. 5. 2015 15:50

No nic moc . Dá se sehnat neom.volání+ neom.sms +500MB dat za 450,-Kč s DHP , ale s úvazkem na 2 roky. Trif u mBank za 300,-Kč s úvazkem 2 roky, 300 min + neom. sms, 300MB dat + 100 min. volání do zahraničí, stále mají v nabídce.
jezevcik8475
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků