Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KrylP 29. 2. 2020 11:19

masOn: když umíš psát, tak si najdeš tisíc článků o tom, jak to bude. Jsi línej si to sám vyhledat? Co si dělal v době, když to bylo každý den ve všech zprávách? Byl si zhulenej?
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 29. 2. 2020 14:22

Ok, tak diky za odpoved. Ale priste zkus radeji pred psanim vystrizlivet, nebo se prehod z modu retard zpatky na cloveka, protoze ja se ptam na to, co konkretne znamena to obchazeni zakona, jak tu nekdo zminoval, a ne jaka bude obecna situace po prvnim dubnu. Dekuji.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 29. 2. 2020 15:08

mas0n píše:Tak jeste jednou - co znamena, ze VF obchazi zakon? Kdyz 1.4. zrusim rodinny pausal, kde je volani a pevny internet, budu platit pokutu, nebo je to bezplatne? Ted bych platil 20%, od dubna to tedy bude jak?

Já netuším, co tím obcházení zákona myslel, ale situace je následovaná, máš nějakou výši měsíčního plnění, budu teď na modelové příkladů psát 1999kc, teď bys musel doplatit počet zbývajících měsíců X 20% z částky 1999kc,v případě žes vzal dotaci na telefon, musel bys ji doplatit v té výši, co ti byla poskytnuta, rozumime si?
Po 1.4. Bys neplatil nic, v případě, že bys měl ten tarif déle než 3 měsíce, případná dotace na tel, by se musela též doplatit.
Rusil jsem číslo, co jsem měl pod sebou a takhle to bylo, neplatí se sankce z měsíčního paušálu, ale z toho plnění, netuším co měl Dotyčný na mysli, ale takto to je uvedeno i ve smlouvě, tak bych tomu neříkal obcházení, spíš dodržení smlouvy, tak jak byla při podpisu.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 2. 2020 15:59

Mam dojem, ze to bude tých 20% (zmluva) aj po 1.4., ale nechajme sa prekvapit.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mas0n 29. 2. 2020 19:57

mikemiky: Ja to prave chapu, ted bych musel doplatit 20% do konce smlouvy. To je stavajici situace. Za teto situace jsem uzaviral posledni smlouvu. Ale protoze mi konci a budu chtit resit novou, tak jsem jen chtel vedet, zda uz nekdo (konkretne tedy alfas123, ktery to napsal nebo i nekdo jiny) nevi o nejake finte, kterou si bude chtit operator tuto vyhodu ponechat i po prvnim dubnu. Protoze i kdyz clovek smlouvu precte celou, muze se stat, ze mu neco utece. A nerad bych se tak pripravil o moznost odejit za pripadnou lepsi nabidkou.

S tim, ze pokud vyuziju HW bonus a zrusim smlouvu predcasne, tak budu muset bonus doplatit, pocitam.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 29. 2. 2020 20:11

alfas123 píše:Mam dojem, ze to bude tých 20% (zmluva) aj po 1.4., ale nechajme sa prekvapit.

na základě čeho si to myslíš?
všechny články na toto téma, které jsem četl, jednoznačně tvrdí, že se nebude platit nic
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 2. 2020 21:27

Vodafone poskytuje aj služby, ktore sa neradia do elektronickej komunikácie. Takže paušál alebo internet dovolia zrusit bez pokuty, ale MMP bude platiť ďalej.
Kiež by som sa mýlil...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Izibia 29. 2. 2020 22:20

Ale MMP není samostatná služba, je to součást smlouvy o poskytování služeb elektronické komunikace, nebo ne?
Když zákazník vypoví smlouvu, vypoví ji jako celek, tedy včetně MMP a včetně všech dalších zákazníkových povinností, které smlouva obsahuje.

(nejsem právník)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 1. 3. 2020 06:42

alfas123 píše:Vodafone poskytuje aj služby, ktore sa neradia do elektronickej komunikácie. Takže paušál alebo internet dovolia zrusit bez pokuty, ale MMP bude platiť ďalej.
Kiež by som sa mýlil...

Tohle je blbost, platí to, co jsem psal já, vyzkoušeno. Máme u Vodafone 6 čísel a taky jsme rušili tarif a byla to pokuta z MMP, krát počet měsíců. Žádnéj háček v tom nehledejte, nechápu jak jste na to přišli.
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 3. 2020 15:05

Informoval som sa a pre spotrebitelov to je tak, ze sa plati 20% z MMP. Pre ICO je to 100%
HW sa vzdy doplaca cely, samozrejme
Po 1.4. sa este nevie, mame sa nechat prekvapit.

@mikemiky: nebolo jednoduchsie nechat dobehnut zmluvu do konca, ako platit - predpokladam ako podnikatel - pokutu vo vyske MMP x pocet mesiacov do konca zmluvy?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pedrysek7 8. 3. 2020 11:38

Pokud budu u Vodafonu na dobíjecí kartě, třeba 3-4 měsíce nebo si dám nějaký standartní tarif na 3 měsíce, mohu po tak krátké době zavolat na Vodafon a sdělit, že mám zájem vážně odejít jinam.

Lze očekávat nějakou zajímavou retenční nabídku?

Nebo se to týká, pouze dlouholetých zákazníků?
Nevíte, jaké změny lze opčekávat po 1. dubnu 2020 s retenčními nabídkami?

-- 8. 3. 2020 12:54 --

Jen je u Vodafonu zajímavé, že tarif za 299 Kč pouze pro seniory 60+, kde je v ceně 250 minut do všech sítí a 1GB internetu. Opakuji pouze speciální akce pro seniory.

Sazka mobil - virtuál v síti Vodafone, kde za 299 Kč je dokonce 500 minut do všech sítí a k tomu 1GB internetu. Oproti Vodafonu je to pro všechny, nikoliv jen opro důchodce.

To je co?
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 3. 2020 12:32

@pedrysek7: boli tu nejaké ohlasy ohľadom akvizicnych ponúk. Ja si spominam na T-M, kde dali 50% na prve 3m, a to bez viazanosti.
Chcelo by to zavolať a spýtať sa, a skúšať viackrát, prípadne aj predajne.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 8. 3. 2020 15:47

Na webu vodafone je novy (alespon to uvadeji) tarif - neomezenka s 4GB dat za 600kc bez uvazku. Podarilo se nekomu ziskat tento tarif v ramci retence? Za kolik? Diky.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 3. 2020 16:13

Pokud chce někdo neomezenku bez dat tak u Emtéčka je 10000 minut a SMS za 299 od dubna, ČEZ má neom. volání + 2000SMS taky za 299.
PS neomezenku se 4GB má O-mobil taky bez úvazku za 445, je v síti Vodafone.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 3. 2020 16:19

Trošku skrytý je na webe VF aj tento bez úväzku:
https://www.vodafone.cz/tarify/data-10gb2/
100 min, neobm SMS, 10GB dát za 599
alfas123
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků