Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 5. 7. 2019 12:10

K neuvěření co si dovolí! Já jsem taky po skoro 12 letech v půli června skončil .Měl jsem poslední 2 roky cca 300 minut + bez omezeni SMS + 500 MB dat za 300 Kč. Celkem ok, až na ty data. Bohužel jsem časem už ani tohle nevyužil naplno a 300 měsíčně jsem platil zbytečně. Tak jsem je konci smlouvy zavolal a zkoušel co by šlo Nabídka flat + 1,5GB až za 450 Kč. Povídám, že víc platit nechci a že bych možná vzal mobil. Nabídka 3 tis dolů, ovšem z jejich ceny, která i po slevě vyjde dráž než z několika eshopu. Takže nic. No žádná bomba nabídka nepřišla, nic nešlo, že je u nich člověk 12 let nikoho nezajímá. Ono už z nich vydyndat ten tarif co sem měl ,dalo sakra práci!
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 7. 2019 19:47

bodyczech píše:Vodafone palec nahoru? Já tedy dolu, dnes mi přišlo vyúčtování a na něm textík, že ke konci srpna začnou účtovat hovory na celé minuty! Trošku humorné, to byla jejich poslední výhoda...

U jakého tarifu?
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod amper2 5. 7. 2019 21:14

Jo, všiml jsem si toho i v mém vyúčtování. Tarif "Férový tarif", jde o zaměstnanecký program. Aktuálně mám účtování 1+1 (po sekundách od začátku hovoru). Dobré zdražení! :-(

amper.
Přílohy
Vodafone-uctovani-60-60.png
Screenshot z vyúčtování.
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 7. 2019 08:26

U mě také firemní telefon, ale business smart...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavx1 15. 7. 2019 10:11

No to náš VODAFONE je plný lži,protože v květnu napsali,že minutová tarifikace se dotkne jenom předplacenek,přesto mě přišlo ve vyúčtování,že od 26.8.2019 se bude účtovat při mém tarifu,který je 1+1 a zdraží na 60+60
jaroslavx1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 15. 7. 2019 10:27

Jo, Vodafone bohužel v poslední době úplně otočil. Asi děla vše proto, aby s příchodem čtvrtého operátora ztratil co nejvic zákazníků. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 15. 7. 2019 11:48

Jj. Vodafone se asi úplně zbláznil. Asi chtějí co nejvíce lidí *****.. a zahájili tak samodestrukční kampaň.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod panpasek98 23. 7. 2019 18:52

Po pohrožení odchodem z důvodu změny účtování provolaných minut mi bylo nabídnuto 100 minut + neomezené SMS + 4GB dat za 398 Kč. Původně ČD tarif Nabito 119 a 500 MB za 217 Kč, ale data absolutně nedostatečná...

Akorát jsem teda student, no :/
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 23. 7. 2019 19:20

onenet flat 10Mbits 1020s DPH.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 7. 2019 19:29

Ano, VDF OneNet nabízí FLAT s 10Mbit/s za cca 850 bez DPH.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tery11 23. 7. 2019 20:45

Jak to tu pročítám tak se mi to zdaj hrozný pálky,i když chápu že nekdo využívá něco jiného.
Je pravda že se v tom moc neorientuji,protoze mam nemeckou Simku,ale potreboval jsem i české číslo,tak jsem pred mesicem zavolal na T mobile s timze jsem nikdy nemel tarif a ze potrebuju ceske cislo.Tak jsem bez nejakeho smlouvani dostal neomezene volani a SMS a 10gb dat za 299kč/měs.
Prý je to standardni nabidka s 40 % slevou za podepsaní na 2 roky.
Zda se mi tedy ty ceny Vodafonu ,dost vysoké.
Tery11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 23. 7. 2019 20:59

Tj nejaky nesmysl. Standardní nabídka tmobile je zde https://www.t-mobile.cz/tarify . Neomezený za 500 kc má 500MB - samozrejme s uvazkem.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Tery11 24. 7. 2019 06:22

Chtel jsem tu jejich dobiecí kartu kde je 100 minut,100sms a 10gb za standartni cenu 499,a vubec jsem neuvazoval o tarifu.Pani mi ale reklaze kdyz se uvazu na 2 roky tak mi da flat a tech 10 gb za 299kc tak jsem na to kyvnul.Kdyz jsem byl podepsat smlouvu na pobocce v Teplicich,tak na to sice ten zamestnanec koukal v pocitaci ale nejakej jeho kolega mu rekl ze uz jsem asi 10tej od rana a ze to nabizeji normalne,ale ze oni na pobocce to nedokazou ale ze to musi byt prednastaveny z té Tmobile linky.
Je pravda ze ja bych se spokojil i s tou anonymni dobijeci za 499,ale nechal jsem se za techto podminek ukecat do smouvy.
Shodou okolnosti jsem to rekl segre ,ktera shanela tarif pro neteř,a zavolala tedy na t mobile a normalně jí to taky minulý tyden taky dali.
Tery11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 24. 7. 2019 08:07

Ale jo, věřím tomu, každopádně to ale není standardní nabídka.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod panpasek98 24. 7. 2019 09:35

A jak to máte s tou smlouvou? Jste vázáni na daný tarif, nebo nějakou částku?
Já jsem třeba vázán na útratu 349 Kč/měsíc a je jim naprosto buřt, za co to utratím...
A hlavně ta skladba toho tarifu je také zajímavá: 50 za volání 100 minut, 350 za SMS a 0 Kč za 4GB dat :D
Uvažuji nad tím, že si snížím SMS (z neomezených na 200 měsíčně) a zapnu místo toho měsíční chat a social pass :D
panpasek98
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků