Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mrhule 22. 4. 2013 21:09

tzn. ?

na rovinu rict, ze ho chci s 50 % slevou ??
mrhule
Junior

Odeslat příspěvekod shotik 22. 4. 2013 21:16

Se mnou pokazdy vybehli. Asi to bude tim ze nemam faktury za 500 a vyse ale vzdy mi rekli ze fer tarify jsou specialni balicky na ktery nelze dat sleva a kdyz jim omelu o hlavu ze vsude po netu jsou zkusenosti uzivatelu co maj na to slevu tak me reknou to platilo do vcera dneska uz ne. Vzdal sem to a pockam na red tarif. Pokud ani to nedopadne tak doplatim mmp a paaa
shotik
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 22. 4. 2013 23:06

me jako cizimu zakaznikovi nabidli 50 procent slevu na nakej tarif 100 min , neomezeny sms a nakej net, dle nabidky se to blizi fer 599 ale net tam byl nak 150 mb tak to vychazelo na 500 puvodne a po sleve 250 kc. no stejne jsem ho poslal kamsi , pac to je za prvy slabota a za druhy to mam levnejc. borec nebyl schopenj pochopit ze na jednom cisle me stoji tarif 100 kc na volani s 60 min a 50 kc na 200 sms a jeste je na tom cisle volani zdarma na 2 cisle takze se provola tak 500 min bez uctovani.
ani nebyl schopen reagovat na o2 free cz tarif za 650 Kc, tak to nevim asi na to zadny slevy davat nebudou. ani bych to vdf nechtel bez smlouvy, to bych mel 600 mb fuc za prvni dva dny instalace aktualizaci a aplikaci a po fupu bych pak byl mimo wifi uplne v pytli
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RR001 23. 4. 2013 22:02

Tak na jednom z mnoha cisel jsem dneska pri sdeleni na odchod k O2 a jeho Free tarifu dostal nemomezeny tarif plus 1000min do cizich siti v EU( coz rozhodne bude vyuzito) spolu s 1,2GB netu za 820kc. BEZ zavazku, jen nelze poridit zvyhodneny telefon.
Vic pry nabidnout nemuzou, takze jsem to vzal a do budoucna uvidime...
RR001
Junior

Odeslat příspěvekod Levisek 25. 4. 2013 15:19

RR001: dnes mi rekli, ze uz ten tarif nejde bez uvazku. Tak nevím..
Mobilmania: Samsung S21+
Autorevue: Ford Mondeo 2.5 T, 162 kW
Levisek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 25. 4. 2013 15:39

Tak dnes jsem definitivně přenesl číslo manželky k Bonerixu(já mám služební telefon O2)měla nabito 700 se slevou 50% takže 175 min za 350 kč a každá další minuta 4kč sms 1,21 Kč. Volal jsem do Vodafonu před 14 dny jestli by jí vylepšily tarif a poslali mě do někam. Tak jsem si zkusil vygenerovat PAC jestli bude lepší vyjednávací pozice no a už se se mnou nechtěli vůbec bavit a hned mě uvolnili. Po 10 letech kdy manželka platila bezproblému každý měsíc fakturu cca 400 Kč se s ní rozloučily úplně bez jakékoli nabídky.Mě je to jedno protože určitě ušetříme ale bacha jestli někdo jenom blafuje.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 26. 4. 2013 00:52

Může to být i případ o případu. Otce uvolnili už před rokem s 2 čísly (útrata kolem 1500 Kč celkem) po cca 13 letech aniž by mu cokoli nabídli. Prostě ho nechali bez jakékoli snahy odejít k O2. Nikdy předtím ani neměl pořádnou retenci a faktury platil vždy včas. Ale myslím, že než přijdou virtuálové i s jinými nabídkami než "FLAT za sedm stovek", tak retence nepojedou.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plysa 26. 4. 2013 08:56

možná to byla pouze smůla na operátora, ale pochybuji, že za dané situace - kdy standardní nabídka ve srovnání s konkurencí neobstojí - budou nechávat zákazníky odejít?!

O2Free CZ je o 2Kč levnější (o tarif s úvazkem nemá smysl se bavit), má 400 MB dat navíc, po překročení FUP je rychlost připojení oproti Vodafone stále 10x rychlejší. To nemluvíme o možnosti získat slevu za ADSL, věk <26let, ...

zmiňovaná nabídka bez smlouvy za 820 Kč/měsíc tedy pouze dorovnává konkurenci, pokud ji nebudou nabízet jsou sami proti sobě...
plysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dota_denis 26. 4. 2013 09:29

rád bych fér tarif s neveřejnou slevou
maximálně 500kč měsíčně + zálusk na htc phone 8s
pište sz,rád odměním za výhodné zprostředkování
dota_denis
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2013 13:16

airmt píše:Může to být i případ o případu. Otce uvolnili už před rokem s 2 čísly (útrata kolem 1500 Kč celkem) po cca 13 letech aniž by mu cokoli nabídli. Prostě ho nechali bez jakékoli snahy odejít k O2. Nikdy předtím ani neměl pořádnou retenci a faktury platil vždy včas. Ale myslím, že než přijdou virtuálové i s jinými nabídkami než "FLAT za sedm stovek", tak retence nepojedou.

Tomu se ani nedivim. Jestli to smula na operatora byla nebo ne me nezajima. Na*r*t! Bud ty retence funguji konstantne nebo nefunguji. Me by jako platiciho zakaznika podle tohoto modelu, který jste popsal u sveho taty, nemelo zajimat s kym mluvim. Bud me chteji a nebo ne. Pokud ne, tak radeji pujdu k uctovani 60+60 nez byt nekde, kde me vlastně "ani nechteji". Ono to buh vi jake nebude nikde růžové, ale nechapu co timto VF treba u tohoto konkretniho zakaznika zamýšlel.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 28. 4. 2013 14:51

Ipanema: přesně o zákazníky Vodafone nestojí. Volal jsem na infolinku a už jsem ani nedoufal, že se někdo ozve s nabídkou. Asi po 10 dnech telefonát a stejně mi nenabídli nic hezkýho. Za 390 kč. 100 minut neomezený sms a net 300Mb myslim,už jsem to tak nějak i zapoměl, protože to byla hrozná nabídka.A když jsem to chtěl upravit, prý to nejni individuálně možný,má jen pouze tyto možnosti.Nejde to, tak jdu jinam. :/ :hm
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2013 17:22

No nic moc to neni. Souhlasim. Ale zase budme soudni. Pokud by ti to stacilo, neprovolas moc, pises hodne a faktury nejsou zavratny, tak kdysi pred "evoluci" to zase az tak hrozny nebylo.....
Ja mluvil s retencnim 2x a oba dva rozhovory byly diametralne odlisny. Kdyz jsem to v druhym hovoru zminil, tak se slovne jen "pokrcilo rameny". Jak rikam v predesle zprave. Bud to funguje konstantne nebo to muzou nahradit automatem a pres tlacitkovou volbu by si kazdy mohl udelat navrh na retenci sam.... :)
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 28. 4. 2013 17:53

jj taky jsem byl u VF 12let naposled tarif přes zamestnavatele 50% sleva na tarif ale neproolal jsem to a tím se mi to prodražilo a nakonec přišel Bleskmobil a bylo vyřešeno...ještě jsem je zkusil stahnout ale retenční se mnou ani nechtelo mluvit....tak jsem jim řekl když nechteji me penize bude je chtít nekdo jiny....a ted provolam jeste o polovinu méně protože jsem na předplacence kde mi nic nepropada....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Treborr 29. 4. 2013 12:08

Treborr píše:372,- / mesic, 180 minut do vsech siti, 50 sms do vsech siti - staci, 150 mb dat - staci a rovnou jsem rekl, ze do uvazku rozhodne nejdu. A je to na 2 roky. Je to pro manzelku a ta hlavne vola. Treba by to mohlo byt i lepsi, ale ja nechtel davat vic jak 400,-. A ani se nebranili. Momentalne spokojenost a uvidim jak se trh vyvine.


Mne k tomuhle jeste vcera vecer napadla jedna vec, na kterou asi muzou i koukat.
Kdyz je nekomu volano dost minut z jine site = pak jim dotycny timto prinasi i nejaky peniz za propojovaci poplatky. Co Vy na to?
Manzelka relativne vola dost s clovekem z O2 (ktery ma neomezeny tarif). To by taky mohla byt jedna polozka k nechani odejit ci neodejit ... Nebo jsem jen chytl dobre naladeneho operatora. Nebo to bylo zrovna v obdobi, kdy sami poradne nevedeli ... Nebo to byla kombinace vseho ... :-)
Treborr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poldicek1975 29. 4. 2013 13:41

Musím bohužel konstatovat, že Vodafone ztrácí asi veškerou soudnost :-) mám tarif za 853,- Kč měsíčně, plnění samozřejmě vyšší okolo 1.000,- Kč měsíčně, protože musím jako poradce hodně volat a bohužel i na barevné linky...včera jsem mluvil s retenčním oddělením Vodafone a byl jsem z toho pěkně šokovaný a vytočený současně!!! Jsem u VF už skoro 12 let a po této době mi retenční nabídne jen běžný neomezený tarif s úvazkem nebo bez za běžnou ceníkovou nabídku. Neočekával jsem, že mi ho dají s 50 % slevou, tajně jsem věřil, že mi nabídnou třeba o pár stránek dříve tady avizovaný neomezený tarif za 825,- Kč bez úvazku a navíc 1000 min volání do zahraničí - i tak bych nějakou tu kačku ušetřil. Ale realita je jiná: jinou nabídku pro vás nemáme, počkejte na nové květnové tarify nebo můžete přejít ke konkurenci!!! To mě docela šoklo, že se už ani nesnaží udržet klienta se solidním a pravidelným plněním a rovnou navrhnou, že když nechceš to naše tak klidně běž...tak jsem jen popřál operátorce hezký den a sdělil, že v brzké době jim dorazí od konkurence žádost o převod čísla....
Takže nějak nechápu, jak se chce VF chovat do budoucna...
poldicek1975
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků