Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 4. 2020 07:56

Pedresyk 7:
Tarif Odepiš https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... ek-odepis/

V samoobsluze jsem mrknul na OKU a za par hodin volali s touhle nabídkou.

Nyní mám velké dilema, zda zůstat u odepiš s 1,5GB za 188,-kc nebo přejít na neomezenku také s 1,5G za 298,-.
Mimo síť totiž moc nevolám - používám Odorika u kterého provolam cca 10,-kc měsíčně. Je ale fakt ze to není moc komfortní řešení.
V případě zrušení Odepiš není cesty zpět :-(
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod d.d.t33 5. 4. 2020 09:08

za tech 298kc mi nabidly take ale nakonec me utahl operator s 5GB za 490 coz jde
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 5. 4. 2020 10:13

Jo kamo, to si musis vyresit sam. Jen ty vis, jak co vyuzivas.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 4. 2020 10:21

hauzz píše:Tak zkuste mrknout na OKU...

takže v samoobsluze si nechám zobrazot kód pro přenos čísla a pak vyčkávat, zda se někdo z vodafone ozve?
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 4. 2020 10:22

jj
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 5. 4. 2020 13:22

Nám těch 1.5gb s neomezenkem dali už na konci března, když jsme na cisle chtěli prodloužit smlouvu a ať něco nabídnou, měli jsme jen neomezenku bez dat za 299.50 a teď s 1.5gb za 298kc, což jsme taky vzali, pak už bylo vše víc, víc dat a vyšší cena.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 6. 4. 2020 11:28

PierreUSA87 píše:
Mirek.P píše:Super, urcite dej vedet. Diky :-)

Tak zatim vcera (1.4.2020) hovor s operatorem (Vodafone) vse zadano. Operatorka byla velice mila, predan kod OKU, bohuzel mi bylo receno, ze je momentalne technicky problem s OKU (T-Mobile -> Vodafone) a ze se tomu venuji. Aby me neobtezovala dalsim hovorem, zada to pozdeji, jakmile bude ten technicky problem vyresen a dostanu SMS.

SMS nedorazila, takze jsem dneska volal znova, jiny kolega to v systemu nevidel, takze priznal, ze na to kolegyne asi zapomnela a ze ji to pripomene. Behem 20-ti minut prisla SMS. Od Vodafone, kdy dojde k prenosu (7.4.2020). Nasledne T-Mobile, ze to zaregistrovali a pokud to je omyl, at je kontaktuju. Takze uvidime, jestli se T-Mobile retencni ozve.


Takze od pulnoci ma byt cislo preneseno a T-Mobile se neozval.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 6. 4. 2020 12:02

...diky za info...
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 6. 4. 2020 12:25

Mám to stejně. Přechod od T-M k VDF. Přenos čísla dnes v noci. Z T-M nikdo nevolal, jen SMS a v TBoxu zpráva o přenosu čísla. Jedině v aplikaci Můj T-Mobile jsou nabídky tarifů, které jsou tam již několik měsíců. Pak je tam možná navíc ještě "individuální nabídka a souhlas se zpracováním osobních údajů". Tam jsem klikl na "zobrazit nabídku" a nic se nestalo :-D
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 6. 4. 2020 12:35

Jo, tak jsem to mel i ja a ta individualni nabidka nefungovala ani predtim. Jinak jeste mozna jedna zvlastnost, ktere jsem si vsiml nicmene az vcera. Ze se mi zacaly snizovat data co mam k tarifu, jakoby mi zrusili ty neomezena, nicmene v aplikaci vidim, ze bych je mel mit aktivovane.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 6. 4. 2020 12:46

Jo nikdo nic neda navic,je to tu kartel.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 4. 2020 13:37

Malá technická - ze čtvrtka na pondělí mělo dojít k přenosu čísla od T-Mobile k Vodafone, ale nedošlo. Po volání na infolinku Vodafone mi bylo řečeno, že jsou zde nějaké komplikace (patrně technické) a že si mám požádat u T-Mobile ještě o starý ČVOP kód. Setkal jste se s tím někdo? Měl jsem za to, že je to nařízené zákonem a ne "dobrovolné", že k jednomu můžete s OKU kódem a k druhému ještě postaru s ČVOPem :-/
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 7. 4. 2020 13:46

Tak to je docela smesne. Asi na to meli malo casu :-D
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 4. 2020 14:40

To je nejaká hlúposť. Vydal TM CVOP? Alebo ako to riešiš?
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 7. 4. 2020 18:11

Ja mel teda asi stesti. Sice nevolali z retencniho, ale SIMka prisla vcas.
PierreUSA87
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků